5-Gold | 15 | Kiernan Acklin | 2017 | Lakeside | Decatur | GA | USA | OF | 7.50 |
|
| Premium Content |
7-Maroon | 15 | Noah Alexander | 2017 | Dimond | Anchorage | AK | USA | OF | 6.00 |
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 49 | Josiah Armstrong | 2016 | Steward | Richmond | VA | USA | OF | 7.00 |
|
| Premium Content |
1-Black | 15 | Luke Bandy | 2016 | Providence Academy | Bentonville | AR | USA | SS | 9.50 |
Dallas Baptist
|
Rd 29 by Red Sox (2019)
| Premium Content |
6-Kelly Green | 15 | Taylor Barber | 2016 | Liberty Christian | Flower Mound | TX | USA | IF | 8.00 |
Texas San Antonio/Northeast Texas CC
|
| Premium Content |
1-Black | 14 | Dalton Barcello | 2017 | Klein Forest | Houston | TX | USA | SS | 7.00 |
Texas A&M-Corpus Christi
|
| Premium Content |
7-Maroon | 14 | Brandon Bena | 2016 | Creighton Preparatory | Omaha | NE | USA | OF | 9.00 |
Houston Christian University/Iowa Western CC
|
| Premium Content |
5-Gold | 14 | Joshua Bennett | 2016 | Creekview | Ball Ground | GA | USA | SS | 7.50 |
Georgia Highlands
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 14 | Matthew Berube | 2017 | Steinbrenner | Lutz | FL | USA | OF | 7.50 |
Gettysburg
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 35 | Michael "Luke" Binet | 2016 | The Kinkaid School | Houston | TX | USA | SS | 8.00 |
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 4 | Joseph Blankenship | 2016 | Grayson | Snellville | GA | USA | 1B | 9.00 |
Georgia College & State
|
| Premium Content |
1-Black | 26 | Evan Blum | 2017 | Georgetown Preparatory | Bethesda | MD | USA | C | 7.50 |
Holy Cross
|
| Premium Content |
9-Orange | 14 | Kyle Brady | 2016 | Etowah | Acworth | GA | USA | RHP | 8.50 |
|
| Premium Content |
7-Maroon | 13 | Russ Branch | 2016 | Burns | Polkville | NC | USA | RHP | 7.50 |
Presbyterian
|
| Premium Content |
14-White | 15 | Jake Brown | 2019 | North Davidson | Winston-Salem | NC | USA | C | 7.00 |
|
| Premium Content |
13-Steel | 15 | Lou Burns | 2017 | The Columbus Academy | Westerville | OH | USA | C | 6.50 |
|
| Premium Content |
1-Black | 13 | Tyler Calvert | 2016 | Hebron Christian Academy | Braselton | GA | USA | SS | 8.50 |
Berry College
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 15 | Triston Campbell | 2016 | North Forsyth | Cumming | GA | USA | OF | 6.50 |
Lincoln Memorial
|
| Premium Content |
10-Purple | 14 | Andrew Canales | 2017 | Ray | Corpus Chrsiti | TX | USA | 2B | 6.50 |
|
| Premium Content |
12-Royal | 1 | Alec Cargin | 2016 | Collins Hill | Lawrenceville | GA | USA | C | 8.00 |
Wofford
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 14 | Matthias Carter | 2016 | Purnell Swett | Lumberton | NC | USA | SS | 8.00 |
Methodist University
|
| Premium Content |
8-Navy | 15 | Jace Christopher | 2016 | Westmoore | Oklahoma City | OK | USA | RHP | 6.50 |
|
| Premium Content |
10-Purple | 13 | Grant Cloud | 2017 | Forsyth Central | Cumming | GA | USA | C | 7.00 |
|
| Premium Content |
11-Red | 1 | Alex Cohen | 2017 | Pine Lake Preparatory | Davidson | NC | USA | SS | 6.50 |
|
| Premium Content |
12-Royal | 15 | Ben Coker | 2016 | Hebron Christian Academy | Dacula | GA | USA | RHP | 7.50 |
|
| Premium Content |
13-Steel | 14 | Noah Cole | 2016 | Wheeler | Marietta | GA | USA | RHP | 7.50 |
Oglethorpe University
|
| Premium Content |
11-Red | 2 | Nolan Condle | 2017 | Walton-Marietta GA | Marietta | GA | USA | 1B | 7.00 |
|
| Premium Content |
9-Orange | 13 | Christian Cooper | 2017 | Ums-Wright Preparatory | Mobile | AL | USA | C | 8.00 |
|
| Premium Content |
13-Steel | 24 | Matthew Cox | 2016 | The Kinkaid | Houston | TX | USA | C | 7.00 |
|
| Premium Content |
5-Gold | 22 | Alec Creel | 2016 | Homeschool | Wake Forest | NC | USA | RHP | 9.00 |
TCU
|
| Premium Content |
11-Red | 3 | Brandon Crews | 2017 | Johns Creek | Johns Creek | GA | USA | OF | 8.50 |
|
| Premium Content |
13-Steel | 13 | Tucker Criswell | 2016 | Lawton Chiles | Tallahassee | FL | USA | 3B | 7.50 |
|
| Premium Content |
13-Steel | 12 | John Dancy | 2017 | Ardrey Kell | Charlotte | NC | USA | RHP | 8.00 |
North Carolina
|
| Premium Content |
8-Navy | 14 | Brett Davis | 2016 | Mira Costa | Manhattan Beach | CA | USA | C | 8.00 |
Penn State
|
| Premium Content |
11-Red | 4 | Sebastian Dayoub | 2016 | Miami Christian | Doral | FL | USA | MIF | 8.00 |
|
| Premium Content |
11-Red | 12 | Anthony Dellapietra | 2016 | West Broward | Davie | FL | USA | OF | 6.50 |
|
| Premium Content |
5-Gold | 21 | Jack Denneny | 2016 | Woodson | Fairfax | VA | USA | 1B | 8.00 |
Penn State/Patrick Henry CC
|
| Premium Content |
1-Black | 12 | AJ Denny | 2017 | Stroudsburg | Stroudsburg | PA | USA | LHP | 8.00 |
University of Connecticut
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 12 | Jake DePiero | 2016 | Walker | Atlanta | GA | USA | RHP | 7.50 |
|
| Premium Content |
10-Purple | 12 | Austin Dewise | 2017 | Milton | Milton | FL | USA | RHP | 6.00 |
|
| Premium Content |
9-Orange | 12 | Andrew Diamond | 2019 | Oakland | Murfreesboro | TN | USA | RHP | 6.50 |
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 49 | A.J. DiFillipo | 2016 | Belmont Hill | Peabody | MA | USA | 3B | 8.50 |
Columbia
|
| Premium Content |
10-Purple | 11 | John Paul Dobbs | 2017 | Florence | Florence | AL | USA | RHP | 7.00 |
Birmingham-Southern College
|
| Premium Content |
14-White | 22 | Spencer Douches | 2016 | Collins Hill | Lawrenceville | GA | USA | RHP | 7.00 |
Gordon CC
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 5 | Keagan Downs | 2017 | Pleasanton | Pleasanton | TX | USA | SS | 7.50 |
Incarnate Word
|
| Premium Content |
9-Orange | 11 | Luke Drummond | 2017 | King | Temple Terrace | FL | USA | RHP | 8.50 |
Birmingham-Southern College
|
| Premium Content |
14-White | 14 | Michael Dunn | 2016 | Lake Nona | Orlando | FL | USA | C | 7.50 |
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 30 | Kevin Dupuis | 2016 | Friendswood | Friendswood | TX | USA | OF | 8.00 |
|
| Premium Content |
9-Orange | 26 | Bryan Eberle | 2016 | Canterbury | Alva | FL | USA | RHP | 8.00 |
|
| Premium Content |
1-Black | 11 | Aidan Elias | 2016 | Sayre | Lexington | KY | USA | OF | 9.00 |
Western Kentucky
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 11 | London Elrod | 2016 | Ooltewah | Chattanooga | TN | USA | OF | 7.50 |
|
| Premium Content |
8-Navy | 13 | Cole Evans | 2016 | Starrs Mill | Peachtree City | GA | USA | 2B | 7.00 |
|
| Premium Content |
10-Purple | 4 | Kyle Evert | 2017 | Starrs Mill | Fayetteville | GA | USA | OF | 7.50 |
|
| Premium Content |
8-Navy | 12 | Ryan Fajack | 2018 | East Chapel Hill | Chapel Hill | NC | USA | RHP | 7.00 |
Erskine College
|
| Premium Content |
7-Maroon | 11 | Jesse Fajardo | 2016 | Antilles | Carolina | PR | USA | RHP | 8.00 |
Alvin CC
|
| Premium Content |
14-White | 13 | Nick Fajardo | 2018 | C E Jordan | Durham | NC | USA | OF | 7.50 |
North Carolina Central
|
| Premium Content |
12-Royal | 2 | Shane Fenton | 2016 | Mt. Dora | Mt Dora | FL | USA | OF | 6.50 |
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 25 | Ryan Fisch | 2017 | Clements | Sugar Land | TX | USA | RHP | 8.00 |
Brown
|
| Premium Content |
12-Royal | 3 | Harry Flannery | 2017 | Georgetown Preparatory | Garrett Park | MD | USA | SS | 7.50 |
Army
|
| Premium Content |
5-Gold | 13 | Trent Fowler | 2017 | Greater Atlanta Christian School | Duluth | GA | USA | C | 7.00 |
|
| Premium Content |
12-Royal | 4 | Tony Garcia III | 2016 | Rancho Cucamonga | Highland | CA | USA | C | 7.50 |
|
| Premium Content |
7-Maroon | 26 | Colton Garland | 2016 | Mountain Heritage | Green Mountain | NC | USA | 1B | 8.50 |
Spartanburg Methodist College
|
| Premium Content |
8-Navy | 11 | Jeffrey Gerlica | 2016 | Lincoln Park Academy | Port St. Lucie | FL | USA | RHP | 9.00 |
Air Force
|
| Premium Content |
13-Steel | 11 | Bailey Gerstner | 2016 | North Forsyth | Cumming | GA | USA | SS | 7.00 |
Shorter University
|
| Premium Content |
13-Steel | 10 | Nevan Gillespie | 2017 | Westwood | Gilbert | AZ | USA | OF | 8.00 |
Monmouth
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 12 | John Goolsby | 2016 | Thompson | Alabaster | AL | USA | RHP | 8.50 |
|
| Premium Content |
5-Gold | 12 | Kevin Gordon | 2017 | Susan E Wagner | Staten Island | NY | USA | RHP | 7.50 |
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 6 | Zach Grech | 2016 | Bishop Gorman | Las Vegas | NV | USA | RHP | 8.00 |
Stanford
|
| Premium Content |
14-White | 12 | Parker Griffin | 2017 | Providence Christian | Dothan | AL | USA | 1B | 7.00 |
L. B. Wallace CC
|
| Premium Content |
12-Royal | 5 | Cyrus Grimes | 2017 | Navarre | Navarre | FL | USA | OF | 8.50 |
Keiser University/Tallahassee CC
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 10 | Jose Gutierrez | 2018 | Lamar | Arlington | TX | USA | IF | 8.00 |
Dallas Baptist
|
Rd 36 by Indians (2018)
| Premium Content |
13-Steel | 9 | Kelonte Gutrich | 2016 | Halifax County | Scottsburg | VA | USA | OF | 7.50 |
|
| Premium Content |
12-Royal | 6 | Tate Hagan | 2016 | Lawton Chiles | Tallahassee | FL | USA | OF | 9.00 |
Dayton
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 7 | Tanner Hall | 2017 | Lord Botetourt | Daleville | VA | USA | C | 8.00 |
|
| Premium Content |
7-Maroon | 10 | Hayden Hamm | 2016 | Pascagoula | Pascagoula | MS | USA | RHP | 8.50 |
Millsaps College
|
| Premium Content |
11-Red | 6 | Kyle Hammitt | 2017 | Muskego | Muskego | WI | USA | C | 7.50 |
|
| Premium Content |
7-Maroon | 9 | Jacob Hankin | 2016 | Beverly Hills | Beverly Hills | CA | USA | SS | 7.00 |
|
| Premium Content |
14-White | 23 | Jack Harlan | 2016 | Lawrence Academy | Groton | MA | USA | LHP | 8.50 |
Columbia
|
| Premium Content |
8-Navy | 10 | Lane Harris | 2017 | Christ Presbyterian Academy | Brentwood | TN | USA | OF | 8.00 |
Hofstra/Dyersburg State CC
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 11 | Garrett Healey | 2016 | Plano West Senior | Dallas | TX | USA | SS | 7.50 |
|
| Premium Content |
9-Orange | 10 | Hans Hodes | 2016 | Rockhurst | Kansas City | MO | USA | OF | 8.50 |
|
| Premium Content |
14-White | 11 | Alex Holdbrooks | 2016 | Villa Rica | Villa Rica | GA | USA | OF | 8.00 |
West Georgia/Georgia Highlands
|
| Premium Content |
12-Royal | 7 | Trey Holland | 2017 | Trinity | Durham | NC | USA | LHP | 7.00 |
Sewanee: University of the South
|
| Premium Content |
9-Orange | 9 | Matthew Hulke | 2016 | Liberty Christian | Argyle | TX | USA | SS | 7.50 |
|
| Premium Content |
10-Purple | 3 | Jamaiz Hunt | 2016 | Pine Forest High School | Lumberton | NC | USA | MIF | 8.00 |
|
| Premium Content |
11-Red | 7 | Charles Jackson | 2015 | Woodward Academy | College Park | GA | USA | OF | 7.00 |
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 8 | Marcus Jackson | 2016 | Northridge | Tuscaloosa | AL | USA | 3B | 6.50 |
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 15 | Juan Jimenez | 2016 | Academia Perpetuo Socorro | Carolina | PR | USA | C | 8.00 |
|
| Premium Content |
14-White | 10 | Kyle John | 2017 | Vista Ridge | Austin | TX | USA | RHP | 7.00 |
Texas State
|
| Premium Content |
13-Steel | 8 | Harrison Jones | 2016 | North Paulding | Dallas | GA | USA | LHP | 6.50 |
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 10 | Christian Julius | 2016 | Liberty Christian | Lantana | TX | USA | 1B | 8.50 |
College of Wooster
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 9 | Alex Kachler | 2016 | Strawberry Crest | Lithia | FL | USA | 1B | 7.00 |
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 9 | Stone Kasten | 2017 | Whitewater | Fayetteville | GA | USA | OF | 8.00 |
|
| Premium Content |
10-Purple | 51 | Tyler Kersh | 2017 | Northwest Rankin | Brandon | MS | USA | C | 8.50 |
Louisiana Tech
|
| Premium Content |
9-Orange | 8 | Rhett Khan | 2017 | Truman | Independence | MO | USA | C | 6.50 |
|
| Premium Content |
1-Black | 10 | Tom Kim | FA | Singapore American School | Singapore | SG | SGP | SS | 8.50 |
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 17 | Ben King | 2019 | Calhoun | Calhoun | GA | USA | RHP | 8.00 |
Georgia Tech
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 10 | Carter King | 2016 | Rabun Gap Nacoochee | Mount Airy | GA | USA | RHP | 8.00 |
|
| Premium Content |
5-Gold | 11 | AJ Knight | 2017 | Rowan County Early College | Kannapolis | NC | USA | 3B | 7.00 |
|
| Premium Content |
5-Gold | 10 | Riley Knight | 2017 | Grayson | Grayson | GA | USA | OF | 7.50 |
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 9 | Tyler Koprowski | 2017 | Sequoyah | Canton | GA | USA | RHP | 7.50 |
Trevecca Nazarene University
|
| Premium Content |
14-White | 9 | Nathan Law | 2016 | Arab | Arab | AL | USA | MIF | 8.00 |
Loyola University (Louisiana)
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 8 | Ryan Lawrence | 2016 | Briarcrest Christian | Bartlett | TN | USA | OF | 8.00 |
|
| Premium Content |
1-Black | 6 | Jet Le Parti | 2017 | Columbus | Brooklyn | NY | USA | OF | 8.50 |
Pennsylvania/College of the Canyons
|
| Premium Content |
5-Gold | 9 | Russell Libby | 2017 | The Bolles | Jacksonville | FL | USA | 2B | 7.50 |
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 11 | John Locke | 2016 | Mallard Creek | Charlotte | NC | USA | SS | 7.50 |
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 8 | Sal Lombardo | 2017 | Hunterdon Central | Flemington | NJ | USA | 2B | 7.50 |
Worcester Polytechnic Institute
|
| Premium Content |
11-Red | 8 | Ryan Daniel Lopez | 2016 | Terra Environmental Research Institute | Miami | FL | USA | RHP | 7.50 |
|
| Premium Content |
14-White | 8 | Alvin Lubetkin | 2016 | Episcopal | Houston | TX | USA | C | 7.50 |
Swarthmore College
|
| Premium Content |
11-Red | 9 | Zach Marbutt | 2016 | Haleyville | Phil Campbell | AL | USA | RHP | 7.50 |
|
| Premium Content |
8-Navy | 26 | Chase Marini | 2016 | Benedictine Military | Savannah | GA | USA | SS | 8.50 |
|
| Premium Content |
13-Steel | 7 | Drew Martin | 2017 | Union Grove | McDonough | GA | USA | SS | 7.00 |
Southern Union State CC
|
| Premium Content |
12-Royal | 8 | Sean McGuinnes | 2017 | Centereach | Centereach | NY | USA | RHP | 7.00 |
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 24 | Max McKinley | 2016 | Maclay | Tallahassee | FL | USA | RHP | 8.50 |
College of Charleston
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 7 | Keegan McLelland | 2019 | Chiefland | Chiefland | FL | USA | RHP | 6.00 |
|
| Premium Content |
13-Steel | 25 | Donovan McMullen | 2016 | Shadow Mountain | Phoenix | AZ | USA | C | 7.50 |
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 11 | Josh Meiners | 2016 | Carmel | Carmel | IN | USA | RHP | 7.00 |
|
| Premium Content |
12-Royal | 9 | Cameron Melcher | 2016 | Tivy | Kerrville | TX | USA | C | 8.00 |
Midland College
|
| Premium Content |
5-Gold | 8 | Dakota Messer | 2017 | Lake Norman | Mooresville | NC | USA | SS | 6.50 |
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 27 | Max Miller | 2017 | Chaparral | Scottsdale | AZ | USA | C | 7.00 |
|
| Premium Content |
10-Purple | 49 | Joseph Mills | 2016 | Marietta | Marietta | GA | USA | C | 8.50 |
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 6 | Matt Morgan | 2017 | Lake Highland Preparatory | Windermere | FL | USA | OF | 7.00 |
Manhattan
|
| Premium Content |
10-Purple | 26 | Bobby Morgensen | 2016 | Creighton Preparatory | Omaha | NE | USA | OF | 8.50 |
Florida Atlantic/Hutchinson CC
|
| Premium Content |
9-Orange | 6 | Jack Naal | 2017 | Joliet Catholic Academy | Joliet | IL | USA | C | 8.00 |
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 12 | Sam Nadel | 2016 | Northview | Johns Creek | GA | USA | MIF | 7.50 |
|
| Premium Content |
7-Maroon | 8 | Christopher Nelson | 2016 | Medina Valley | San Antonio | TX | USA | 3B | 7.50 |
|
| Premium Content |
12-Royal | 10 | Evan Netherland | 2017 | Tucker | Henrico | VA | USA | RHP | 7.00 |
|
| Premium Content |
8-Navy | 9 | Keegan Nimblett | 2017 | South Iredell | Mooresville | NC | USA | C | 8.00 |
|
| Premium Content |
1-Black | 24 | Avery Nork | 2016 | Reno | Reno | NV | USA | RHP | 7.50 |
|
| Premium Content |
7-Maroon | 7 | Keith Nowak | 2017 | Parkview | Lilburn | GA | USA | RHP | 7.00 |
|
| Premium Content |
9-Orange | 5 | Pierce Nufer | 2016 | Forsyth Central | Gainesville | GA | USA | OF | 7.50 |
Berry College
|
| Premium Content |
10-Purple | 25 | Nick O'Brien | 2016 | Timber Creek | Keller | TX | USA | RHP | 8.50 |
Columbia
|
| Premium Content |
11-Red | 10 | Chip Ogles | 2019 | Clay Co | Ashland | AL | USA | LHP | 6.50 |
|
| Premium Content |
14-White | 7 | Jonathon Oswald | 2016 | Ramstein | APO | AE | USA | RHP | 7.50 |
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 26 | Gannon Palmiter | 2016 | Holy Cross | Clarks Summit | PA | USA | RHP | 7.50 |
|
| Premium Content |
9-Orange | 4 | Rasesh Pandya | 2016 | Mauldin | Greenville | SC | USA | RHP | 8.50 |
Wofford
|
| Premium Content |
5-Gold | 7 | Max Pearton | 2017 | F. W. Buchholz | Gainesville | FL | USA | RHP | 8.50 |
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 13 | Blake Petty | 2017 | Clay-Chalkville | Leeds | AL | USA | LHP | 7.50 |
Walters State CC
|
| Premium Content |
12-Royal | 11 | Cody Phillips | 2016 | Bob Jones | Madison | AL | USA | 3B | 7.00 |
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 2 | Jackson Pietig | 2016 | Lees Summit West | Lee's Summit | MO | USA | C | 7.50 |
|
| Premium Content |
9-Orange | 3 | Raleigh Pigg | 2017 | Service | Anchorage | AK | USA | SS | 8.00 |
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 5 | Robert Pinataro | 2016 | Chenango Forks | Binghamton | NY | USA | C | 6.50 |
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 48 | Matthew Plisko | 2016 | Pace Academy | Alpharetta | GA | USA | RHP | 7.50 |
Macalester
|
| Premium Content |
10-Purple | 8 | Ko Powell | 2016 | Oneonta | Pinson | AL | USA | SS | 8.50 |
L. B. Wallace CC
|
| Premium Content |
13-Steel | 6 | Dawson Pritchett | 2017 | Hillgrove | Powder Springs | GA | USA | RHP | 7.00 |
|
| Premium Content |
11-Red | 11 | Matt Pulliam | 2016 | Olive Branch | Olive Branch | MS | USA | LHP | 7.00 |
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 7 | Jordan Quijano | 2016 | Pembroke Pines Charter | Miramsr | FL | USA | 3B | 7.50 |
|
| Premium Content |
11-Red | 22 | Alex Rafeedie | 2016 | Pace Academy | Atlanta | GA | USA | MIF | 7.50 |
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 20 | Robbie Ragsdale | 2016 | Paulding County | Hiram | GA | USA | C | 7.50 |
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 10 | Michael Ran | 2017 | Emery Weiner Center For Jewish | Bellaire | TX | USA | 2B | 7.00 |
|
| Premium Content |
8-Navy | 8 | Kyle Rice | 2016 | Ramapo | Wyckoff | NJ | USA | 3B | 7.00 |
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 4 | Kahari Richards | 2016 | Drew | Rex | GA | USA | OF | 7.50 |
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 6 | Daniel Rodriguez | 2016 | La Salle | Coral Gables | FL | USA | SS | 8.00 |
Spring Hill College
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 5 | John Rodriguez | 2017 | Lake Travis | Austin | TX | USA | RHP | 7.00 |
|
| Premium Content |
8-Navy | 7 | Miko Rodriguez | 2018 | Forest Hills Central | Ada | MI | USA | OF | 8.50 |
Southern California
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 9 | Noah Rodriguez | 2016 | Pembroke Pines Charter | Pembroke Pines | FL | USA | OF | 6.50 |
|
| Premium Content |
11-Red | 16 | Dustin Rogers | 2017 | Navarre | Navarre | FL | USA | C | 7.50 |
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 8 | Jackson Rumley | 2016 | Bob Jones | Madison | AL | USA | C | 7.00 |
|
| Premium Content |
12-Royal | 12 | David Russo | 2017 | Riverview | Sarasota | FL | USA | SS | 6.50 |
|
| Premium Content |
14-White | 6 | Connor Ryan | 2016 | Cistercian Preparatory | Irving | TX | USA | OF | 7.50 |
|
| Premium Content |
10-Purple | 7 | Conner Ryle | 2018 | Larry A. Ryle | Union | KY | USA | 1B | 7.00 |
Frontier CC
|
| Premium Content |
14-White | 5 | Steve Salisbury | 2016 | Moses Brown | Cranston | RI | USA | SS | 8.50 |
Eckerd College
|
| Premium Content |
1-Black | 9 | Joseph Salvato | 2017 | J. K. Mullen | Lakewood | CO | USA | MIF | 7.00 |
Coastal Carolina
|
| Premium Content |
7-Maroon | 5 | Brenton Sanders | 2016 | Northridge | Tuscaloosa | AL | USA | C | 8.50 |
Georgia Tech
|
| Premium Content |
8-Navy | 25 | Jake Sandoval | 2016 | Houston Christian | Houston | TX | USA | 1B | 7.50 |
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 7 | Luis Antonio Santiago Escalera | 2017 | Colegio La Piedad | Carolina | PR | USA | LHP | 7.00 |
Monroe College
|
| Premium Content |
7-Maroon | 4 | Sam Saxton | 2016 | Episcopal | Houston | TX | USA | OF | |
Emory
|
| Premium Content |
8-Navy | 5 | James Simmons | 2016 | Kennesaw Mountain | Kennesaw | GA | USA | OF | 7.50 |
|
| Premium Content |
7-Maroon | 3 | Tom Simonetti | 2016 | Cold Spring Harbor | Cold Spring Harbor | NY | USA | C | 7.00 |
|
| Premium Content |
10-Purple | 6 | Samuel (Sammy) Singer | 2016 | Sidwell Friends | North Bethesda | MD | USA | OF | 8.00 |
|
| Premium Content |
1-Black | 8 | Conrad Smalley | 2017 | Tuscaloosa Academy | Tuscaloosa | AL | USA | C | 7.00 |
Sewanee: University of the South
|
| Premium Content |
13-Steel | 5 | Blaine Smith | 2017 | Bessemer Academy | Bessemer | AL | USA | MIF | 8.00 |
Samford
|
| Premium Content |
5-Gold | 6 | Logan Smith | 2017 | Munford | Munford | AL | USA | LHP | 6.50 |
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 6 | Justin Souder | 2016 | Poolesville | Poolesville | MD | USA | C | 7.50 |
|
| Premium Content |
10-Purple | 5 | Ryan Steed | 2016 | Mary Persons | Forsyth | GA | USA | 2B | 7.50 |
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 1 | Brett Steinle | 2018 | Seneca Valley | Seven Fields | PA | USA | OF | 6.50 |
|
| Premium Content |
5-Gold | 5 | Harrison Stovern | 2018 | Obra D. Tompkins | Fulshear | TX | USA | LHP | 7.50 |
Harvard
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 14 | McKinley Strickland | 2017 | Purnell Swett | Pembroke | NC | USA | OF | 8.00 |
North Carolina A&T
|
| Premium Content |
1-Black | 23 | Michael Stupinski | 2017 | Fenwick | River Forest | IL | USA | RHP | 8.00 |
Georgetown
|
| Premium Content |
11-Red | 18 | Jackson Svete | 2016 | Blessed Trinity Cath | Marietta | GA | USA | RHP | 8.00 |
Long Island University
|
| Premium Content |
6-Kelly Green | 3 | Thomas Swafford | 2016 | Brentwood Academy | Franklin | TN | USA | LHP | 7.50 |
Creighton
|
| Premium Content |
13-Steel | 4 | Alex Tisminezky | 2016 | Bishop Gorman | Las Vegas | NV | USA | RHP | 8.50 |
Santa Clara/College of Southern Nevada
|
| Premium Content |
7-Maroon | 2 | Bryan Towers II | 2016 | St Mary | Hughesville | MD | USA | 2B | 7.50 |
Lebanon Valley
|
| Premium Content |
3-Columbia Blue | 3 | Matt Trzeciak | 2016 | Strawberry Crest | Brandon | FL | USA | RHP | 8.50 |
|
| Premium Content |
11-Red | 13 | Spencer VanDerStarren | 2016 | Lorne Park Secondary | Misssissauga | ON | CAN | C | 8.00 |
|
| Premium Content |
1-Black | 22 | Dawson Vaughn | 2017 | East Paulding | Dallas | GA | USA | RHP | 7.00 |
|
| Premium Content |
1-Black | 21 | Ricky Vermaat | 2016 | Leroy | Arrowsmith | IL | USA | 1B | 7.50 |
|
| Premium Content |
8-Navy | 24 | Drew Wayda | 2017 | C.E. Byrd | Shreveport | LA | USA | RHP | 7.50 |
|
| Premium Content |
9-Orange | 25 | Taylor Weldon | 2016 | Southland Academy | Americus | GA | USA | 3B | 7.50 |
|
| Premium Content |
14-White | 4 | Justin Wernoski | 2018 | East Chapel Hill | Chapel Hill | NC | USA | 3B | 7.00 |
Denison
|
| Premium Content |
2-Cardinal | 5 | Tres White | 2016 | Tivy | Mountain Home | TX | USA | OF | 8.50 |
Navarro College
|
| Premium Content |
7-Maroon | 1 | Jay Wilkinson | 2017 | Hillgrove | Marietta | GA | USA | RHP | 7.50 |
|
| Premium Content |
4-Dark Green | 15 | Jackson Williams | 2016 | Latta | Latta | SC | USA | C | 9.00 |
|
| Premium Content |
12-Royal | 13 | Connor Wilson | 2016 | Radnor | Wayne | PA | USA | OF | 9.00 |
Dayton
|
| Premium Content |
12-Royal | 14 | Thomas Wise | 2017 | Weatherford | Weatherford | TX | USA | 1B | 6.00 |
|
| Premium Content |
9-Orange | 2 | Austin Wojick | 2016 | Peachtree Ridge | Duluth | GA | USA | RHP | 8.00 |
Chattahoochee Valley CC
|
| Premium Content |
5-Gold | 4 | Woody Woodruff | 2016 | Yokota | APO | AP | USA | C | 7.50 |
|
| Premium Content |
1-Black | 7 | Alden Wright | 2016 | Rabun County | Clayton | GA | USA | OF | 9.00 |
Maryville College (Tennessee)
|
| Premium Content |
5-Gold | 3 | Hugh York | 2016 | North Forsyth | Cumming | GA | USA | C | 7.50 |
Shorter University
|
| Premium Content |
13-Steel | 3 | Michael Young | 2017 | Trinity Christian | Peachtree City | GA | USA | RHP | 7.00 |
|
| Premium Content |