16-Purple | 3 | Brady Abrahamsen | 2017 | Loganville | Conyers | GA | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 4 | Matthew Allred | 2016 | J.R. Arnold | Panama City Beach | FL | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 30 | Alex Alvord | 2016 | Woodward Academy | Douglasville | GA | USA | C | 8.00 |
Mercer
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 1 | Jordan Anderson | 2017 | James Clemens | Madison | AL | USA | OF | 8.50 |
Pittsburgh/Chipola College
|
Rd 40 by Rangers (2017)
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 19 | Logan Arnett | 2016 | Veterans | Bonaire | GA | USA | 3B | 7.50 |
West Georgia
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 20 | Kobe Atkins | 2016 | Arabia Mountain | Stone Mountain | GA | USA | 1B | 8.50 |
Tampa
|
|
| Premium Content |
22-Black | 30 | Hunter Baiden | 2016 | Carolina Forest | Myrtle Beach | SC | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 3 | Charles Bailey | 2016 | Grady | Tyrone | GA | USA | RHP | 7.50 |
Southern
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 16 | Ryan Barday | 2016 | North Paulding | Acworth | GA | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 5 | Jamarkist Barnette | 2017 | School Of Technology At Carver | Atlanta | GA | USA | SS | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 3 | Noah Barron | 2017 | Hoover | Hoover | AL | USA | OF | 8.50 |
New Orleans/Pearl River CC
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 1 | Will Baumbach | 2017 | Briarwood Christian | Birmingham | AL | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 3 | Matthew Becker | 2016 | Harris County | Waverly Hall | GA | USA | RHP | 7.50 |
LaGrange College/East Georgia College
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 1 | Hunter Bennett | 2016 | Chilton Co | Clanton | AL | USA | OF | 8.50 |
East Central CC
|
|
| Premium Content |
20-White | 30 | J.T. Bernard | 2016 | Woodward Academy | Douglasville | GA | USA | LHP | 7.50 |
Harvard
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 3 | Anthony Bernardez | 2016 | Prosper | Prosper | TX | USA | RHP | 8.00 |
Grayson County College
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 31 | Luke Berryhill | 2016 | River Ridge | Canton | GA | USA | C | 9.00 |
South Carolina/Walters State CC
|
Rd 13 by Reds (2019)
|
| Premium Content |
12-Gold | 1 | Will Bianca | 2016 | Virgil Grissom | Huntsville | AL | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 2 | Corbin Bice | 2016 | Chilton Co | Clanton | AL | USA | OF | 8.00 |
Huntingdon College
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 4 | Ty Bolt | 2017 | Section | Dutton | AL | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 1 | Jackson Braden | 2017 | Calhoun | Adairsville | GA | USA | RHP | 7.50 |
Middle Georgia State University
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 2 | Logan Bradford | 2016 | Winfield | Winfield | AL | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 17 | Blake Brady | 2016 | J L Mann | Greenville | SC | USA | C | 9.00 |
Furman/Georgia Highlands
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 47 | Kip Brandenburg | 2016 | Southern Guilford | Greensboro | NC | USA | SS | 8.00 |
UNC-Wilmington/Spartanburg Methodist College
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 4 | Treyvon Bridges | 2016 | Southaven | Southaven | MS | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 5 | Jonathan Broughton | 2016 | Columbia Academy | Oak Vale | MS | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 3 | Jeb Brown | 2017 | Mountain Brook | Birmingham | AL | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
22-Black | 50 | Kevin Bryant Il | 2016 | Corner | Dora | AL | USA | 1B | 8.00 |
Wallace State CC-Hanceville
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 5 | Danny Bullard | 2017 | Divine Child | Livonia | MI | USA | LHP | 8.00 |
Davenport University
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 30 | Garrett Busby | 2016 | East Rankin Academy | Lena | MS | USA | C | 8.00 |
Meridian CC
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 39 | CJ Bush | 2016 | Lexington Catholic | Nicholasville | KY | USA | 1B | 8.50 |
Kent State
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 6 | Kendrick Butler | 2018 | Parklane Academy | McComb | MS | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 3 | Colton Byars | 2018 | Hillcrest | Simpsonville | SC | USA | C | 8.00 |
Tennessee/Catawba Valley CC
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 3 | Kitt Capell | 2016 | Ben Lippen | Prosperity | SC | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 5 | Logan Carey | 2016 | University School Of Jackson | Jackson | TN | USA | OF | 8.00 |
Memphis/Walters State CC
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 24 | Jacob Carlsen | 2016 | South Gwinnett | Lawrenceville | GA | USA | 1B | 8.00 |
Abraham Baldwin College
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 31 | Michael Cherwenka | 2017 | Dacula | Dacula | GA | USA | RHP | 8.50 |
Georgia State
|
|
| Premium Content |
22-Black | 33 | Harrison Clark | 2017 | Calvary Baptist Day | Bloomingdale | GA | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 4 | Shelton Clevenger | 2017 | Pinson Valley | Birmingham | AL | USA | LHP | 7.00 |
Shelton State CC
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 2 | Luke Coker | 2017 | Northridge | Tuscaloosa | AL | USA | SS | 8.00 |
Louisiana-Lafayette
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 32 | Noah Cole | 2016 | Wheeler | Marietta | GA | USA | RHP | 7.00 |
Oglethorpe University
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 25 | Denzel Coley | 2016 | George Walton Academy | Winder | GA | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 30 | Will Cooke | 2016 | Oakwood School | Greenville | NC | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Red | 30 | Landon Cooper | 2016 | Lee County | Leesburg | GA | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 39 | C.J. Copeland | 2016 | South Paulding | Hiram | GA | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 6 | R.J. Cox | 2017 | Demopolis | Demopolis | AL | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 3 | Brandon Crews | 2017 | Johns Creek | Johns Creek | GA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 15 | Austin Crisp | 2016 | Union Grove | Locust Grove | GA | USA | OF | 8.00 |
Chipola College
|
|
| Premium Content |
20-White | 46 | Nolan Crisp | 2019 | Locust Grove | Locust Grove | GA | USA | RHP | 8.00 |
Georgia
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 7 | Charles Crosby | 2016 | Deerfield-Windsor | Albany | GA | USA | OF | 9.00 |
Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 7 | Thomas Keegan Crum | 2017 | Mceachern | Powder Springs | GA | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 33 | Brent Culberson | 2016 | Ocean Springs | Ocean Springs | MS | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 33 | Austin Cullen | 2016 | Loudon | Lenoir City | TN | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 4 | Steven Curry | 2016 | Milton | Alpharetta | GA | USA | SS | 8.00 |
Georgia Southern
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 4 | Gant Darden | 2017 | Gatewood | Milledgeville | GA | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
20-White | 32 | Gabe Davenport | 2017 | IMG Academy | Buford | GA | USA | RHP | 7.50 |
Oglethorpe University
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 32 | Clay Davis | 2016 | North Gwinnett | Suwanee | GA | USA | MIF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 4 | Matt Delfino | 2016 | Blessed Trinity Cath | Johns Creek | GA | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 4 | Pete Derkay | 2016 | Allatoona | Acworth | GA | USA | UT | 8.50 |
Tennessee
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 35 | Nick DiPonzio | 2016 | Tattnall Square Academy | Macon | GA | USA | OF | 9.00 |
Wake Forest
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 33 | John Paul Dobbs | 2017 | Florence | Florence | AL | USA | RHP | 6.00 |
Birmingham-Southern College
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 34 | Colin Dore | 2016 | Blessed Trinity Cath | Marietta | GA | USA | 1B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 34 | Aaron Douglas | 2017 | Arabia Mountain | Lithonia | GA | USA | 3B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 5 | JT Duncan | 2016 | Bay | Panama City | FL | USA | OF | 8.00 |
Gulf Coast CC
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 25 | David Dunn | 2017 | Marengo Academy | Gallion | AL | USA | RHP | 7.50 |
Meridian CC
|
|
| Premium Content |
21-Red | 33 | Payton Dycus | 2016 | Allatoona | Acworth | GA | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 40 | Alex Eitenmiller | 2016 | East Paulding | Dallas | GA | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 35 | Chase Evans | 2017 | The Heritage | Newnan | GA | USA | C | 7.00 |
LaGrange College
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 35 | Matthew Facciponti | 2016 | North Paulding | Dallas | GA | USA | RHP | 7.50 |
East Georgia College
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 36 | Antoine Malique Ferguson | 2016 | McCallie School | Chattanooga | TN | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 6 | Ryan Ferguson | 2018 | West Forsyth | Cumming | GA | USA | LHP | |
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 34 | Justin Foscue | 2017 | Virgil Grissom | Huntsville | AL | USA | SS | 7.50 |
Mississippi State
|
Rd 1 by Rangers (2020)
|
| Premium Content |
22-Black | 34 | Nickolas Fowler | 2017 | Aynor | Conway | SC | USA | LHP | 7.00 |
Florence-Darlington Technical College
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 15 | Jerry Freeman | 2016 | Westlake | Atlanta | GA | USA | 3B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 6 | Patrick Frick | 2016 | J L Mann | Greenville | SC | USA | SS | 9.00 |
Wake Forest
|
Rd 14 by Mariners (2019)
|
| Premium Content |
15-Steel | 5 | Easton Gallman | 2016 | Sonoraville | Chatsworth | GA | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 6 | Tanner Gallman | 2017 | Calhoun | Calhoun | GA | USA | C | 8.00 |
Georgia State
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 6 | Nicholas "Cole" Gardner | 2016 | Daphne | Daphne | AL | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 35 | Jeffrey Michael Gayles | 2016 | Russell County | Phenix City | AL | USA | LHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 5 | Erickie Godfrey | 2016 | KIPP Atlanta Collegiate | Atlanta | GA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Red | 34 | Christian (Taylor) Goodwin | 2016 | Mortimer Jordan | Warrior | AL | USA | C | 9.00 |
Gardner-Webb
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 48 | Brady Greene | 2017 | St. James | Montgomery | AL | USA | RHP | 8.00 |
University of Alabama at Birmingham/Jones College
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 7 | Jackson Greer | 2016 | Central | Knoxville | TN | USA | C | 7.50 |
East Tenn State
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 36 | Richard Gregory | 2016 | Gaffney | Gaffney | SC | USA | LHP | 9.00 |
South Carolina/Florence-Darlington Technical College
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 4 | Owen Griffith | 2016 | South Aiken | Aiken | SC | USA | RHP | 7.50 |
Clemson
|
Rd 20 by Twins (2019)
|
| Premium Content |
20-White | 33 | Richard Trey Groves | 2016 | Flowery Branch | Buford | GA | USA | IF | 7.00 |
Andrew College
|
|
| Premium Content |
20-White | 34 | Joe Gruszka | 2016 | Starrs Mill | Fayetteville | GA | USA | C | 8.50 |
UNC-Asheville
|
|
| Premium Content |
21-Red | 35 | Garrett Guthrie | 2017 | Blessed Trinity Cath | Roswell | GA | USA | MIF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 7 | Zachary Haines | 2016 | Richmond Hill | Richmond Hill | GA | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 51 | Robert "Rob" Hamby | 2017 | Lakeview Academy | Demorest | GA | USA | RHP | 8.00 |
GGC
|
|
| Premium Content |
20-White | 47 | Grayson Harbin | 2016 | Allatoona | Kennesaw | GA | USA | RHP | 9.00 |
Auburn
|
|
| Premium Content |
21-Red | 36 | Paul Haupt | 2016 | Christian Academy of Louisville | Louisville | KY | USA | 3B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
21-Red | 49 | Brandon Henderson | 2016 | Alexander | Winston | GA | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 5 | Dakota Henry | 2016 | Roane County | Lenoir City | TN | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 6 | Austin Hittinger | 2017 | Houston County | Warner Robins | GA | USA | OF | 6.50 |
Georgia College & State
|
|
| Premium Content |
22-Black | 35 | Josh Hollifield | 2016 | Weddington | Weddington | NC | USA | SS | 8.00 |
VMI
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 5 | Gabe Holt | 2017 | Veterans | Bonaire | GA | USA | 2B | 9.00 |
Texas Tech
|
Rd 7 by Brewers (2019)
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 9 | Jake Howard | 2016 | Lagrange | Lagrange | GA | USA | SS | 7.50 |
University of North Georgia
|
|
| Premium Content |
20-White | 35 | Jesse Howard | 2016 | Western Hills | Lawrenceburg | KY | USA | C | 8.00 |
Calhoun CC
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 43 | Matt Hughes | 2016 | Cambridge | Milton | GA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 37 | Wyatt Hughes | 2016 | North Atlanta | Atlanta | GA | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 45 | Brant Hurter | 2017 | Woodstock | Canton | GA | USA | LHP | 8.00 |
Georgia Tech
|
Rd 7 by Tigers (2021)
|
| Premium Content |
14-Maroon | 6 | Brandon Jackson | 2016 | Central | Knoxville | TN | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 36 | Cameron Jensen | 2016 | J L Mann | Simpsonville | SC | USA | OF | 8.50 |
The Citadel
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 38 | Austin Jeter | 2016 | The Lovett School | Atlanta | GA | USA | OF | 7.50 |
Morehouse
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 37 | Will Johns | 2017 | Jemison | Jemison | AL | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 37 | Ian Johnson | 2016 | Holy Innocents Episcopal | Atlanta | GA | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 7 | Lance Johnson | 2016 | Thompson | Alabaster | AL | USA | RHP | 8.50 |
Troy
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 8 | Troy Jones | 2016 | Mceachern | Powder Springs | GA | USA | RHP | 7.50 |
Marion Military Institute
|
|
| Premium Content |
21-Red | 37 | Tyrik Jones | 2016 | The Galloway | Lithonia | GA | USA | OF | 8.50 |
Spartanburg Methodist College
|
|
| Premium Content |
22-Black | 37 | Stephen Karis | 2018 | Zionsville Community | Zionsville | IN | USA | C | 6.50 |
Eastern Michigan
|
|
| Premium Content |
22-Black | 38 | Parker Kauffmann | 2018 | Newton | Social Circle | GA | USA | C | 6.50 |
Georgia College & State
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 8 | Kirk Kemp | 2016 | Lawrence | Lawrenceburg | TN | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 38 | Mitchell Ketcham | 2017 | Sequoyah | Woodstock | GA | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 38 | Riley King | 2016 | Collins Hill | Lawrenceville | GA | USA | 3B | 8.50 |
Georgia
|
Rd 26 by Braves (2019)
|
| Premium Content |
21-Red | 50 | Nathan Kinney | 2016 | North Hall | Gainesville | GA | USA | RHP | 6.50 |
Abraham Baldwin College
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 7 | Brandon Knight | 2017 | North Cobb | Acworth | GA | USA | 1B | 6.00 |
Young Harris College
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 8 | Preston Krummel | 2016 | Purvis | Lumberton | MS | USA | LHP | 7.00 |
East Central CC
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 39 | Dillon Lancaster | 2016 | Buford | Buford | GA | USA | SS | 7.00 |
Gordon CC
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 5 | Nick Laster | 2016 | West Lake | Atlanta | GA | USA | RHP | 8.00 |
Eastern Kentucky
|
|
| Premium Content |
21-Red | 38 | Walker Lawrence | 2016 | Pickens County | Jasper | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 8 | Jack Layrisson | 2016 | Ponte Vedra | Ponte Vedra | FL | USA | 3B | 8.00 |
LaGrange College/Northwest Florida State College
|
|
| Premium Content |
21-Red | 54 | Carter Lewis | 2016 | Greater Atlanta Christian School | Suwanee | GA | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 9 | Robbie Lively | 2016 | Helena | Helena | AL | USA | RHP | 7.00 |
Birmingham-Southern College/Southern Union State CC
|
|
| Premium Content |
21-Red | 39 | Daniel Livnat | 2018 | The Weber School | Dunwoody | GA | USA | LHP | 7.00 |
Massachusetts
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 7 | Ben Lloyd | 2018 | Larry A. Ryle | Union | KY | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 10 | Trevor Lloyd | 2016 | Hardin Valley | Knoxville | TN | USA | RHP | 8.00 |
Tusculum
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 9 | Patrick Long | 2017 | Sonoraville | Calhoun | GA | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 10 | Stephen Long | 2017 | Evans | Evans | GA | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 8 | Hunter Lyons | 2016 | Sprayberry | Marietta | GA | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 6 | Victor Major | 2016 | Wando | Mount Pleasant | SC | USA | MIF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
20-White | 40 | Johnny Mangini | 2017 | Virgil Grissom | Huntsville | AL | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 9 | Kevin Marth | 2016 | Hardin Valley | Knoxville | TN | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 40 | Grant Martin | 2016 | Prestonsburg | Prestonsburg | KY | USA | C | 7.00 |
Eastern Kentucky
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 41 | Javier Martinez | 2019 | Cresset Christian Academy | Fuquay Varina | NC | USA | 3B | 6.00 |
Catawba Valley CC
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 23 | Logan Martinez | 2016 | Arbor View | Las Vegas | NV | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 11 | Colin Masterson | 2017 | Lambert | Cumming | GA | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 9 | Derek Matta | 2016 | Gabriela Mistral | San Juan | PR | USA | SS | 7.00 |
Southeastern CC
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 39 | Tothan Matthews | 2016 | North Jackson | Stevenson | AL | USA | C | 8.50 |
Wallace State CC-Hanceville
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 7 | Benjamin McCardle | 2018 | Cottonwood | Cottonwood | AL | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 13 | Parker McCoy | 2016 | Walton | Marietta | GA | USA | SS | 9.00 |
Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 9 | Conner McRae | 2016 | Thorsby | Clanton | AL | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 7 | Mervyl "MJ" Melendez | 2017 | Westminster Christian | Cutler Bay | FL | USA | C | 9.50 |
Florida International
|
Rd 2 by Royals (2017)
|
Royals (2022)
| Premium Content |
20-White | 39 | Jared Miller | 2016 | Allatoona | Acworth | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 42 | Nathan Miller | 2018 | Covington Christian Academy | Covington | GA | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 8 | Sims Miller | 2016 | Calvary Baptist Day | Savannah | GA | USA | LHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 10 | Logan Miracle | 2017 | Southside | Southside | AL | USA | RHP | 8.50 |
Nicholls State/Pensacola State
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 46 | Andrew Mitchell | 2016 | Kell | Acworth | GA | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 8 | Jenard Morris | 2017 | Cedar Grove | Ellenwood | GA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 30 | Ben Mottern | 2017 | Science Hill | Johnson City | TN | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 8 | Houston Mullinix | 2017 | Stephens County | Toccoa | GA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 9 | John Mullis | 2016 | White County | Cornelia | GA | USA | RHP | 8.00 |
Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 11 | Jace Newton | 2016 | Tiftarea Academy | Tifton | GA | USA | LHP | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 30 | Connor Nitterauer | 2016 | Gulf Breeze | Gulf Breeze | FL | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Red | 40 | James Noblin | 2016 | Ocean Springs | Ocean Springs | MS | USA | 1B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 9 | James Nolan | 2017 | Glendora | Glendora | CA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 39 | Brooks O'Brien | 2017 | Riverside | Greer | SC | USA | SS | 6.50 |
The Citadel
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 33 | Jeffrey Omohundro | 2016 | Houston Academy | Dothan | AL | USA | SS | 7.50 |
Maine/Gulf Coast CC
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 34 | Yerald Pagan | 2016 | Emilio Lopez | Corozal | PR | USA | C | 7.50 |
Alabama State/Chipola College
|
|
| Premium Content |
21-Red | 55 | Tucker Pate | 2016 | Karns | Knoxville | TN | USA | C | 9.00 |
Walters State CC
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 35 | Connor Pavolony | 2018 | River Ridge | Woodstock | GA | USA | C | 7.50 |
Tennessee
|
Rd 7 by Orioles (2021)
|
| Premium Content |
17-Teal | 44 | K. Brice Peaden | 2016 | Pace | Pace | FL | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 12 | Carter Phillips | 2017 | Johns Creek | Johns Creek | GA | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 33 | Will Pierce | 2016 | Vicksburg Catholic | Vicksburg | MS | USA | OF | 8.00 |
Hinds CC
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 33 | Cade Pollard | 2018 | Boerne - Samuel V Champion | Fair Oaks Ranch | TX | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 12 | Anthony Porter | 2016 | Kell | Marietta | GA | USA | RHP | 7.50 |
Montevallo
|
|
| Premium Content |
22-Black | 53 | Connor Prado | 2016 | Byron Nelson | Roanoke | TX | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 34 | Daniel Pritchett | 2016 | Marengo Academy | Linden | AL | USA | OF | 7.00 |
Lawson State CC
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 36 | Brandon Puckett | 2016 | Lassiter | Roswell | GA | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 13 | Jackson Pyles | 2016 | Stratford Academy | Macon | GA | USA | RHP | 7.50 |
Georgia College & State
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 40 | Kyle Rabinowitz | 2016 | The Weber School | Sandy Springs | GA | USA | OF | 7.00 |
Georgia College & State
|
|
| Premium Content |
22-Black | 39 | Michael Ray | 2017 | Fox Creek Charter | North Augusta | SC | USA | SS | 7.00 |
The Citadel
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 9 | Travis Ray | 2016 | North Florida Christian | Tallahassee | FL | USA | 3B | 7.00 |
Abraham Baldwin College
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 10 | C. Dustin Renfroe | 2016 | Brother Rice | West Bloomfield | MI | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 43 | Zach Richardson | 2016 | Mooresville | Mooresville | NC | USA | RHP | 8.50 |
Lenoir-Rhyne
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 6 | Corey Roberts | 2016 | Lovejoy | Fairview | TX | USA | 3B | 8.00 |
University of Puget Sound
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 37 | Angel Rojas | 2016 | | San Juan | PR | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 30 | Ryan Roon | 2016 | North Paulding | Acworth | GA | USA | 3B | 7.00 |
Brevard College
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 44 | MacKenzie (Mac) Ruedt | 2017 | Peachtree Ridge | Duluth | GA | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 30 | Jackson Rumley | 2016 | Bob Jones | Madison | AL | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
22-Black | 40 | Alec Sanchez | 2018 | Providence | Jacksonville | FL | USA | 2B | 9.00 |
Florida State
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 50 | Zachary Savage | 2016 | Greater Atlanta Christian | Suwanee | GA | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 11 | Davis Schwartz | 2016 | Grady | Atlanta | GA | USA | 3B | 7.00 |
Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 7 | Adam Sellers | 2016 | Marengo Academy | Gallion | AL | USA | LHP | 8.00 |
Lawson State CC
|
|
| Premium Content |
22-Black | 43 | Christian Shinn | 2016 | Palm Beach Central | Wellington | FL | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 33 | Christian Shiver | 2016 | George Walton Academy | Covington | GA | USA | LHP | 8.00 |
College of Charleston
|
|
| Premium Content |
21-Red | 43 | James (J.T) Siekerman | 2017 | Chapel Hill | Douglasville | GA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
22-Black | 45 | James Simmons | 2016 | Kennesaw Mountain | Kennesaw | GA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 33 | Zachary Skeen | 2016 | Luella | Locust Grove | GA | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
20-White | 42 | Austin Slaten | 2017 | Russell Co | Phenix City | AL | USA | RHP | 7.00 |
Florida Southwestern State College
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 34 | Bryson Smeltzer | 2017 | Calvary Day | Savannah | GA | USA | RHP | 7.00 |
Abraham Baldwin College
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 34 | Brady Smith | 2016 | Wren | Anderson | SC | USA | 3B | 8.50 |
Spartanburg Methodist College
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 16 | Quinn Smith | 2016 | McCallie School | Rocky Face | GA | USA | C | 8.00 |
VMI
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 13 | Reed Smith | 2018 | Autauga Academy | Prattville | AL | USA | SS | 6.50 |
LaGrange College
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 35 | Skylar Stalcup | 2018 | Halls | Knoxville | TN | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 36 | Jack Stamler | 2017 | J L Mann | Greenville | SC | USA | LHP | 8.00 |
South Carolina
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 12 | Tyler Sylvester | 2016 | Southwest Dekalb | Lithonia | GA | USA | 3B | 8.00 |
Tennessee Tech
|
|
| Premium Content |
12-Gold | 13 | Devin Symlar | 2016 | Columbia Central | Columbia | TN | USA | OF | 8.00 |
Columbia State CC
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 35 | Collin Taylor | 2016 | Florence | Florence | AL | USA | RHP | 7.50 |
Arkansas/Walters State CC
|
|
| Premium Content |
8-Royal | 14 | Crews Taylor | 2017 | Archer | Lawrenceville | GA | USA | SS | 7.50 |
University of North Georgia
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 12 | Henry Taylor | 2017 | Richland Northeast | Columbia | SC | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 8 | Nick Taylor | 2017 | D W Daniel | Central | SC | USA | SS | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 36 | Josh Teague | 2016 | Bob Jones | Madison | AL | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Maroon | 40 | Beau Thompson | 2017 | D W Daniel | Pickens | SC | USA | 1B | 6.50 |
Newberry
|
|
| Premium Content |
20-White | 43 | Chris Thompson | 2016 | J L Mann | Simpsonville | SC | USA | OF | 8.50 |
Presbyterian
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 9 | John Tighe | 2018 | Dalton | Dalton | GA | USA | C | 7.50 |
Georgia Southern
|
|
| Premium Content |
20-White | 45 | Malcolm Tipler | 2016 | Chester County | Jackson | TN | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 36 | Colby Tobin | 2016 | Alpharetta | Alpharetta | GA | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 45 | Ethan Tressler | 2017 | Davidson Academy | Gallatin | TN | USA | RHP | 7.00 |
UNC-Asheville
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 10 | Malcolm Van Buren | 2016 | Hanahan | Goose Creek | SC | USA | RHP | 8.50 |
North Carolina State
|
Rd 31 by Royals (2016)
|
| Premium Content |
22-Black | 44 | Will Varnadore | 2016 | South Aiken | Aiken | SC | USA | RHP | 8.00 |
South Carolina Aiken
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 35 | Hector Vazquez | 2016 | Felix Varela Senior | Miami | FL | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 13 | Booth Vogel | 2016 | Tucker | Tucker | GA | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 43 | Griffin Walker | 2016 | Homewood | Homewood | AL | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Vegas Gold | 40 | Drew Waters | 2017 | Etowah | Woodstock | GA | USA | OF | 9.00 |
Georgia
|
Rd 2 by Braves (2017)
|
Royals (2022)
| Premium Content |
20-White | 48 | Drew Watts | 2019 | Bibb Co | Centreville | AL | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 11 | Max Weeks | 2017 | Enterprise | Enterprise | AL | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
20-White | 44 | Austin Weir | 2017 | North Paulding | Dallas | GA | USA | 2B | 7.00 |
Carson-Newman University
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 37 | Cole Welch | 2017 | St Joseph Catholic | Madison | MS | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Dark Green | 41 | Christopher West | 2017 | Lambert | Cumming | GA | USA | 1B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
23-Royal | 46 | Colby White | 2016 | Sulligent | Sulligent | AL | USA | C | 8.50 |
Blue Mountain College
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 13 | Bailey Whitlock | 2017 | Lakeview Academy | Cornelia | GA | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 36 | Taylor Wilkes | 2016 | Jefferson | Jefferson | GA | USA | RHP | 9.00 |
Kennesaw State
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 14 | Jakareon Williams | 2016 | Sprayberry | Acworth | GA | USA | OF | 8.00 |
Tusculum
|
|
| Premium Content |
15-Steel | 14 | Nolan Wilson | 2017 | Lakeside | Atlanta | GA | USA | C | 8.00 |
Virginia Tech
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 38 | Spencer Wilson | 2016 | Oak Ridge | Knoxville | TN | USA | RHP | 6.50 |
Roane State CC
|
|
| Premium Content |
19-Orange | 44 | Thomas Wilson | 2018 | Bearden | Knoxville | TN | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 40 | Austin Wojick | 2016 | Peachtree Ridge | Duluth | GA | USA | RHP | 8.00 |
Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 16 | Daniel Wright | 2016 | Huntsville | Owens Cross Roads | AL | USA | LHP | 8.00 |
Memphis
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 0 | Jarrett Wright | 2016 | Lambert | Alpharetta | GA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Kelly Green | 15 | Luke Yelverton | 2016 | Demopolis | Demopolis | AL | USA | RHP | 8.00 |
Spring Hill College
|
|
| Premium Content |
11-Orange | 17 | Payton Young | 2016 | Piedmont | Centre | AL | USA | OF | 7.50 |
Jacksonville State
|
|
| Premium Content |