1-Black | 32 | Trevor Carver | 2017 | Franklin Furnace Green Bobcats | Franklin Furnace | OH | USA | C | 7.50 |
|
| Premium Content |
7-Teal | 3 | Michael Failoni | 2015 | Westminster Christian Academy | Chesterfield | MO | USA | RHP | 8.00 |
|
| Premium Content |
5-Royal | 3 | Brad Fossum | 2015 | Moose Lake Secondary | Sturgeon Lake | MN | USA | 2B | 8.00 |
Concordia University, St. Paul
|
| Premium Content |
7-Teal | 4 | Blake Frost | 2016 | Ballard | Louisville | KY | USA | RHP | 9.00 |
Florence-Darlington Technical College
|
| Premium Content |
5-Royal | 20 | Dylan Givens | 2015 | Marshall County | Paducah | KY | USA | RHP | 9.00 |
Southern Illinois/John A. Logan College
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 20 | Jacob Gunter | 2015 | Christ Presbyterian Academy | Franklin | TN | USA | 1B | 7.50 |
|
| Premium Content |
6-Steel | 6 | Brennan Hatten | 2016 | St. Xavier High School | Fairfield | OH | USA | OF | 7.00 |
Ohio Dominican University
|
| Premium Content |
4-Red | 22 | Jacob Kates | 2017 | Lakota West | Liberty Township | OH | USA | OF | 8.00 |
Western Kentucky/Gulf Coast CC
|
| Premium Content |
7-Teal | 20 | Mark Leonard | 2016 | West Jessamine | Lexington | KY | USA | RHP | 7.50 |
Florence-Darlington Technical College
|
| Premium Content |
8-Texas Orange | 20 | Maxx Mahon | 2015 | West Jessamine | Nicholasville | KY | USA | RHP | 8.00 |
Florence-Darlington Technical College
|
| Premium Content |
4-Red | 9 | Noah Mehrle | 2016 | St Xavier | Liberty Township | OH | USA | OF | 8.00 |
Case Western Reserve University
|
| Premium Content |
7-Teal | 9 | Ben Morin | 2015 | Madison Central | Richmond | KY | USA | OF | 8.50 |
Florence-Darlington Technical College
|
| Premium Content |
4-Red | 10 | Jake Pennington | 2017 | Hamilton | Hamilton | OH | USA | RHP | 8.00 |
Tarleton State/Sinclair CC
|
| Premium Content |
8-Texas Orange | 10 | Jarrett Perns | 2015 | Green Valley | Henderson | NV | USA | SS | 8.50 |
College of Southern Nevada
|
| Premium Content |
6-Steel | 10 | Zachery Peters | 2015 | Daniel Boone | Jonesborough | TN | USA | C | 8.00 |
Maryville College (Tennessee)
|
| Premium Content |
8-Texas Orange | 11 | Corey Roberts | 2016 | Lovejoy | Fairview | TX | USA | 3B | 7.50 |
University of Puget Sound
|
| Premium Content |
8-Texas Orange | 19 | Graham Ruopp | 2015 | Notre Dame Regional High School | Cape Girardeau | MO | USA | RHP | 9.00 |
Missouri
|
| Premium Content |
3-Green | 20 | Dalton Shoemake | 2017 | Glasgow | Glasgow | KY | USA | LHP | 8.50 |
Western Kentucky/Wabash Valley College
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 21 | Sam Stelnick | 2015 | Dr. J. M. Denison Secondary School | Newmarket | ON | CAN | 3B | 7.50 |
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 12 | Ty Stephens | 2016 | Lexington Christian Academy | Lexington | KY | USA | OF | 7.50 |
|
| Premium Content |
1-Black | 41 | Sam Stewart | 2016 | Granville | Granville | OH | USA | SS | 8.00 |
Oral Roberts/Jefferson College
|
| Premium Content |
6-Steel | 11 | Matthew Upton | 2015 | Lancaster Christian Academy | Antioch | TN | USA | OF | 7.50 |
|
| Premium Content |
5-Royal | 10 | Langston Watkins | 2016 | Louisville Male | Louisville | KY | USA | OF | 8.50 |
Florence-Darlington Technical College
|
| Premium Content |