Rank |
Name |
College |
City |
ST |
1 |
Sabin Ceballos |
San Jacinto CC |
Rio Grande |
PR |
2 |
Ricky Tiedemann |
Long Beach City College |
Long Beach |
CA |
3 |
Carlos Rodriguez |
Florida Southwestern State College |
Miami |
FL |
4 |
Harold Coll |
San Jacinto CC |
Hyde Park |
GA |
5 |
Ronan Kopp |
Scottsdale CC |
Scottsdale |
AZ |
6 |
Trey Frahm |
College of Southern Nevada |
Elkhorn |
NE |
7 |
Mark Black |
Chipola College |
Pittsburgh |
PA |
8 |
Anthony Figueroa |
Miami-Dade College |
North Miami |
FL |
9 |
Logan Austin |
Chipola College |
Salem |
AL |
10 |
Isaiah Jackson |
John A. Logan College |
Savoy |
IL |
11 |
Edward Gonzalez |
Miami-Dade College |
Yabucoa |
PR |
12 |
Alexander Ayala |
Florida Southwestern State College |
Doral |
FL |
13 |
Jared Matheson |
McLennan CC |
Montgomery |
TX |
14 |
Angel Gonzalez Martinez |
Northwest Florida State College |
Corozal |
PR |
15 |
Henry Nunez Rijo |
San Jacinto CC |
Guaynabo |
PR |
16 |
Connor Morgan |
St. Johns River CC |
Brooksville |
FL |
17 |
Zane Faulk |
Wallace CC-Dothan |
Phenix City |
AL |
18 |
Kishon Frett |
Wabash Valley College |
Ocala |
FL |
19 |
Zac Rice |
Chipola College |
Fort Mitchell |
AL |
20 |
Kevin Karstetter |
State College of Florida |
State College |
PA |
21 |
Luke Pectol |
San Jacinto CC |
Little Rock |
AR |
22 |
Tyler Shelnut |
Santa Fe College |
Lake City |
FL |
23 |
Grant Trinkle |
John A. Logan College |
Columbus |
IN |
24 |
Asher Akridge |
Seminole State College |
Gainesville |
FL |
25 |
Marquis Jackson |
McLennan CC |
Chicago |
IL |
26 |
Abimelec Ortiz |
Florida Southwestern State College |
Vega Baja |
PR |
27 |
Nick Cosentino |
State College of Florida |
Pittsburgh |
PA |
28 |
Myles McDermott |
San Jacinto CC |
Braintree |
MA |
29 |
Elvis Rumaldo |
Wabash Valley College |
Canovanas |
PR |
30 |
Brayden Woodburn |
State College of Florida |
Winter Springs |
FL |
31 |
Briar Stinson |
Wabash Valley College |
Rushville |
IL |
32 |
Jack Seward |
San Jacinto CC |
Port Moody |
BC |
33 |
Adam Love |
Midland College |
Roswell |
GA |
34 |
Daemon Woodruff |
Eastern Florida State |
Titusville |
FL |
35 |
Ernie Day |
Iowa Western CC |
Chicago |
IL |
36 |
Dante Chirico |
Northwest Florida State College |
Chapin |
SC |
37 |
Jonathan Ramallo |
Florida Southwestern State College |
Miami |
FL |
38 |
Anibal Saez |
College of Central Florida |
Naranjito |
PR |
39 |
Michael Fontenot |
LSU - Eunice |
Kinder |
LA |
40 |
Jorge Figueroa |
Wabash Valley College |
Gurabo |
PR |
41 |
Luis Tyler Misla |
College of Central Florida |
Riverview |
FL |
42 |
Bryan Muniz |
Wabash Valley College |
Orange Park |
FL |
43 |
Samuel Gordon |
State College of Florida |
Dunedin |
FL |
44 |
Augustus Gray Harrison |
McLennan CC |
Austin |
TX |
45 |
Ivan Zambrano |
Eastern Florida State |
Doral |
FL |
46 |
Josh Pernetti |
San Joaquin Delta |
Ceres |
CA |
47 |
Kristopher Anglin |
Howard College |
Bakersfield |
CA |
48 |
Juan Gonzalez |
Miami-Dade College |
Doral |
FL |
49 |
Colson Lawrence |
Wallace State CC-Hanceville |
Hoover |
AL |
50 |
Campbell Cleveland |
Northwest Florida State College |
Auburn |
AL |
51 |
Cooper Miles |
Wabash Valley College |
Noblesville |
IN |
52 |
Joseph Rodriguez Collazo |
College of Central Florida |
Bayamon |
PR |
53 |
Cherokee Nichols |
Northwest Florida State College |
Neptune Beach |
FL |
54 |
Luke Daniel |
Wallace State CC-Hanceville |
Muscle Shoals |
AL |
55 |
Ryan McCauley |
State College of Florida |
Trinity |
FL |
56 |
Will Carsten |
McLennan CC |
San Antonio |
TX |
57 |
Paul Bonzagni |
Weatherford College |
Grapevine |
TX |
58 |
Ethan Campos |
Grayson County College |
Houston |
TX |
59 |
Landon Lewis |
Walters State CC |
Chattanooga |
TN |
60 |
Joel Perez Jr. |
State College of Florida |
Miramar |
FL |
61 |
Jack Nehls |
Yavapai College |
Phoenix |
AZ |
62 |
Cesar Franco |
Chipola College |
Weston |
FL |
63 |
James Jett |
Lincoln Trail College |
Louisville |
KY |
64 |
Michael Keevins |
Paradise Valley Community |
Peoria |
AZ |
65 |
Demetrius Vizcarra |
Central Arizona CC |
Compton |
CA |
66 |
Logan Henderson |
McLennan CC |
Katy |
TX |
67 |
Logan Freeman |
McLennan CC |
Bryan |
TX |
68 |
Bryce Carley |
Northwest Florida State College |
Niceville |
FL |
69 |
Jim Brown |
East Georgia College |
Bremen |
GA |
70 |
Robert Hogan |
NIACC |
North Oaks |
MN |
71 |
Wesley Hancock |
Chattahoochee Valley CC |
Zebulon |
GA |
72 |
John Martin |
Palm Beach State |
Port Saint Lucie |
FL |
73 |
Austin Tienda |
Georgia Highlands |
Braselton |
GA |
74 |
Tyler Tscherter |
Kirkwood CC |
Reinbeck |
IA |
75 |
Reece Beuter |
Kirkwood CC |
Cedar Falls |
IA |
76 |
Hunter Marsh |
Chattahoochee Valley CC |
Hoschton |
GA |
77 |
Brayden Eftink |
Jefferson College |
Cape Girardeau |
MO |
78 |
Jaidan Quinn |
Wabash Valley College |
Olathe |
KS |
79 |
Kendry Noriega |
Florida Southwestern State College |
Miami |
FL |
80 |
William Clements |
Angelina College |
The Woodlands |
TX |
81 |
Drew Cavanaugh |
Eastern Florida State |
Rochester Hills |
MI |
82 |
Braden Wallace |
Hill College |
Wimberley |
TX |
83 |
Edgar Jared Santiago |
Alvin CC |
Cayey |
PR |
84 |
Daryl Carney |
Florida Southwestern State College |
Coral Springs |
FL |
85 |
Andrew Alise |
Gulf Coast CC |
Ithaca |
NY |
86 |
Cash McNicholas |
McLennan CC |
Spring |
TX |
87 |
Cam Burris |
Cowley County CC |
Bellefonte |
PA |
88 |
Skyler Brown |
Gulf Coast CC |
Grand Rivers |
KY |
89 |
Nicholas Feretic |
Monroe College |
East Windsor |
NJ |
90 |
Nathan Waldridge |
John A. Logan College |
Louisville |
KY |
91 |
Cole English |
Wallace CC-Dothan |
Locust Grove |
GA |
92 |
Davis Shackelford |
Weatherford College |
Nemo |
TX |
93 |
Grant Hubka |
Iowa Western CC |
Omaha |
NE |
94 |
Kaden Calkins |
McLennan CC |
Aurora |
TX |
95 |
Edison Ramos |
New Mexico Junior College |
Hurst |
TX |
96 |
Nick Sharp |
Odessa College |
Bloomington |
IL |
97 |
Kyle Murphy |
Pasco-Hernando CC |
Trinity |
FL |
98 |
Travis Warinner |
Yavapai College |
Glendale |
AZ |
99 |
Matt Bachelier |
Yavapai College |
Nogales |
AZ |
100 |
Jude Littrell |
Wabash Valley College |
Solon |
OH |
101 |
Khalil Reynolds |
Bryant and Stratton |
Chesapeake |
VA |
102 |
Logan Wash |
Indian River State College |
Longwood |
FL |
103 |
Declan Wiesner |
Walters State CC |
Castle Rock |
CO |
104 |
Ryland Brown |
Louisburg College |
Chesapeake |
VA |
105 |
Ethan Silcox |
Cochise College |
Albuquerque |
NM |
106 |
Mailon Reese |
St. Johns River CC |
Auburn |
AL |
107 |
Ben Arnett |
Wallace State CC-Hanceville |
Florence |
AL |
108 |
Breon Horne |
Miami-Dade College |
College Park |
GA |
109 |
Colin Diehm |
Florida Southwestern State College |
Fort Wayne |
IN |
110 |
Nate Shipley |
Gordon CC |
Marietta |
GA |
111 |
Sean Seale |
Walters State CC |
Waxhaw |
NC |
112 |
Alan Kivett |
Northwest Mississippi CC |
Tallulah |
LA |
113 |
Jalen Martinez |
Iowa Central CC |
Clive |
IA |
114 |
Nick Banowetz |
Southeastern CC |
Robins |
IA |
115 |
Andrue Henry |
Kirkwood CC |
Dubuque |
IA |
116 |
Corbin Shaw |
Walters State CC |
Stone Mountain |
GA |
117 |
Chase Honeycutt |
Jones County Junior College |
Southaven |
MS |
118 |
Brandon Dodson |
Wabash Valley College |
Martinsville |
IN |
119 |
Brandon Lawrence |
Polk State |
Conyers |
GA |
120 |
Kainin Morrow |
Paris Junior College |
Sulphur |
LA |
121 |
Adonis Perez |
South Florida CC |
Deptford Township |
NJ |
122 |
Ravaughn Morgan |
McLennan CC |
Pflugerville |
TX |
123 |
Jackson Huguley |
East Georgia College |
Phenix City |
AL |
124 |
Dylan Dickert |
Walters State CC |
Knoxville |
TN |
125 |
Ricardo Garcia |
ASA |
Doral |
FL |
126 |
Tommy Ricketts |
Lake Sumter CC |
Babson Park |
FL |
127 |
Asdin Santiago |
Pasco-Hernando CC |
Miramar |
FL |
128 |
Derrick Dawson |
Lincoln Trail College |
Mishawaka |
IN |
129 |
Christian Adams |
Indian River State College |
Royal Palm Beach |
FL |
130 |
Cooper Herold |
John A. Logan College |
Shorewood |
IL |
131 |
Jalen Davenport |
Northern Oklahoma College-ENID |
Spring |
TX |
132 |
Trevor Glaser |
Temple College |
Rogers |
TX |
133 |
D'Ante Starks |
Indian River State College |
Ocala |
FL |
134 |
Wyatt Holiday |
St. Johns River CC |
Pembroke Pines |
FL |
135 |
Jake Cohen |
Pensacola State |
New Orleans |
LA |
136 |
Jack Sutton |
Walters State CC |
Waynesville |
NC |
137 |
Christopher Spry |
Eastern Oklahoma State College |
Jenks |
OK |
138 |
Brendan York |
Chattahoochee Valley CC |
Buford |
GA |
139 |
Luke Banister |
Blinn College |
Round Rock |
TX |
140 |
Coby Bolen |
Midland College |
Amarillo |
TX |
141 |
Chase Bragg |
Pensacola State |
Pace |
FL |
142 |
Trent Simmons |
Florence-Darlington Technical College |
Zebulon |
NC |
143 |
Elijah Botelle |
Indian River State College |
Stuart |
FL |
144 |
Garrison Rice |
Navarro College |
Plano |
TX |
145 |
Jason Miller |
East Georgia College |
Atlanta |
GA |
146 |
Tate Van Poppel |
Midland College |
Bartonville |
TX |
147 |
Peyton "DK" Donaldson |
Pearl River CC |
Gulfport |
MS |
148 |
Trey Baker |
Northwest Florida State College |
Roswell |
GA |
149 |
Cade Hart |
LSU - Eunice |
Shreveport |
LA |
150 |
Peyton Henry |
John A. Logan College |
Paris |
KY |
151 |
Jonathan Hogart |
Wabash Valley College |
Madisonville |
KY |
152 |
Kyle Chastine |
Shelton State CC |
Tuscaloosa |
AL |
153 |
Cory Lee |
Chattahoochee Valley CC |
Atlanta |
GA |
154 |
Nathan Ackenhausen |
Eastern Oklahoma State College |
Owasso |
OK |
155 |
Jose Felix |
Broward CC |
Ny |
NY |
156 |
Tyler Wulfert |
Midland College |
Farmington |
NM |
157 |
Hunter Hollan |
San Jacinto CC |
Longview |
TX |
158 |
Austin Green |
Weatherford College |
Diana |
TX |
159 |
Brent Burford |
Wallace CC-Dothan |
Jackson |
GA |
160 |
Colby Masters |
Wallace State CC-Hanceville |
Augusta |
GA |
161 |
Jacob Howell |
Central Alabama CC |
Sharpsburg |
GA |
162 |
Braden Campbell |
South Mountain CC |
Centerville |
UT |
163 |
Dave Mitchum |
Tallahassee CC |
Gainesville |
FL |
164 |
Tyler Mauldin |
Northwest Florida State College |
Trussville |
AL |
165 |
Dylan Mock |
Santa Fe College |
Mayo |
FL |
166 |
Will Melby |
Iowa Western CC |
Munster |
IN |
167 |
Albert Padron |
Tallahassee CC |
Tampa |
FL |
168 |
Lawrence Hammonds |
Snead State CC |
Hoover |
AL |
169 |
Logan Byerly |
Andrew College |
Tyrone |
GA |
170 |
Joey Pourron |
Wallace State CC-Hanceville |
McDonough |
GA |
171 |
Gavin Hinckley |
Indian Hills CC |
West Bend |
WI |
172 |
Noah Olson |
Scottsdale CC |
Buckeye |
AZ |
173 |
Seth Moss |
Angelina College |
Tyler |
TX |
174 |
Brayden Sites |
Johnson County CC |
Sheridan |
AR |
175 |
Hunter Day |
NIACC |
Richfield |
MN |
176 |
Hunter Miller |
St. Charles CC |
Chesterfield |
MO |
177 |
Alex (Tito) Garcia |
Hillsborough CC |
Fort Myers |
FL |
178 |
Jon Jenkins |
Hutchinson CC |
Olathe |
KS |
179 |
Anthony Westbrook |
East Georgia College |
Parrish |
FL |
180 |
Rafael Jackson |
Gordon CC |
Kennesaw |
GA |
181 |
Payne Hobbs |
Mississippi Gulf Coast CC |
Madison |
MS |
182 |
Tanner Dieleman |
Midland College |
Krum |
TX |
183 |
William Lee |
Angelina College |
Spring |
TX |
184 |
Jack Hardgrove |
Angelina College |
Fort Worth |
TX |
185 |
Easton Hernandez |
Angelina College |
Odessa |
TX |
186 |
Harrison Hess |
Howard College |
Midlothian |
TX |
187 |
Braydan "Gabe" Spedale |
LSU - Eunice |
Denham Springs |
LA |
188 |
Tyran Norris |
Galveston College |
Pearland |
TX |
189 |
Dylan Hill |
Bossier Parish CC |
Garland |
TX |
190 |
Jack Quinn |
Howard College |
Midlothian |
TX |
191 |
Cameron Oliu |
East Georgia College |
Seffner |
FL |
192 |
Jose Mendoza Nieves |
Hillsborough CC |
Elkhart |
IN |
193 |
Benjamin Thompson |
John A. Logan College |
South Bend |
IN |
194 |
Cal Stark |
Navarro College |
Knoxville |
TN |
195 |
Jordan Miller |
San Jacinto CC |
Atlanta |
GA |
196 |
Jacob Kampf |
Heartland CC |
Lockport |
IL |
197 |
Jase Mizell |
Wabash Valley College |
Metropolis |
IL |
198 |
Brady Jurgella |
Madison College |
Menasha |
WI |
199 |
Anthony Garcia |
St. Petersburg College |
Clermont |
FL |
200 |
Miles Hellums |
San Jacinto CC |
Robstown |
TX |
201 |
Maurice Gomez |
East Georgia College |
Acworth |
GA |
202 |
Andrew Vogel |
Murray State College |
White House |
TN |
203 |
Caidan Peeples |
Polk State |
Fort Myers |
FL |
204 |
Brady Loving |
Odessa College |
Magnolia |
TX |
205 |
Christopher Kean |
Ranger College |
Austin |
TX |
206 |
Zachary Levenson |
Seminole State College of Florida |
Oviedo |
FL |
207 |
Caleb Heuertz |
Midland College |
San Angelo |
TX |
208 |
Hunter Dyck |
Western Texas College |
Dallas |
TX |
209 |
Alec Patino |
Iowa Western CC |
Sioux City |
IA |
210 |
Dillon Walters |
Santa Fe College |
Key Largo |
FL |
211 |
Cole Smith |
South Georgia College |
Suwanee |
GA |
212 |
Christopher Sparber |
Louisburg College |
Lincroft |
NJ |
213 |
Gideon Antle |
Jefferson CC |
Licking |
MO |
214 |
Tyler Lund |
San Jacinto CC |
Tomball |
TX |
215 |
Cristian Garcia |
San Jacinto CC |
Katy |
TX |
216 |
Cameron Ostmark |
Treasure Valley CC |
West Jordan |
UT |
217 |
Garrett Sagro |
Georgia Highlands |
Cumming |
GA |
218 |
Justin Grecco |
Tallahassee CC |
Clermont |
FL |
219 |
Gage Bihm |
Hinds CC |
Washington |
LA |
220 |
Caden Favors |
Seminole State College |
Choctaw |
OK |
221 |
Jacob Phillips |
Northwest Florida State College |
Ocala |
FL |
222 |
Trace Goforth |
Pensacola State |
Palmetto |
FL |
223 |
Patrick Matthews |
Florence-Darlington Technical College |
Fort Mill |
SC |
224 |
Bryce Miller |
Jefferson College |
Franklin |
WI |
225 |
Jack Speights |
Seminole State College of Florida |
Clearwater |
FL |
226 |
Callum Burton |
Blinn College |
Spring |
TX |
227 |
Nathan Ward |
Yavapai College |
Phoenix |
AZ |
228 |
Alec Stanfield |
South Mountain CC |
Albuquerque |
NM |
229 |
Austin Riley Alexander |
Miami-Dade College |
Miami |
FL |
230 |
Geomar Santana |
Clarendon College |
Vega Baja |
PR |
231 |
Yadiel Santana |
Florida Southwestern State College |
Humacao |
Sel |
232 |
Yehoshua Garcia |
College of Central Florida |
Orlando |
FL |
233 |
Robert Mac Sims |
Northwest Mississippi CC |
Southaven |
MS |
234 |
Jesus M. Santana |
Eastern Florida State |
St Cloud |
FL |
235 |
John Griffen Bell |
Pearl River CC |
Saraland |
AL |