16-Orange | 18 | Spencer Abraham | 2015 | Landon | McLean | VA | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 47 | Michael Acosta | 2016 | Westminster Christian | Pinecrest | FL | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 18 | Phillip Ahern | 2016 | Vandegrift | Austin | TX | USA | LHP | 7.50 |
West Virginia
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 49 | Ahmad Ali | 2018 | Fayette | Fayetteville | GA | USA | 3B | 6.00 |
Benedict
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 17 | Jordan Allen | 2016 | Naples | Naples | FL | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 18 | Cameron Allison | 2016 | Pope | Marietta | GA | USA | LHP | 8.00 |
Georgetown College/Howard College
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 47 | Jake Alten | 2016 | Monarch | Coconut Creek | FL | USA | 2B | |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 15 | Ryan Alvarez | 2015 | Archbishop Carroll | Miami | FL | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 27 | Brock Anderson | 2016 | Sparkman | Huntsville | AL | USA | OF | 8.50 |
Murray State/Walters State CC
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 46 | Nate Anderson | 2015 | Mukwonago | Mukwonago | WI | USA | OF | 7.50 |
Heartland CC
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 47 | Douglas Angeli Jr. | 2017 | Dorman | Spartanburg | SC | USA | 2B | 8.00 |
North Greenville
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 27 | Foster Anshutz | 2015 | Roosevelt | Des Moines | IA | USA | LHP | 7.50 |
Eastern Illinois/Iowa Central CC
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 47 | Ty Appleget | 2015 | Solon | Ely | IA | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 47 | Erik Arenberg | 2015 | Middle Township | Cape May Court House | NJ | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 47 | Brooks Aristy | 2016 | Palm Beach Central | Loxahatchee | FL | USA | C | 8.50 |
St. Petersburg College
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 47 | Kameron Armstrong | 2015 | Stephenson | Lithonia | GA | USA | SS | 8.00 |
Indian River State College
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 28 | Jakob Arnold | 2015 | Leesville Road | Raleigh | NC | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 27 | Austin Ashcraft | 2015 | Mckinney | McKinney | TX | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 18 | Jacob Austin | 2015 | Dyersburg | Dyersburg | TN | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 46 | Jason Avers | 2017 | Walton | Marietta | GA | USA | C | 8.00 |
Appalachian State
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 18 | Kyle Backofen | 2016 | Airline | Bossier City | LA | USA | LHP | 7.50 |
Louisiana-Monroe
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 46 | Zach Bailey | 2015 | Parker | Janesville | WI | USA | 3B | 7.50 |
Madison College
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 56 | John Baker | 2016 | Hartland | Fenton | MI | USA | RHP | 8.00 |
Ball State
|
Rd 29 by Marlins (2019)
|
| Premium Content |
14-Gold | 18 | Kawaan Baker | 2016 | Fayette County | Fayetteville | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 18 | Daniel Bakst | 2016 | Poly Prep Country Day | New York | NY | USA | SS | 8.50 |
Stanford
|
Rd 27 by Orioles (2016)
|
| Premium Content |
22-Gold | 56 | Reuben Ball | 2015 | Haines City Senior | Haines City | FL | USA | C | 8.00 |
Daytona State College
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 48 | Cameron Bare | 2017 | Providence | Charlotte | NC | USA | 3B | 8.50 |
Gardner-Webb
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 45 | Quintin Barker | 2015 | Masuk | Monroe | CT | USA | OF | 6.50 |
Worcester Polytechnic Institute
|
|
| Premium Content |
18-Black | 84 | Jack Barrie | FA | Kawana Waters State College | Maleny | QLD | AUS | 1B | 10.00 |
University of Northwestern Ohio/Walters State CC
|
Rd FA by Twins (2013)
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 17 | Tyler Barron | 2015 | Santa Fe | Trenton | FL | USA | MIF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 45 | Bryce Bartlett | 2016 | Searcy | Searcy | AR | USA | RHP | 8.00 |
Central Arkansas
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 28 | Chris Bashlor | 2016 | Calvary Baptist Day | Savannah | GA | USA | C | 8.50 |
Lipscomb
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 18 | Mark Bejar | 2016 | Somerset Academy Charter | Pembroke Pines | FL | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
28-Red | 46 | Andrew Belcik | 2016 | East Lake | Oldsmar | FL | USA | RHP | 7.50 |
Notre Dame
|
|
| Premium Content |
6-Red | 18 | Chase Belk | 2015 | Wilson Hall | Sumter | SC | USA | RHP | 8.00 |
Furman
|
|
| Premium Content |
32-White | 47 | Briggs Benson | 2015 | Tift County | Tifton | GA | USA | C | 9.00 |
Florida Southwestern State College
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 17 | Jack Bergren | 2015 | Lane Technical | Chicago | IL | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 26 | Anthony Bernardez | 2016 | Prosper | Prosper | TX | USA | RHP | 7.50 |
Grayson County College
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 18 | Grant Berry | 2015 | Lassiter | Marietta | GA | USA | 2B | 8.00 |
Columbus State
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 47 | Austin Biggar | 2016 | Parkview | Lilburn | GA | USA | C | 8.00 |
Georgia
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 47 | Cole Bigham | 2015 | Pinckneyville Comm | Pinckneyville | IL | USA | LHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 18 | Nathan Blakeney | 2016 | Wesleyan Christian Academy | Archdale | NC | USA | 2B | 9.00 |
Longwood
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 46 | Cal Bocchino | 2017 | St. John Paul II | Delray Beach | FL | USA | SS | 7.00 |
Lynn
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 56 | Aaron Bond | 2015 | Clay | South Bend | IN | USA | OF | 8.00 |
San Jacinto CC
|
Rd 12 by Giants (2017)
|
| Premium Content |
29-Royal | 47 | Nolan Bond | 2015 | Klein Oak | Spring | TX | USA | RHP | 9.00 |
University of Houston
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 56 | Daniel Borg | 2017 | West Irondequoit | Rochester | NY | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 45 | Anthony Borrego | 2015 | Westminster Christian | Miami | FL | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 17 | Steven Boscia | 2016 | Archbishop Stepinac | Eastchester | NY | USA | RHP | 7.50 |
Hofstra
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 47 | Bryce Bowen | 2017 | Elbert County | Bowman | GA | USA | 1B | 8.00 |
Georgia College & State
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 14 | Alec Bowman | 2016 | Boca Raton Community | Boynton Beach | FL | USA | 3B | 7.50 |
Thomas Jefferson University
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 46 | Travis Bowman | 2015 | Druid Hills | Decatur | GA | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 17 | Cole Brannen | 2017 | The Westfield Schools | Elko | GA | USA | OF | 8.00 |
Georgia Southern
|
Rd 2 by Red Sox (2017)
|
| Premium Content |
12-Steel | 17 | Matt Breeden | 2015 | North Cobb | Acworth | GA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 16 | Jacob Brewer | 2015 | Southridge | Huntingburg | IN | USA | LHP | 7.50 |
West Virginia
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 46 | Kooper Briley | 2017 | Stephens County | Martin | GA | USA | SS | 8.00 |
Kennesaw State
|
|
| Premium Content |
6-Red | 27 | Arnaldo Brito | 2016 | City Of Hialeah Education Academy | Hialeah | FL | USA | OF | 9.00 |
Savannah State
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 46 | Alex Britz | 2015 | Clear Lake | Houston | TX | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 51 | Bobby Brokamp | 2016 | Walnut Hills | Cincinnati | OH | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 36 | KK Brooks | 2016 | Walton | Marietta | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 45 | Wesley Brooks | 2016 | North Gwinnett | Suwanee | GA | USA | 1B | 8.50 |
Valdosta State/Spartanburg Methodist College
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 57 | Myles Broughton | 2016 | Shiloh | Lilburn | GA | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 28 | Kep Brown | 2015 | Wando | Mount Pleasant | SC | USA | OF | 10.00 |
UNC-Wilmington/Spartanburg Methodist College
|
Rd 10 by Cardinals (2015)
|
| Premium Content |
25-Navy | 16 | Topher Brown | 2016 | Choate Rosemary Hall | Westport | CT | USA | OF | 7.50 |
Amherst College
|
|
| Premium Content |
17-White | 18 | Torrey Bryant-Withrow | 2015 | Community Christian | McDonough | GA | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 57 | Tyler Buckner | 2016 | Santa Fe | High Springs | FL | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 17 | Willie Burger | 2015 | Lancaster Catholic | Maytown | PA | USA | 3B | 9.00 |
Penn State
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 47 | Brenton Burgess | 2015 | Chamblee Charter | Lithonia | GA | USA | 3B | 8.50 |
Spartanburg Methodist College
|
Rd 38 by Yankees (2017)
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 17 | Christopher Burgess | 2015 | Chamblee Charter | Lithonia | GA | USA | C | 8.00 |
Middle Georgia State University
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 16 | Nick Bush | 2015 | Lee County | Leesburg | GA | USA | LHP | 9.00 |
Louisiana State
|
Rd 8 by Rockies (2018)
|
| Premium Content |
17-White | 16 | Nigel Butler | 2015 | Westlake | Atlanta | GA | USA | MIF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 55 | Fletcher Byrd | 2016 | Norcross | Peachtree Corners | GA | USA | LHP | 7.00 |
Keiser University/San Jacinto CC
|
|
| Premium Content |
18-Black | 47 | Nicholas Cairo | 2017 | Estero | Estero | FL | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 18 | Mason Calloway | 2016 | Newton | Covington | GA | USA | OF | 7.50 |
Savannah State
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 3 | Dazmon Cameron | 2015 | Eagle`s Landing Christian Acad | McDonough | GA | USA | OF | 10.00 |
Florida State
|
Rd 1 Comp by Astros (2015)
|
Tigers (2020)
| Premium Content |
16-Orange | 26 | Gregory Campbell | 2015 | Lewis Mills | Harwinton | CT | USA | IF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 18 | Chris Canavan | 2015 | American Heritage | Wellington | FL | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 44 | Lucas Capps | 2015 | North Springs | Alpharetta | GA | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 17 | Alex Carballo | 2016 | Archbishop McCarthy | Pembroke Pines | FL | USA | OF | 8.00 |
Kennesaw State/Broward CC
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 16 | Knox Carter | 2015 | Columbus | Midland | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 45 | Cash Case | 2017 | The First Academy | Mount Dora | FL | USA | SS | 8.00 |
Notre Dame
|
Rd 4 by Reds (2017)
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 44 | Spencer Cayten | 2015 | Slidell | Purvis | MS | USA | SS | 9.00 |
Northwest Mississippi CC
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 15 | Manny Chavarria | 2015 | Lee County | Smithville | GA | USA | C | 9.00 |
Tallahassee CC
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 46 | T.J. Child | 2015 | James Madison | San Antonio | TX | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 15 | Matthew Childree | 2015 | Strong Rock Christian School | McDonough | GA | USA | SS | 7.00 |
Andrew College
|
|
| Premium Content |
6-Red | 16 | Brandon Chinea | 2016 | Florida Christian | Palmetto Bay | FL | USA | SS | 9.00 |
Tennessee
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 45 | Colton Chupp | 2015 | Lakewood Ranch | Myakka City | FL | USA | LHP | 7.50 |
South Carolina-Upstate
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 56 | Andrew Ciacciarelli | 2015 | Bishop Hendricken | Cranston | RI | USA | OF | 8.00 |
American International
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 43 | David Clairmont | 2016 | Liberty | McKinney | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
28-Red | 45 | Logan Clark | 2015 | Lakeside | Minden | LA | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 44 | Matthew Clopton | 2015 | Woodward Academy | East Point | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 14 | Casey Cobb | 2015 | Harris County | Hamilton | GA | USA | RHP | 9.00 |
Alabama/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 17 | Gabriel Coburn | 2016 | Montverde Academy | Windermere | FL | USA | MIF | 8.50 |
St. Johns River CC
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 18 | Jonathan Cocchio | 2016 | Montville | Towaco | NJ | USA | OF | 7.50 |
Quincy
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 15 | Matt Cole | 2016 | Kennesaw Mountain | Kennesaw | GA | USA | RHP | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 17 | Logan Collie | 2016 | Asheville Christian Academy | Montreat | NC | USA | RHP | 7.50 |
Liberty University
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 44 | Paul Collins | 2015 | Homeschool | Loveland | OH | USA | 1B | 8.00 |
Trinidad State Junior College
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 18 | JP Colton | 2015 | Winter Park | Maitland | FL | USA | OF | 7.50 |
Navy
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 45 | Matthew Luke Comerford | 2018 | Forest Hill Community | West Palm Beach | FL | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 44 | Andrew Connors | 2016 | Marlboro Central | Newburgh | NY | USA | LHP | 5.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 43 | Nicholas Conti | 2015 | Dr. Phillips | Orlando | FL | USA | 2B | |
Eckerd College
|
Rd 40 by Mets (2015)
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 27 | Joe Corbett | 2015 | Bishop McGuinness | Oklahoma City | OK | USA | RHP | 8.50 |
University of Arkansas-Little Rock
|
Rd 10 by Rangers (2019)
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 46 | Joe Corrao | 2015 | Bellmore JFK | Merrick | NY | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 43 | Paul Coumoulos | 2017 | Bishop McLaughlin Catholic | Spring Hill | FL | USA | OF | 7.50 |
Saint Leo
|
Rd 40 by Phillies (2017)
|
| Premium Content |
14-Gold | 16 | David Crawford | 2018 | Mundy's Mill | Atlanta | GA | USA | OF | 6.50 |
Miami (OH)
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 27 | Noah Croft | 2015 | Olathe South | Olathe | KS | USA | C | 9.00 |
Wichita State
|
|
| Premium Content |
17-White | 14 | Charles Crosby | 2016 | Deerfield-Windsor | Albany | GA | USA | OF | 8.00 |
Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
6-Red | 15 | Gabriel Cruz | 2016 | South Dade Senior | Miami | FL | USA | C | 8.00 |
Bryant
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 44 | Christian Cuba | 2015 | Doral Academy Charter | Miami | FL | USA | RHP | 7.50 |
Tusculum
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 16 | Isaiah Cullum | 2015 | South Sumter | Bushnell | FL | USA | C | 8.00 |
Polk State
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 46 | Xzavion Curry | 2016 | Mays | Atlanta | GA | USA | RHP | 9.00 |
Georgia Tech
|
Rd 7 by Indians (2019)
|
Indians (2022)
| Premium Content |
19-Cardinal | 44 | Arno Curtis | 2016 | Glenbard West | Glen Ellyn | IL | USA | 3B | 7.00 |
University of Chicago
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 15 | Eduardo Cutillas | 2015 | Monsignor Edward Pace | Miami | FL | USA | 1B | 7.50 |
Rollins College
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 14 | Eliott Cutillas | 2015 | Monsignor Edward Pace | Miami | FL | USA | C | 8.00 |
Rollins College
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 43 | Harrison Daste | 2015 | Jesuit | Luling | LA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 13 | Robby Dau | 2015 | North Paulding | Dallas | GA | USA | C | 8.50 |
Air Force
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 15 | Tyler Daughtry | 2016 | Veterans | Kathleen | GA | USA | SS | 8.50 |
Florida State
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 56 | Conor Davis | 2016 | Blessed Trinity Cath | Roswell | GA | USA | OF | 9.50 |
Auburn
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 45 | Christopher Deitch | 2017 | Providence | Matthews | NC | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 55 | Bryce Delevie | 2015 | Northside | Columbus | GA | USA | C | 8.00 |
Columbus State/Chipola College
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 15 | Julian Delgado | 2016 | Franklin Twp | Somerset | NJ | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
32-White | 46 | Josh Denton | 2016 | Brookwood | Lilburn | GA | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 14 | John Devine | 2016 | Hillgrove | Powder Springs | GA | USA | OF | 8.00 |
Embry-Riddle/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 17 | Glenn Diaz | 2015 | Colegio La Salle | Toa Alta | PR | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 16 | Michael Diaz | 2015 | Winter Haven Senior | Lake Wales | FL | USA | 1B | 8.00 |
Newberry
|
|
| Premium Content |
6-Red | 14 | Alex Dickinson | 2015 | St Thomas Aquinas | Weston | FL | USA | C | 8.50 |
Princeton
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 13 | Zeke Dodson | 2015 | Tift County | Tifton | GA | USA | 3B | 9.00 |
Lipscomb
|
|
| Premium Content |
3-Black | 15 | Brendan Donovan | 2015 | Enterprise | Enterprise | AL | USA | 3B | 8.00 |
South Alabama
|
Rd 7 by Cardinals (2018)
|
Cardinals (2022)
| Premium Content |
23-Kelly Green | 49 | Jayln Dorsey | 2015 | South Sumter | Webster | FL | USA | OF | 8.00 |
Seminole State College
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 14 | Patrick Downey | 2015 | Xavier | Cheshire | CT | USA | OF | 8.00 |
Stonehill College
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 17 | David Drysdale | 2016 | St Joseph Academy | St. Augustine | FL | USA | SS | 7.50 |
Flagler College
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 13 | Mason Duke | 2015 | Spain Park | Hoover | AL | USA | RHP | 9.00 |
Shelton State CC
|
|
| Premium Content |
17-White | 27 | Will Dunavant | 2015 | Lambert | Suwanee | GA | USA | C | 9.00 |
Army
|
|
| Premium Content |
18-Black | 46 | Sebastian Dunn | 2016 | New Lumpkin County | Dawsonville | GA | USA | MIF | 7.50 |
Flagler College
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 45 | Nate Dupree | 2015 | Lassiter | Marietta | GA | USA | P | 8.00 |
Kennesaw State
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 13 | Garrett Dupuis | 2016 | Blessed Trinity Cath | Kennesaw | GA | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 13 | Colin Durkin | 2016 | Cardinal Gibbons | Fort Lauderdale | FL | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 55 | David Easterling | 2016 | The Lovett School | Atlanta | GA | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 27 | Michael Eberhart | 2015 | Park Vista Community | Lake Worth | FL | USA | RHP | 8.00 |
Polk State
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 17 | Xavier Edwards | 2018 | North Broward Prep | Wellington | FL | USA | SS | 8.00 |
Vanderbilt
|
Rd 1 by Padres (2018)
|
Marlins (2023)
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 12 | Michael Escarra | 2015 | Mater Academy Charter | Hialeah | FL | USA | OF | 9.00 |
Barry
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 11 | Devon Eubanks | 2015 | Lassiter | Marietta | GA | USA | RHP | 7.00 |
Covenant College
|
|
| Premium Content |
32-White | 56 | Chase Evans | 2015 | The Bolles | Jacksonville | FL | USA | RHP | 8.00 |
Florida Gulf Coast
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 11 | Brian Exley | 2014 | Sequoyah | Woodstock | GA | USA | P | 8.50 |
Kennesaw State
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 57 | Marshall Farren | 2015 | Brebeuf Jesuit Preparatory | Indianapolis | IN | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 42 | Alex Featherstone | 2017 | Ardrey Kell | Charlotte | NC | USA | SS | 7.50 |
Oglethorpe University
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 26 | Eric Feliz | 2015 | IMG Academy | Englewood Cliffs | NJ | USA | OF | 10.00 |
Notre Dame
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 15 | Michael Feliz | 2016 | IMG Academy | Englewood Cliffs | NJ | USA | SS | 8.00 |
Notre Dame
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 16 | Enrique Ferrer | 2015 | Barron Collier | Naples | FL | USA | OF | 8.50 |
Georgia State
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 12 | Kyle Finkenstaedt | 2015 | Langham Creek | Houston | TX | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 45 | Patrick Finklestein | 2015 | James Island Charter | Charleston | SC | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 13 | Julian Fitts | 2015 | Cumberland Christian Academy | Marietta | GA | USA | 3B | 7.50 |
Talladega College
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 43 | Nicholas Font | 2015 | Palmer Trinity | Pinecrest | FL | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 40 | Travious Ford | 2015 | Farmville Central | Greenville | NC | USA | OF | 9.00 |
Spartanburg Methodist College
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 26 | Malique Foreman | 2016 | Mays | Fairburn | GA | USA | 3B | 8.50 |
Middle Georgia State University/Pensacola State
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 42 | Ryan Fowler | 2015 | Mount Vernon | Alexandria | VA | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 12 | Jamal Fraley | 2016 | Jonesboro | Atlanta | GA | USA | MIF | 8.00 |
University of South Carolina-Sumter
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 46 | Justin Franklin | 2015 | Porter | Porter | TX | USA | C | 7.00 |
McMurry University
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 28 | Hayden Freeman | 2016 | Spain Park | Hoover | AL | USA | OF | 8.00 |
Florida Southwestern State College
|
|
| Premium Content |
18-Black | 45 | Otto Fricker | 2015 | Providence Day | Charlotte | NC | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 44 | Bo Fricks | 2016 | First Presbyterian Day | Macon | GA | USA | MIF | 6.50 |
Western Carolina
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 26 | Tanner Fults | 2016 | Inspiration Academy | Bradenton | FL | USA | 1B | 7.50 |
Ave Maria University
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 27 | Will Galloway | 2015 | Blessed Trinity Cath | Marietta | GA | USA | C | 8.00 |
Georgia Tech
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 12 | Cole Ganopulos | 2016 | Eagle's Landing Christian Academy | Jonesboro | GA | USA | LHP | 8.00 |
South Carolina/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 45 | Gustavo Garcia | 2015 | Colegio Nuestra Senora del Perpetuo Socorro | Juncos | PR | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 14 | Randy Garcia | 2016 | Key West | Key West | FL | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 44 | Carlos Garrido | 2015 | Trumbull | Trumbull | CT | USA | C | 7.50 |
Longwood
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 12 | Mitchell Garrity | 2016 | Perry Meridian | Indianapolis | IN | USA | OF | 7.50 |
Purdue
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 16 | JP Gates | 2018 | Nature Coast Technical | Brooksville | FL | USA | LHP | 8.00 |
Miami
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 44 | Bakari Gayle | 2015 | Martin Luther King Jr. | Stone Mountain | GA | USA | OF | 9.50 |
Augusta University
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 56 | Matt George | 2015 | St Thomas | Bellaire | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 26 | Justin Gesek | 2015 | The Bolles | Jacksonville | FL | USA | C | 9.00 |
Chipola College
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 55 | Golston Gillespie | 2017 | Madison County | Hull | GA | USA | C | 7.50 |
Tennessee Tech
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 26 | Isiah Gilliam | 2015 | Parkview | Lilburn | GA | USA | OF | 10.00 |
Chipola College
|
Rd 20 by Yankees (2015)
|
| Premium Content |
33-Navy | 44 | Bernard Gilot | 2016 | The First Academy | Apopka | FL | USA | 1B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 43 | Marquise Glenn | 2015 | Redan | Covington | GA | USA | 2B | 7.00 |
Point
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 39 | Marcus Goldfarb | 2016 | IMG Academy | Northbrook | IL | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
28-Red | 43 | Connor Gonzalez | 2017 | Bishop Kenny | Jacksonville | FL | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 54 | Zach Goodman | 2015 | Kennesaw Mountain | Kennesaw | GA | USA | RHP | 9.00 |
Clemson
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 12 | Hunter Goodson | 2017 | Kingston | Kingston | OK | USA | LHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 14 | Dylan Gordon | 2015 | American Heritage | Ocean Ridge | FL | USA | RHP | 8.00 |
Wake Forest
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 43 | Liam Gray | 2015 | Innisdale Secondary | Barrie | ON | CAN | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 25 | Cason Greathouse | 2016 | Columbus | Columbus | GA | USA | LHP | 8.00 |
Northwest Florida State College
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 42 | Oliver Green | 2016 | Roxbury Latin | Milton | MA | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 10 | Cameron Gregory | 2015 | Pickens County | Big Canoe | GA | USA | SS | 8.50 |
Montreat College/Tallahassee CC
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 45 | Richard Gregory | 2016 | Gaffney | Gaffney | SC | USA | LHP | 7.50 |
South Carolina/Florence-Darlington Technical College
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 55 | Michael Griffin | 2016 | Bishop Guertin | Hudson | NH | USA | SS | 8.00 |
Franklin Pierce
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 38 | Carson Griffis | 2016 | Homewood | Birmingham | AL | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
32-White | 45 | Clint Gulley | 2016 | Westminster Christian | Miami | FL | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 43 | Nick Gulotta | 2016 | St Dominic | Muttontown | NY | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 15 | Parker Gupton | 2015 | Pope John Paul II | Goodlettsville | TN | USA | RHP | 8.00 |
Columbia State CC
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 48 | Austin Gusewelle | 2016 | Staunton | Staunton | IL | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 13 | Chas Hadden | 2015 | Sevier County | Morristown | TN | USA | C | 7.50 |
Belmont
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 55 | Mitchell Hagan | 2016 | Westside | Omaha | NE | USA | LHP | 8.50 |
Grand Canyon
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 14 | Quindon Haisley | 2015 | Archbishop Rummel | New Orleans | LA | USA | LHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 15 | Cole Halfacre | 2016 | J. M. Tate Senior | Cantonment | FL | USA | C | 8.00 |
Northwest Florida State College
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 26 | Travis Hall | 2016 | Lincoln | Tallahassee | FL | USA | 3B | 8.00 |
Chipola College
|
|
| Premium Content |
6-Red | 26 | Lorenzo Hampton | 2015 | Monsignor Edward Pace | Miami Lakes | FL | USA | OF | 9.00 |
Florida International
|
Rd 28 by Marlins (2019)
|
| Premium Content |
15-Maroon | 13 | Jon Hansen | 2015 | Cherry Hill East | Cherry Hill | NJ | USA | 3B | 8.00 |
George Mason
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 41 | Matthew Hansen | 2015 | Montgomery | Montgomery | TX | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 41 | Troy Hansen | 2015 | Worcester Academy | Millbury | MA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 14 | Marquis Harper | 2015 | Grosse Pointe North | Harper Woods | MI | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 44 | Thad Harris | 2015 | Sonoraville | Calhoun | GA | USA | RHP | 8.00 |
Winthrop
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 15 | Chayce Hay-Eldon | 2015 | West Broward | Pembroke Pines | FL | USA | 2B | 7.50 |
Nova Southeastern
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 11 | Cameron Hearn | 2015 | Parkview | Atlanta | GA | USA | OF | 8.50 |
Alabama State/Georgia Highlands
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 16 | William Heflin | 2016 | Morristown West | Talbott | TN | USA | LHP | 8.50 |
Tennessee
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 27 | Jason Heinrich | 2015 | River Ridge | Spring Hill | FL | USA | OF | 10.00 |
University of Central Florida
|
Rd 5 by Orioles (2015)
|
| Premium Content |
12-Steel | 9 | Tyler Heinrichs | 2015 | Walton | Marietta | GA | USA | OF | 9.00 |
Tulane
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 16 | Brandon Hernandez | 2015 | Royal Palm Beach | Royal Palm Beach | FL | USA | SS | 8.00 |
University of Central Florida/Santa Fe College
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 11 | Lincoln Hewett | 2015 | North Hall | Gainesville | GA | USA | OF | 8.50 |
Gordon CC
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 43 | Brandon Hill | 2015 | Parkview | Lilburn | GA | USA | OF | 8.00 |
Alabama/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 24 | Trevor Hillhouse | 2016 | Woodstock | Canton | GA | USA | LHP | 9.00 |
Kennesaw State/Wallace CC-Dothan
|
Rd 38 by Phillies (2016)
|
| Premium Content |
16-Orange | 25 | Ryan Hinkley | 2015 | Liberty North | Liberty | MO | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 11 | Drew Hinton | 2016 | Lakeside | Stone Mountain | GA | USA | C | 8.00 |
Grambling State
|
|
| Premium Content |
17-White | 2 | Isaiah Hinton | 2014 | Lakeside | Stone Mountain | GA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 14 | Connor Hock | 2015 | Bay Port | Green Bay | WI | USA | RHP | 8.00 |
University of Central Florida/Chipola College
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 47 | Reece Hohhertz | 2016 | Belton | Moody | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 54 | Timothy Holcombe | 2015 | Greer Middle College Charter | Taylors | SC | USA | 1B | 7.00 |
Limestone
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 25 | Branson Holmes | 2015 | A C Reynolds | Arden | NC | USA | RHP | 8.00 |
The Citadel/University of South Carolina-Lancaster
|
|
| Premium Content |
18-Black | 44 | Lee Hosie | 2015 | Katy | Katy | TX | USA | OF | 6.50 |
LeTourneau University
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 13 | Jon Hoskinson | 2015 | Lake Minneola | Clermont | FL | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 23 | Garrett Houston | 2016 | Starrs Mill | Peachtree City | GA | USA | 1B | 7.50 |
Army
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 1 | Brody Howe | 2016 | Estero | Fort Myers | FL | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 14 | Mason Ingle | 2017 | Providence | Charlotte | NC | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 13 | Herbert Iser | 2016 | Osceola | Miami | FL | USA | C | 9.50 |
Dallas Baptist/San Jacinto CC
|
Rd 23 by Phillies (2019)
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 41 | Charles Jackson | 2015 | Woodward Academy | College Park | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 12 | Wyatt Jackson | 2015 | Suwannee | Live Oak | FL | USA | OF | 8.00 |
Florida Southern
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 25 | Cooper Jeffers | 2015 | Boone | Orlando | FL | USA | LHP | 7.50 |
High Point
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 46 | Bradford Jenkins | 2016 | Union Grove | McDonough | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Black | 43 | Austin Jeter | 2016 | The Lovett School | Atlanta | GA | USA | OF | 7.50 |
Morehouse
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 40 | Frankie Jezioro | 2015 | Peters Twp | McMurray | PA | USA | OF | 7.50 |
Slippery Rock
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 42 | Matthew Johnson | 2017 | Chaminade Madonna College Prep | Plantation | FL | USA | 3B | 7.00 |
Alliance University
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 42 | Reid Johnson | 2015 | Jack C Hays | Buda | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 13 | Reilly Johnson | 2015 | Winter Haven Senior | Lake Wales | FL | USA | C | 9.00 |
State College of Florida
|
Rd 30 by Blue Jays (2017)
|
| Premium Content |
22-Gold | 33 | Tervont Johnson | 2016 | Mays High School | Atlanta | GA | USA | SS | 8.50 |
Eastern Kentucky
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 8 | Alonzo Jones | 2015 | Columbus | Columbus | GA | USA | SS | 10.00 |
Vanderbilt
|
Rd 25 by Athletics (2018)
|
| Premium Content |
17-White | 10 | Miles Jones | 2016 | Whitewater | Fayetteville | GA | USA | 1B | 8.00 |
Eastern Kentucky
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 40 | Zach Jones | 2016 | North Paulding | Acworth | GA | USA | C | 7.50 |
Georgia Southwestern State
|
|
| Premium Content |
28-Red | 42 | Paxton Juneau | 2015 | Holy Innocents Episcopal | Atlanta | GA | USA | OF | |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 11 | Scott Kapers | 2015 | Mount Carmel | Schererville | IN | USA | C | 9.00 |
Valparaiso
|
Rd 17 by Rangers (2018)
|
| Premium Content |
1-Purple | 12 | Andy Karlan | 2015 | Mamaroneck | Larchmont | NY | USA | C | 8.50 |
Palm Beach State
|
|
| Premium Content |
3-Black | 12 | Jonathan Kastens | 2015 | George Ranch | Sugar Land | TX | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 41 | Ryan Kastner | 2015 | Immaculata, Sommerville, Nj | Bridgewater | NJ | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 40 | Josh Kea | 2016 | J. M. Tate Senior | Pensacola | FL | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 54 | Sen Kenneally | 2018 | Phillips Exeter Academy | Morehead City | NC | USA | RHP | 6.50 |
Virginia
|
|
| Premium Content |
18-Black | 42 | Jack Kennedy | 2017 | North Hunterdon Reg | Annandale | NJ | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 44 | Robby Kidwell, Jr. | 2015 | Chopticon | Leonardtown | MD | USA | C | 7.50 |
Brunswick CC
|
Rd 36 by Mets (2017)
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 53 | Carter Kieboom | 2016 | Walton | Marietta | GA | USA | SS | 8.50 |
Clemson
|
Rd 1 Comp by Nationals (2016)
|
Nationals (2019)
| Premium Content |
28-Red | 41 | Adlai Koepp | 2015 | Uvalde | Uvalde | TX | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 13 | Issei Kohama | 2015 | Paul D Schreiber Senior | Port Washigton | NY | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 12 | Tom Kolar | 2016 | St Thomas Academy | Mendota Heights | MN | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 23 | Cole Kragel | 2015 | Venice Senior | Sarasota | FL | USA | RHP | 8.50 |
Virginia Tech
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 42 | Zac Kristofak | 2016 | Walton | Marietta | GA | USA | RHP | 9.00 |
Georgia
|
Rd 14 by Angels (2019)
|
| Premium Content |
15-Maroon | 27 | Siddharth Kumar | 2015 | West Windsor-Plainsboro North | West Windsor | NJ | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 11 | Caleb Kyle | 2015 | Prestonwood Christian Academy | Frisco | TX | USA | OF | 8.00 |
Illinois
|
|
| Premium Content |
28-Red | 40 | Jaret LaCagnina | 2016 | Naples | Naples | FL | USA | LHP | 7.00 |
Davidson
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 12 | Jake Lafrenz | 2015 | St Edward Central Catholic Hi | Elgin | IL | USA | LHP | 9.00 |
Coastal Carolina
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 43 | David Lanster | 2015 | Ransom Everglades | Miami | FL | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 39 | Greg Latushko | 2016 | Ramapo | Franklin Lakes | NJ | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 11 | Jake Leclerc | 2015 | Owen J Roberts | Pottstown | PA | USA | OF | 7.50 |
Shenandoah University
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 43 | Casey Lemke | 2016 | Foundation Academy | Winter Garden | FL | USA | 1B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 38 | Ryan Levin | 2015 | Dwight-Englewood | Suffern | NY | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 41 | Derrick Lewandowski | 2016 | Boynton Beach Community | Boynton Beach | FL | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Black | 41 | Dillon Lewis | 2016 | Ida Baker | Cape Coral | FL | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 39 | Blake Li | 2016 | Jonathan Alder | Plain City | OH | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 38 | Patrick Lightner | 2016 | Landon | Gaithersburg | MD | USA | SS | 7.50 |
Marist
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 15 | Robert Limas | 2016 | Foster | Richmond | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 14 | Deacon Liput | 2015 | Oviedo | Oviedo | FL | USA | SS | 9.00 |
Florida
|
Rd 10 by Dodgers (2018)
|
| Premium Content |
17-White | 9 | Robbie Lively | 2016 | Helena | Helena | AL | USA | RHP | 6.50 |
Birmingham-Southern College/Southern Union State CC
|
|
| Premium Content |
32-White | 44 | Micah Lloyd | 2016 | Hebron | Plano | TX | USA | SS | 7.50 |
Incarnate Word
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 10 | John LoBello | 2015 | Toms River East | Toms River | NJ | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 25 | Noah Locascio | 2015 | Wando | Mount Pleasant | SC | USA | C | 9.00 |
William & Mary
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 10 | Jeffrey Lonnecker | 2015 | St. John's School | Bellaire | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 10 | Alec Lopez | 2016 | Allen D Nease Senior | St. Augustine | FL | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 33 | Wilson Lorenzo Jr. | 2015 | Cypress Lake | Fort Myers | FL | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 40 | Gabriel Lozada | 2016 | IMG Academy | Bradenton | FL | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 10 | J.T. Lyon | 2015 | Garrard County | Lancaster | KY | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 56 | Hunter Lyons | 2016 | Sprayberry | Marietta | GA | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 56 | Dylan Macfarquhar | 2016 | Palm Beach Gardens | Palm Beach Gardens | FL | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 10 | Corbin Maddox | 2017 | Daleville | Daleville | IN | USA | OF | 7.00 |
Anderson University
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 44 | Drew Mahoney | 2015 | Suffield Academy | West Suffield | CT | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 26 | Nick Maier | 2015 | Carmel | Carmel | IN | USA | 3B | 7.50 |
Wabash College
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 40 | Nick Manocchio | 2016 | University School Of Nova Southeastern University | Weston | FL | USA | LHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 10 | Matthew Marchese | 2015 | Clarkstown North Senior | New City | NY | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 12 | Octavio Marin | 2015 | Terra Environmental Research Institute | Miami | FL | USA | LHP | 8.00 |
Tallahassee CC
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 9 | Blaise Maris | 2015 | F. W. Buchholz | Gainesville | FL | USA | C | 8.50 |
High Point
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 43 | Delaney Markham | 2015 | F. W. Buchholz | Gainesville | FL | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 25 | Aaron Marks | 2015 | Johnson | San Antonio | TX | USA | RHP | 7.00 |
Texas at Dallas
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 13 | Jordan Marrs | 2015 | Lake Worth Christian | Lake Worth | FL | USA | RHP | 7.50 |
Southern
|
|
| Premium Content |
6-Red | 13 | Ryan Marshall | 2015 | Bishop Kelley | Tulsa | OK | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 39 | Charlie Martin | 2015 | Dalton | Dalton | GA | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 8 | Patrick Martin | 2016 | Kennesaw Mountain | Kennesaw | GA | USA | C | 8.50 |
West Georgia
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 38 | Taye Martin | 2015 | Greenwood Christian | Greer | SC | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 9 | Harrison Matherne | 2015 | Lamar | Houston | TX | USA | OF | 7.50 |
Rhodes College
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 11 | Adrian Mayans | 2015 | Westminster Christian | Miami | FL | USA | SS | 8.00 |
Davidson
|
|
| Premium Content |
32-White | 43 | Terrell McCall II | 2015 | Stephenson | Lithonia | GA | USA | RHP | 9.00 |
Alabama State
|
|
| Premium Content |
18-Black | 83 | Justin McCranie | 2017 | Santa Fe | Alachua | FL | USA | RHP | 7.00 |
Hillsborough CC
|
|
| Premium Content |
28-Red | 54 | Chase McCroskey | 2016 | Wren | Piedmont | SC | USA | C | 9.00 |
Spartanburg Methodist College
|
|
| Premium Content |
18-Black | 40 | PJ McDonald | 2015 | Thayer Academy | Abington | MA | USA | MIF | |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 53 | Ronald McGhee | 2015 | Columbia | Conley | GA | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 37 | Max McGuire | 2017 | Lincoln Southwest | Lincoln | NE | USA | C | 7.50 |
Missouri State
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 42 | Max McKettrick | 2016 | Desoto County | Arcadia | FL | USA | LHP | 7.00 |
Warner University
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 34 | Myles McKisic | 2017 | Next Level Academy | Delray Beach | FL | USA | SS | 7.00 |
Pensacola State
|
Rd 23 by Rangers (2017)
|
| Premium Content |
29-Royal | 42 | Carson McKoon | 2016 | McCallie School | Chattanooga | TN | USA | LHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 53 | Reddon McLaurine | 2017 | Gulf Breeze | Gulf Breeze | FL | USA | LHP | 7.00 |
Oglethorpe University
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 11 | Brian McMann | 2017 | F. W. Buchholz | Gainesville | FL | USA | 2B | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Black | 39 | Jack McNamara | 2015 | Seton Hall Preparatory | Morristown | NJ | USA | LHP | 7.50 |
Boston College
|
|
| Premium Content |
28-Red | 53 | Brant McNease | 2015 | Alfred M. Barbe | Lake Charles | LA | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 10 | Austin McNicholas | 2016 | Akins | Austin | TX | USA | SS | 9.50 |
Louisiana State University, Shreveport
|
|
| Premium Content |
32-White | 42 | Jared Meeks | 2015 | Collins Hill | Lawrenceville | GA | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 9 | Matthew Meisner | 2016 | Salem | Salem | NH | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 15 | Cameron Melcher | 2016 | Tivy | Kerrville | TX | USA | C | 7.50 |
Midland College
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 25 | Jared Melone | 2015 | North Penn | North Wales | PA | USA | 3B | 8.00 |
La Salle
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 39 | Jose Mendoza | 2015 | Alpharetta | Alpharetta | GA | USA | C | 7.00 |
Gordon CC
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 11 | Joe Mercadante | 2015 | Agawam | Feeding Hills | MA | USA | OF | 8.50 |
Long Island University
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 37 | Jon Merrill | 2015 | A C Reynolds | Fletcher | NC | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 42 | Cody Miller | 2015 | John Milledge Academy | Haddock | GA | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 41 | Hayden Miller | 2017 | Kings Ridge Christian | Marietta | GA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 56 | Sam Miller | 2016 | Tift County | Tifton | GA | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 9 | Jake Milosch | 2015 | St Charles East | St. Charles | IL | USA | SS | 8.00 |
Webster University
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 40 | Chhany Minton | 2016 | Brookline | Chestnut Hill | MA | USA | OF | 6.50 |
Stonehill College
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 24 | Jack Molnar | 2016 | Wm Fremd | Inverness | IL | USA | OF | 7.50 |
Ball State
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 26 | Nathan Montgomery | 2015 | Geneva Community | Geneva | IL | USA | C | 7.50 |
South Suburban College
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 55 | Jack Mora | 2016 | Fort Myers | Fort Myers | FL | USA | 3B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 43 | Austin Moralis | 2015 | Lockport Township East | Lockport | IL | USA | LHP | 8.00 |
Indiana State
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 52 | Michael Murphy | 2015 | Tampa Catholic | Lutz | FL | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
32-White | 41 | Tyler Murphy | 2015 | Peachtree Ridge | Lawrenceville | GA | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 42 | Tyler Musselwhite | 2016 | Fairmont | Lumberton | NC | USA | MIF | 8.50 |
Winthrop
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 42 | Christopher Nappi | 2017 | Pembroke Pines Charter | Pembroke Pines | FL | USA | RHP | 7.00 |
New York Tech
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 28 | Josh Naylor | 2015 | St Joan of Arc | Mississauga | ON | CAN | 1B | 10.00 |
Texas Tech
|
Rd 1 by Marlins (2015)
|
Padres (2019)
| Premium Content |
23-Kelly Green | 41 | Qwinnton Nesplak | 2015 | Vancouver College 9 10 / Christopher Columbus 11/12 | White Rock | BC | CAN | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 14 | Nick Neville | 2016 | IMG Academy | Fairfax | VA | USA | SS | 8.00 |
South Carolina/San Jacinto CC
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 10 | Kam Newalu | 2016 | Union Grove | McDonough | GA | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 39 | Brian Nido | 2016 | Gulliver Schools | Miami | FL | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Black | 38 | Michael Novak | 2017 | Clearwater Cntrl Cath | Clearwater | FL | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 41 | Jacob Oaks | 2016 | Southside Christian Schools | Greer | SC | USA | RHP | 8.00 |
College of Charleston
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 25 | John O'Connor | 2015 | Spanish River Community | Boynton Beach | FL | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 10 | Robert Oettinger | 2017 | Charlotte | Punta Gorda | FL | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 13 | Carlos O'Farrill | 2015 | Marathon | Marathon | FL | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 7 | Sebastian O'Neill | 2015 | Walton | Marietta | GA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 12 | Kyle Oren | 2016 | University School Of Nova Southeastern University | Plantation | FL | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 41 | Grant Ozarchuk | 2015 | Klein Oak | Spring | TX | USA | 2B | 8.00 |
Alvin CC
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 41 | Andres Palacios | 2015 | Colegio San Jose | San Juan | PR | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 41 | Manny Pantaleon | 2015 | J. P. Taravella | Coral Springs | FL | USA | OF | 8.00 |
Hillsborough CC
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 36 | Dom Paolo | 2016 | Elev8 Sports Institute | Wellington | FL | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 9 | Zack Patton | 2017 | Magnolia | Magnolia | TX | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 38 | Wil Pence | 2016 | New Lumpkin County | Dahlonega | GA | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 11 | Cole Pencosky | 2016 | Braden River | Bradenton | FL | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 37 | Tate Pennington | 2017 | Butler | Matthews | NC | USA | SS | 7.50 |
University of North Carolina-Charlotte
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 9 | Nick Perez | 2015 | The Hun | Lebanon | NJ | USA | SS | 8.00 |
Rutgers
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 7 | Isaac Phillips | 2015 | Mt Paran Christian | Powder Springs | GA | USA | OF | 9.00 |
Faulkner University/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 40 | Edwin Pichardo | 2015 | Nova | Hollywood | FL | USA | MIF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 27 | Greg Pickett | 2015 | Legend | Aurora | CO | USA | OF | 10.00 |
Mississippi State
|
Rd 8 by Phillies (2015)
|
| Premium Content |
4-Royal | 12 | Matthew Pita | 2015 | Cosby | Moseley | VA | USA | SS | 8.50 |
VMI
|
Rd 12 by Yankees (2018)
|
| Premium Content |
18-Black | 37 | Logan Place | 2015 | Wiregrass Ranch | Wesley Chapel | FL | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 40 | Cam Plank | 2016 | Marlborough | Marlborough | MA | USA | C | 6.50 |
Franklin Pierce
|
|
| Premium Content |
3-Black | 8 | Luca Portolese | 2015 | Anjou | St.Leonard | QC | CAN | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 26 | Brandon Presley | 2015 | Key West | Key West | FL | USA | LHP | 8.00 |
|
Rd 22 by Brewers (2017)
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 35 | Colton Price | 2016 | Faith West Academy | Salado | TX | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
32-White | 40 | Danny Price | 2015 | Norcross | Peachtree Corners | GA | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 8 | Josh Profit | 2015 | Houston County | Warner Robins | GA | USA | OF | 8.50 |
University of North Georgia
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 41 | Reggie Pruitt | 2015 | Kennesaw Mountain | Kennesaw | GA | USA | OF | 9.50 |
Vanderbilt
|
Rd 24 by Blue Jays (2015)
|
| Premium Content |
22-Gold | 38 | Brandon Puckett | 2016 | Lassiter | Roswell | GA | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 37 | Michael Puckett Jr | 2015 | Hazelwood West | Florissant | MO | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 12 | Nathan Purcell | 2015 | Alcovy | Covington | GA | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Black | 36 | Daniel Quintanilla | 2016 | Garland | Garland | TX | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 39 | Reed Raikes | 2016 | Colonial Heights | Colonial Heights | VA | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 9 | Rhett Rampinelli | 2016 | Lakewood Ranch | Lakewood Ranch | FL | USA | SS | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 13 | Zach Ramzy | 2015 | St Monica Catholic | Los Angeles | CA | USA | 3B | 9.50 |
College of Southern Nevada
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 54 | Adam Rapp | 2015 | Northern Burlington | Burlington | NJ | USA | 1B | 8.00 |
Morehead State/Harford CC
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 36 | Jake Rathmanner | 2015 | West Boca Raton | Boca Raton | FL | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 40 | Michael Reda | 2016 | St Dominic | Saint James | NY | USA | OF | 6.00 |
St. Joseph’s College (New York)
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 40 | Drew Reeves | 2015 | Harris County | Hamilton | GA | USA | RHP | 8.50 |
Columbus State
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 9 | Ty Reginelli | 2015 | Mars Area | Gibsonia | PA | USA | 2B | 7.50 |
Wofford
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 8 | Ty Reini | 2016 | Blue Ridge | Taylors | SC | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 11 | Dylan Resk | 2015 | Ardsley | Ardsley | NY | USA | SS | 8.00 |
Stony Brook
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 10 | Jorge Ricardo | 2015 | Miami Sunset Senior | Miami | FL | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 38 | Chance Riley | 2015 | Niceville Senior | Niceville | FL | USA | RHP | 7.50 |
East Mississippi CC
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 39 | Clayton Risch | 2015 | Christian Brothers College | Ladue | MO | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 8 | Jose Rivera | 2016 | St Joseph Regional | Lyndhurst | NJ | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 6 | Cody Roberts | 2015 | Blessed Trinity Cath | Johns Creek | GA | USA | C | 9.00 |
North Carolina
|
Rd 11 by Orioles (2018)
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 8 | Charles Robinson | 2016 | Stephen F Austin | Sugar Land | TX | USA | OF | 7.50 |
Wharton County Junior College
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 7 | Collins Robinson | 2015 | James Clemens | Madison | AL | USA | OF | 8.00 |
Missouri
|
|
| Premium Content |
3-Black | 7 | Coby Roddy | 2015 | Little Cypress-Mauriceville | Orange | TX | USA | RHP | 9.50 |
Alvin CC
|
|
| Premium Content |
28-Red | 39 | Zachary Rodgers | 2017 | Manatee | Parrish | FL | USA | RHP | 6.00 |
Saint Michael’s
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 10 | Alex Rodriguez | 2015 | Ridge Community | Davenport | FL | USA | 2B | 7.00 |
Minnesota West Community & Technical College
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 39 | Leo Rodriguez | 2015 | Montverde Academy | Mount Dora | FL | USA | C | 9.50 |
Palm Beach State
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 36 | Michael Rodriguez | 2016 | Sunlake | Land O' Lakes | FL | USA | LHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 27 | Jackson Roeder | 2016 | Asheville Christian Academy | Asheville | NC | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 6 | Cordell Rohde | 2015 | Lake Brantley | Longwood | FL | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 54 | Lucas Rollins | 2015 | Collingswood | Collingswood | NJ | USA | LHP | 7.50 |
St. Joseph's
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 25 | Mack Rosman | 2015 | Wm Fremd | Inverness | IL | USA | RHP | 9.00 |
Northwestern
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 35 | Trint Rowell | 2015 | Eastside | Greer | SC | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 36 | Connor Rudy | 2017 | Ardrey Kell | Charlotte | NC | USA | LHP | 6.50 |
University of North Carolina-Charlotte
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 35 | Evan Ryan | 2016 | Colonie Central | Albany | NY | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 38 | Matt Ryan | 2015 | St Rita Of Cascia | Chicago | IL | USA | LHP | 8.00 |
Butler
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 6 | Jake Sadowitz | 2016 | Manalapan | Manalapan | NJ | USA | LHP | 8.00 |
Pennsylvania
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 38 | Ben Samborn | 2015 | Glenbrook South | Glenview | IL | USA | 3B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 57 | Mario Sanchez | 2015 | La Salle | Miami | FL | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 7 | Ryan Sande | 2015 | Leesville Road | Raleigh | NC | USA | RHP | 8.50 |
Radford
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 37 | Harley Sanicky | 2015 | Palm Beach Gardens | North Palm Beach | FL | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 36 | Hunter Sanicky | 2015 | Palm Beach Gardens | North Palm Beach | FL | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 7 | Lake Sankey | 2015 | Butler Area | Butler | PA | USA | C | 6.50 |
West Virginia Wesleyan
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 37 | Kevin Santiago | 2015 | Rafaelina E. Lebrón Flores | Patillas | PR | USA | SS | 7.50 |
Miami-Dade College
|
Rd 20 by Rays (2016)
|
| Premium Content |
28-Red | 38 | Tyler Sapsford | FA | American School in Japan | Tokyo | JPN | JPN | SS | 8.00 |
Yale
|
|
| Premium Content |
3-Black | 6 | Michael Schalasky | 2015 | Brother Rice | Palos Heights | IL | USA | C | 7.50 |
Indianapolis
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 52 | Kyle Schnell | 2015 | Trinity Valley | Fort Worth | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 6 | Jordan Schulefand | 2017 | Pine Crest | Parkland | FL | USA | MIF | 8.00 |
Richmond
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 39 | Jordan Holloman Scott | 2015 | IMG Academy | Conyers | GA | USA | SS | 9.00 |
West Virginia
|
Rd 14 by Yankees (2016)
|
| Premium Content |
8-Teal | 10 | Hunter Sellers | 2016 | Key West | Key West | FL | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 9 | Jason Sellers | 2015 | Fort Bend Elkins | Missouri City | TX | USA | C | 7.50 |
Texas San Antonio
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 38 | Daniel Seres | 2016 | Sequoyah | Canton | GA | USA | C | 9.50 |
Kennesaw State
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 51 | AJ Sessions | 2015 | Porter-Gaud | Charleston | SC | USA | OF | 7.00 |
Rhodes College
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 51 | Darius Sewell | 2015 | Lakeside | Decatur | GA | USA | SS | 8.50 |
Georgia State
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 9 | Parker Shanahan | 2017 | Cardinal Mooney | Lakewood Ranch | FL | USA | C | 7.00 |
Berry College
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 7 | Elliot Shebek | 2015 | Carmel | Carmel | IN | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 35 | Syler Shepherd | 2017 | Flower Mound | Flower Mound | TX | USA | OF | 7.00 |
Weatherford College
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 8 | Zack Shepherd | 2015 | Jesuit College Prep | Allen | TX | USA | 3B | 7.50 |
St. Edward’s
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 36 | Shane Shifflett | 2017 | Venice Senior | Venice | FL | USA | SS | 9.00 |
South Carolina/State College of Florida
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 35 | Tyler Shuck | 2017 | Canterbury | Cape Coral | FL | USA | RHP | 8.00 |
Florida Gulf Coast
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 34 | Nick Silber | 2016 | The Lawrenceville School | New York | NY | USA | P | 8.50 |
Rice
|
|
| Premium Content |
6-Red | 24 | Landon Silver | 2016 | Huntington Beach | Huntington Beach | CA | USA | OF | 9.00 |
UC Santa Barbara
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 57 | Matt Simmerman | 2015 | Eastern | Greentown | IN | USA | C | 7.50 |
Southeastern CC
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 8 | Fletcher Simmons | 2015 | F. W. Buchholz | Gainesville | FL | USA | C | 9.00 |
Northwest Florida State College
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 38 | Scott Simpson | 2016 | St Edward`s | Vero Beach | FL | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 12 | Justin Skeesick | 2016 | Captain Shreve | Shreveport | LA | USA | 1B | 8.50 |
Louisiana Tech
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 34 | Nicholas Skeffington | 2016 | Martin | Arlington | TX | USA | LHP | 7.50 |
Abilene Christian
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 9 | Alex Skinner | 2015 | West Orange | Winter Garden | FL | USA | OF | 7.50 |
West Virginia Wesleyan
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 24 | Joe Skinner | 2016 | Bishop Moore | Heathrow | FL | USA | 3B | 9.50 |
University of Central Florida
|
|
| Premium Content |
18-Black | 35 | Tyler Slagle | 2016 | Webb School Of Knoxville | Knoxville | TN | USA | 3B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 5 | Ben Slattery | 2015 | Geneva Community | Geneva | IL | USA | RHP | 8.00 |
Pepperdine
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 7 | Carter Smith | 2016 | Canterbury | Fort Myers | FL | USA | C | 8.00 |
Florida State
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 35 | Corey Smith | 2016 | St Augustine Preparatory | Cape May Court House | NJ | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 34 | Jaylen Smith | 2015 | Eagle's Landing Christian Academy | Lithonia | GA | USA | SS | 9.00 |
Kennesaw State/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 26 | Joshua Smith | 2015 | Saline | Saline | MI | USA | LHP | 9.00 |
Kentucky
|
Rd 25 by Rangers (2018)
|
| Premium Content |
30-Steel | 41 | Myles Smith | 2016 | Shiloh | Stone Mountain | GA | USA | OF | 8.00 |
GA Gwinnett Coll
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 25 | Sawyer Smith | 2016 | J. M. Tate Senior | Cantonment | FL | USA | OF | 9.00 |
Alabama
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 7 | Hank Smitherman | 2015 | Charles B Aycock | Goldsboro | NC | USA | SS | 8.00 |
Lenoir-Rhyne
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 4 | Kyle Snow | 2017 | Key West | Key West | FL | USA | 1B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 6 | Chase Solesky | 2016 | John Carroll Catholic | Fort Pierce | FL | USA | RHP | 8.50 |
Tulane
|
Rd 21 by White Sox (2019)
|
| Premium Content |
32-White | 39 | Cade Sorrells | 2015 | George Walton Academy | Monroe | GA | USA | 1B | 9.00 |
Lipscomb
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 6 | Alexander Soto | 2016 | John A. Ferguson | Miami | FL | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 6 | Preston Sparks | 2015 | Veterans | Kathleen | GA | USA | RHP | 8.00 |
Abraham Baldwin College
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 40 | Jay Stanga | 2016 | Brentwood Academy | Brentwood | TN | USA | LHP | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 11 | Brant Stark | 2015 | North Forsyth | Cumming | GA | USA | C | 7.50 |
Southern Union State CC
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 37 | Tyler Stephens | 2016 | Merritt Island | Merritt Island | FL | USA | RHP | 6.50 |
Shorter University
|
|
| Premium Content |
28-Red | 37 | Connor Stephenson | 2015 | Landmark Christian | Fairburn | GA | USA | RHP | 8.00 |
Southern Union State CC
|
|
| Premium Content |
31-Vegas Gold | 33 | Hunter Stept | 2015 | Pompano Beach | Coral Springs | FL | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
32-White | 38 | David Stinson | 2015 | Grayson | Lawrenceville | GA | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 23 | Ben Stover | 2016 | Jasper | Jasper | TX | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 5 | Kevin Strohschein | 2015 | George Walton Academy | McDonough | GA | USA | OF | 9.50 |
Tennessee Tech
|
Rd 21 by Nationals (2019)
|
| Premium Content |
3-Black | 5 | Hunter Strong | 2015 | Sheridan | Sheridan | AR | USA | OF | 7.50 |
Central Arkansas
|
Rd 25 by Royals (2018)
|
| Premium Content |
6-Red | 23 | Cameron Sullivan | 2015 | Middletown | Middletown | RI | USA | RHP | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
33-Navy | 36 | Tajon Sutton | 2016 | Timberland | Lake Saint Louis | MO | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
28-Red | 36 | Tannon Symm | 2015 | Tomball Memorial | Tomball | TX | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 5 | LJ Talley | 2015 | Charlton County | Folkston | GA | USA | SS | 9.00 |
Georgia
|
Rd 7 by Blue Jays (2019)
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 33 | Anthony Tamaccio | 2015 | Boca Raton | Boca Raton | FL | USA | 1B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 8 | Marcus Tarantino | 2016 | Venice Senior | North Port | FL | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 8 | Kennie Taylor | 2015 | Jesuit | Tampa | FL | USA | OF | 9.00 |
Duke
|
Rd 14 by Mets (2019)
|
| Premium Content |
1-Purple | 8 | Spencer Taylor | 2016 | Trinity Christian Academy | Sorrento | FL | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 25 | Nick (Nicholas) Tedesco | 2015 | Sachem East | Holbrook | NY | USA | 1B | 7.00 |
Hofstra
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 40 | Eric Terry | 2015 | The Summit Country Day | Loveland | OH | USA | C | 8.00 |
Emory
|
|
| Premium Content |
28-Red | 35 | Zachary (Zach) Thomas | 2015 | Plano West Senior | Plano | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 39 | Chris Thompson | 2016 | J L Mann | Simpsonville | SC | USA | OF | 8.00 |
Presbyterian
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 7 | Trace Thornal | 2015 | Lake Weir | Ocala | FL | USA | SS | 7.50 |
Southeastern University
|
|
| Premium Content |
28-Red | 34 | John "Will" Thorpe | 2015 | Eastside | Greer | SC | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
34-Teal | 38 | Jason Tisa | 2016 | Irondequoit | Rochester | NY | USA | OF | 6.50 |
Wilkes University
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 7 | Bay To | 2015 | Sts John Neumann/Maria Goretti Catholic | Philadelphia | PA | USA | SS | 8.00 |
Fairleigh Dickinson
|
|
| Premium Content |
3-Black | 4 | Pablo Toranzo | 2015 | Tampa Catholic | Tampa | FL | USA | RHP | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 34 | Luke Tressy | 2016 | Westminster | Weatogue | CT | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 54 | Andrew Tri | 2016 | St Thomas Academy | Hastings | MN | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
28-Red | 33 | Antwaun Tucker | 2016 | Bluestone | Chase City | VA | USA | SS | |
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 5 | Aaron Turk | 2015 | Centennial | Roswell | GA | USA | OF | 8.50 |
Morehead State
|
|
| Premium Content |
6-Red | 11 | Brooks Ullery | 2015 | Penn | Mishawaka | IN | USA | SS | 8.00 |
Northwood
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 4 | Chase Uter | 2015 | Pace Academy | Atlanta | GA | USA | C | 7.00 |
West Georgia
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 36 | Andres Valbuena | 2015 | Doral Academy Charter | Miami | FL | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 35 | Luis Valbuena | 2016 | Doral Academy Charter | Miami | FL | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 37 | Brent Vallor | 2015 | Enterprise | Enterprise | AL | USA | OF | 7.00 |
Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
6-Red | 22 | Michael Van Degna | 2015 | Somerset Academy Charter | Miami | FL | USA | 1B | 8.50 |
Campbell
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 24 | Drew Van Norman | 2015 | Memorial | Houston | TX | USA | RHP | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 3 | Christopher Varela | 2015 | Key West | Key West | FL | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 34 | Angel Velez | 2015 | Carlos Beltran Baseball Academy | Barranquitas | PR | USA | C | 8.00 |
Eastern Florida State
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 4 | Greg Veliz | 2016 | North Broward Prep | Key West | FL | USA | RHP | 10.00 |
Miami
|
Rd 15 by Angels (2019)
|
| Premium Content |
8-Teal | 3 | Jacob Veliz | 2015 | Lakeland Senior | Lakeland | FL | USA | LHP | 7.50 |
Montreat College
|
|
| Premium Content |
17-White | 5 | Aaron Veres | 2015 | Cherokee | Canton | GA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
32-White | 55 | Jimmy Versage | 2016 | IMG Academy | Cape May Court House | NJ | USA | C | 9.00 |
Louisiana-Monroe
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 63 | Michael Villafana | 2015 | Providence Academy | Plymouth | MN | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 10 | David Villar | 2015 | American Heritage | Pembroke Pines | FL | USA | 3B | 9.00 |
South Florida
|
Rd 11 by Giants (2018)
|
Giants (2022)
| Premium Content |
6-Red | 9 | Tom Walker | 2015 | Pine Crest | Pompano Beach | FL | USA | RHP | 8.50 |
Clemson
|
|
| Premium Content |
26-Orange | 39 | Zachary Walz | 2015 | Central | Grand Forks | ND | USA | SS | 8.00 |
Southeastern CC
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 35 | Lawrence Waterson | 2016 | St Francis Catholic | Archer | FL | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
32-White | 37 | Brad Weaver | 2015 | Mountain View | Lawrenceville | GA | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 10 | Alex Webb | 2015 | Columbia Central | Columbia | TN | USA | C | 9.00 |
Alabama
|
Rd 36 by Padres (2015)
|
| Premium Content |
12-Steel | 5 | Jackson Webb | 2015 | Johnson Ferry Christian Academy | Roswell | GA | USA | SS | 8.50 |
University of Central Florida/Gulf Coast CC
|
Rd 37 by Braves (2015)
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 24 | Brad Weber | 2016 | Calvert Hall College | Nottingham | MD | USA | RHP | 8.50 |
Frostburg State University
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 7 | John Weichel | 2015 | Lovejoy | Lucas | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
32-White | 36 | Jonathan White | 2015 | Brookwood | Lawrenceville | GA | USA | 3B | 8.00 |
Presbyterian/Georgia Highlands
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 8 | Tres White | 2016 | Tivy | Mountain Home | TX | USA | OF | 8.00 |
Navarro College
|
|
| Premium Content |
18-Black | 34 | Austin Whitehead | FA | St Paul's | Samford Valley | AUS | AUS | 2B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 36 | Turner Whitfield | 2016 | Knoxville Catholic | Knoxville | TN | USA | MIF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 39 | Tekwaan Whyte | 2015 | Stephenson | Stone Mountain | GA | USA | SS | 10.00 |
Chipola College
|
|
| Premium Content |
2-Texas Orange | 9 | Kyle Wilkie | 2016 | Creekview | Cumming | GA | USA | C | 8.00 |
Clemson
|
Rd 12 by Pirates (2019)
|
| Premium Content |
26-Orange | 37 | Case Williams | 2015 | Boswell | Fort Worth | TX | USA | RHP | 7.50 |
Trinity University (Texas)
|
|
| Premium Content |
17-White | 4 | Jamar Williams | 2015 | Mays | College Park | GA | USA | 3B | 8.50 |
Savannah State
|
|
| Premium Content |
17-White | 3 | James Williams | 2016 | Harrison | Kennesaw | GA | USA | RHP | 9.00 |
Georgia
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 34 | Phillip Willis | 2016 | F. W. Buchholz | Gainesville | FL | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 55 | Josh Winckowski | 2016 | Estero | Fort Myers | FL | USA | RHP | 8.50 |
Florida Southwestern State College
|
Rd 15 by Blue Jays (2016)
|
Red Sox (2022)
| Premium Content |
32-White | 35 | Angelo Winings | 2015 | Jesuit College Prep | Fort Worth | TX | USA | OF | 7.50 |
Austin College
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 33 | Weston Wise | 2015 | Belleview | Ocala | FL | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
32-White | 34 | Peyton Woble | 2016 | Alonso | Tampa | FL | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 3 | Ryan Woiwode | 2016 | Benedictine Military | Savannah | GA | USA | 3B | 7.00 |
East Georgia College
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 6 | Jacob Wojciechowski | 2015 | Genoa Area | Genoa | OH | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Texas Orange | 52 | Rankin Woley | 2016 | The Westminster Schools | Atlanta | GA | USA | IF | 9.00 |
Auburn/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 23 | Branson Woodward | 2015 | Benton | Benton | LA | USA | 1B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 35 | William Wormsbecher | 2017 | Pembroke Pines Charter | Pembroke Pines | FL | USA | 1B | 6.50 |
Olive-Harvey College
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 4 | Jake Wotell | 2016 | Marvin Ridge | Marvin | NC | USA | RHP | 7.50 |
Augusta University
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 25 | Max Wotell | 2015 | Marvin Ridge | Marvin | NC | USA | LHP | 10.00 |
Arizona
|
Rd 3 by Mets (2015)
|
| Premium Content |
27-Purple | 34 | Amir Wright | 2016 | Griffith Senior | Griffith | IN | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 6 | Jake Zarrello | 2016 | Westminster Christian | Miami | FL | USA | C | 9.00 |
Stephen F. Austin/Seminole State College of Florida
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 6 | Michael Zimmerman | 2015 | Gulf Coast | Naples | FL | USA | LHP | 9.00 |
Florida
|
Rd 11 by Rockies (2015)
|
| Premium Content |