14-Navy | 57 | Justin Acosta | 2015 | Lone Star | Frisco | TX | USA | 2B | 6.50 |
Oklahoma Wesleyan University
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 56 | Christopher Adams | 2016 | Smithson Valley | San Antonio | TX | USA | C | 8.50 |
Texas A&M-Kingsville
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 28 | Charlie Allbritton | 2015 | Klein | Spring | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 18 | Cody Allen | 2015 | Smithson Valley | Bulverde | TX | USA | RHP | 8.50 |
Incarnate Word
|
|
| Premium Content |
19-Steel | 29 | Hunter Amedee | 2015 | Runnels | Denham Springs | LA | USA | RHP | 6.50 |
Centenary
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 17 | Nick Anderson | 2015 | Kempner | Sugar Land | TX | USA | OF | 8.50 |
Texas A&M-Corpus Christi
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 28 | Brock Anglin | 2015 | Episcopal School Of Dallas | Dallas | TX | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 16 | Bryan Arias | 2015 | Marshall | San Antonio | TX | USA | SS | 8.50 |
Texas San Antonio
|
Rd 28 by Astros (2019)
|
| Premium Content |
19-Steel | 27 | Deron Arnold II | 2015 | Flower Mound | Flower Mound | TX | USA | OF | 7.00 |
Stephen F. Austin
|
|
| Premium Content |
19-Steel | 18 | Jonathon Artigues | 2015 | St Stanislaus | Bay Saint Louis | MS | USA | SS | 7.50 |
Tulane
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 58 | Tristan Babin | 2015 | East Ascension | Gonzales | LA | USA | LHP | 9.00 |
Nicholls State
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 18 | Alfonso Bafidis IV | 2016 | Smithson Valley | San Antonio | TX | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 55 | Samuel Bailey | 2016 | Nederland | Nederland | TX | USA | 1B | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 39 | Jake Baker | 2016 | The Canterbury Episcopal Schoo | Cedar Hill | TX | USA | OF | 7.50 |
Fordham
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 57 | Terry Baker | 2016 | Prosper | McKinney | TX | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 15 | Taylor Barber | 2016 | Liberty Christian | Flower Mound | TX | USA | IF | 7.00 |
Texas San Antonio/Northeast Texas CC
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 14 | Santana Barrera | 2016 | Johnson | San Antonio | TX | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 19 | Bryce Bartlett | 2016 | Searcy | Searcy | AR | USA | RHP | 7.50 |
Central Arkansas
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 32 | Jarod Bayless | 2015 | Pleasant Grove | Texarkana | TX | USA | RHP | 9.00 |
Dallas Baptist/San Jacinto CC
|
Rd 33 by Mariners (2019)
|
| Premium Content |
14-Navy | 54 | Jarrod Beggiani | 2015 | Hebron | Carrollton | TX | USA | 2B | 6.50 |
Texas at Dallas
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 56 | Donald Belt | 2015 | Sachse | Rowlett | TX | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 53 | Anthony Bernardez | 2016 | Prosper | Prosper | TX | USA | RHP | 7.00 |
Grayson County College
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 13 | Connor Berry | 2015 | Kempner | Sugar Land | TX | USA | RHP | 9.00 |
Oklahoma
|
Rd 31 by Red Sox (2018)
|
| Premium Content |
14-Navy | 52 | Preston Betz | 2015 | Plano West Senior | Plano | TX | USA | RHP | 8.50 |
Johns Hopkins University
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 18 | Tyler Bowen | 2016 | Edmond Memorial | Edmond | OK | USA | SS | 9.00 |
Ohlone College
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 17 | Luke Brinkley | 2016 | Saginaw | Saginaw | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 56 | Jordan Cannon | 2015 | Centerville | Centerville | TX | USA | C | 8.00 |
Sam Houston State
|
Rd 10 by Orioles (2019)
|
| Premium Content |
15-Orange | 12 | Aaron Cardona | 2016 | Bishop | Kingsville | TX | USA | LHP | 7.00 |
Texas A&M-Corpus Christi
|
|
| Premium Content |
19-Steel | 17 | Chris Carrillo | 2015 | Sachse | Sachse | TX | USA | 1B | 6.50 |
LeTourneau University
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 17 | Samuel Carrillo | 2015 | J M Hanks | El Paso | TX | USA | OF | 7.00 |
Sul Ross State University
|
|
| Premium Content |
19-Steel | 16 | Ethan Castro | 2017 | Americas | El Paso | TX | USA | C | |
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 16 | Michael Caveney | 2017 | North Raleigh Christian Academ | Raleigh | NC | USA | OF | 7.50 |
Brunswick CC
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 25 | Chad Chepulis | 2015 | Hutto | Hutto | TX | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 16 | Eric Cole | 2015 | Southlake Carroll | Southlake | TX | USA | OF | 9.00 |
Arkansas
|
Rd 4 by Royals (2018)
|
| Premium Content |
19-Steel | 15 | Justin Cooke | 2017 | Norman | Norman | OK | USA | C | 8.00 |
Oklahoma
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 18 | Ryland Cox | 2016 | Taylor | Taylor | TX | USA | RHP | 8.00 |
Texas State
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 51 | Randy Crevier | 2015 | Weatherford | Weatherford | TX | USA | OF | 8.00 |
McMurry University
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 6 | Austin Cross | 2015 | Montgomery | Montgomery | TX | USA | SS | 7.00 |
Angelina College
|
|
| Premium Content |
17-Red | 18 | Colby Davenport | 2016 | Crockett | Grapeland | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 47 | Alec Davis | 2015 | Hebron | Lewisville | TX | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 10 | Will Dawson | 2015 | Cy-Fair | Cypress | TX | USA | 1B | 8.00 |
Northeast Texas CC
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 47 | Dillon Dinges | 2015 | Dulles | Sugar Land | TX | USA | C | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Black | 17 | Caden Doga | 2015 | Ruston | Ruston | LA | USA | SS | 8.00 |
Hutchinson CC
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 17 | Antoine Duplantis | 2015 | Lafayette | Lafayette | LA | USA | OF | 8.00 |
Louisiana State
|
Rd 12 by Mets (2019)
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 55 | Grant Eastman | 2016 | Kingwood | Kingwood | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 17 | Tyler Elting | 2015 | Lone Star | Frisco | TX | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 46 | Trenton Farrow | 2015 | Colleyville Heritage | Euless | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 9 | Jeremy Fernando | 2015 | Southlake Carroll | Southlake | TX | USA | 2B | 6.50 |
College of Wooster
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 16 | Connor Flanagan | 2015 | Smithson Valley | San Antonio | TX | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 14 | Devin Fontenot | 2017 | The Woodlands | The Woodlands | TX | USA | RHP | 8.00 |
Louisiana State
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 45 | Justin Franklin | 2015 | Porter | Porter | TX | USA | C | 6.50 |
McMurry University
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 50 | Braxton Fulford | 2017 | Monterey | Lubbock | TX | USA | C | 7.00 |
Texas Tech
|
Rd 6 by Rockies (2021)
|
| Premium Content |
18-Royal | 57 | Grant Gardner | 2015 | Liberty Christian | Double Oak | TX | USA | RHP | 7.50 |
Westmont College
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 54 | Avery George | 2017 | Humble | Humble | TX | USA | OF | 6.00 |
Lamar
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 15 | Nicholas Gibson | 2015 | South Grand Prairie | Grand Prairie | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 24 | Grant Gilmore | 2016 | St Michaels Academy | Austin | TX | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 13 | Michael Goller | 2017 | McKinney | McKinney | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
17-Red | 17 | Bradley Gouse | 2015 | Forney High School | Forney | TX | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 14 | Patrick Granados | 2015 | Central Catholic | San Antonio | TX | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 44 | Gregory Greenwood | 2015 | Rider | Wichita Falls | TX | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 16 | Tanner Gyarmathy | 2016 | Allen | Allen | TX | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 53 | Thomas Halcomb | 2016 | Edgewood | Edgewood | TX | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 52 | Robert Hammersmith | 2015 | Kingwood | Kingwood | TX | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 51 | James "Matthew" Hebert | 2016 | Atascocita | Humble | TX | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
17-Red | 28 | Curtis Hedgepath | 2016 | Boyd | McKinney | TX | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 8 | Connor Heffron | 2016 | Reagan | San Antonio | TX | USA | LHP | 8.00 |
Texas San Antonio/McLennan CC
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 15 | Noah Heinzke | 2016 | Elgin | Elgin | TX | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 56 | Garet Helwig | 2016 | Grandview | Centennial | CO | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Black | 59 | Ty Hoecker | 2015 | Ball | Santa Fe | TX | USA | LHP | 9.00 |
College of Charleston
|
|
| Premium Content |
17-Red | 16 | Caleb Holleman | 2015 | Homeschool | Fairview | TX | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 47 | Garrett Horton | 2015 | Casady | Oklahoma City | OK | USA | C | 7.00 |
Hendrix College
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 43 | Koby Hott | 2016 | Rider | Wichita Falls | TX | USA | OF | 7.00 |
Hill College
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 46 | Devin House | 2016 | Marcus | Flower Mound | TX | USA | 1B | 7.00 |
Navarro College
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 35 | Cameron Howard | 2016 | Atascocita | Humble | TX | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 45 | Garrett Huff | 2015 | Genoa Central | Texarkana | AR | USA | SS | 7.50 |
Arkansas State
|
|
| Premium Content |
17-Red | 5 | Dylan Hutcheson | 2015 | Rider | Wichita Falls | TX | USA | OF | 8.00 |
Texas A&M-Corpus Christi
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 52 | Kirk Hutchins | 2015 | Catholic | Little Rock | AR | USA | C | 6.50 |
Missouri University of Science and Technology
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 13 | John Paul Jackson | 2015 | Brookhaven Academy | Brookhaven | MS | USA | 1B | 7.00 |
Williams Baptist College
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 46 | Derek Johnson | 2015 | Smithson Valley | Spring Branch | TX | USA | OF | 7.50 |
George Fox University
|
|
| Premium Content |
19-Steel | 52 | Cristian Jojola | 2016 | Eldorado | Albuquerque | NM | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 15 | Anthony Jones | 2015 | Ridge Point | Missouri City | TX | USA | OF | 9.00 |
Houston Christian University/Blinn College
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 42 | Daniel Jones | 2015 | Coppell | Coppell | TX | USA | OF | 8.50 |
Air Force
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 45 | Chase Keasler | 2017 | Pearland | Pearland | TX | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 14 | Kragen Kechely | 2016 | Vista Ridge | Austin | TX | USA | RHP | 7.00 |
Dallas Baptist
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 12 | Davis Keene | 2015 | Liberty Christian | Southlake | TX | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 10 | Shawn Kelley | 2016 | Sweeny | Sweeny | TX | USA | C | 8.00 |
Air Force
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 50 | Eungjae Kim | 2015 | Plano West Senior | Plano | TX | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
19-Steel | 14 | Ethan King | 2015 | Fayetteville East | Fayetteville | AR | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 44 | Jordan Knight | 2015 | Monterey | Lubbock | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 43 | Grant Koch | 2015 | Fayetteville East | Fayetteville | AR | USA | C | 9.00 |
Arkansas
|
Rd 5 by Pirates (2018)
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 9 | Jj Kruzel | 2017 | Little Elm | Little Elm | TX | USA | RHP | 7.00 |
University of the Southwest
|
|
| Premium Content |
17-Red | 15 | Caleb Kyle | 2015 | Prestonwood Christian Academy | Frisco | TX | USA | OF | 8.00 |
Illinois
|
|
| Premium Content |
9-Black | 16 | Kyle Landers | 2017 | Flower Mound | Flower Mound | TX | USA | 1B | 7.50 |
New Mexico/Navarro College
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 11 | Shane Lang | 2016 | Owasso | Owasso | OK | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
19-Steel | 13 | Erikson Lanning | 2015 | Sequoyah | Woodstock | GA | USA | LHP | 9.00 |
Texas Tech
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 8 | Jonathon Law | 2015 | J M Hanks | El Paso | TX | USA | RHP | 8.50 |
New Mexico State
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 41 | Joey Leondike | 2015 | The Colony | The Colony | TX | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 7 | Kameron Levis | 2017 | Splendora | New Caney | TX | USA | RHP | 7.50 |
Mary Hardin-Baylor
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 49 | Brandon Lewis | 2015 | Cy-Fair | Houston | TX | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
17-Red | 14 | Micah Lloyd | 2016 | Hebron | Plano | TX | USA | SS | 7.00 |
Incarnate Word
|
|
| Premium Content |
9-Black | 15 | Blake Locicero | 2016 | St. Paul`s | Madisonville | LA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 43 | Lael Lockhart Jr. | 2016 | Friendswood | Friendswood | TX | USA | 1B | 8.00 |
University of Houston
|
Rd 9 by Dodgers (2021)
|
| Premium Content |
15-Orange | 35 | Tanner Loeffler | 2015 | Smithson Valley | Spring Branch | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 48 | Jeffrey Lonnecker | 2015 | St. John's School | Bellaire | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 5 | Paul Lopez | 2015 | Bishop Dunne Catholic | Dallas | TX | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 14 | Sean Lopez | 2015 | Royse City | Royse City | TX | USA | SS | 7.00 |
Central Christian College
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 41 | Ross Lowe | 2015 | Hebron | Lewisville | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
17-Red | 13 | Noah Mahoney | 2015 | Liberty Christian | Flower Mound | TX | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Black | 14 | Jorge L Maldonado | 2015 | Sharyland | McAllen | TX | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 48 | Charles Martin | 2015 | Kingwood Park | Humble | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 12 | Garrett Martin | 2016 | Wakeland | Frisco | TX | USA | MIF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 40 | Jake Martin | 2015 | Santa Fe | Edmond | OK | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 11 | Ricky Martinez | 2016 | Pflugerville | Pflugerville | TX | USA | SS | 8.00 |
Tennessee
|
Rd 18 by Diamondbacks (2019)
|
| Premium Content |
19-Steel | 10 | Mason Matherne | 2016 | John Curtis Christian | Des Allemands | LA | USA | OF | 8.50 |
Baton Rouge CC
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 29 | Demetrius McAtee | 2015 | Parkway | Bossier City | LA | USA | OF | 8.00 |
Florence-Darlington Technical College
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 13 | Cutter McDonald | 2015 | Argyle | Argyle | TX | USA | OF | 7.00 |
Arkansas-Pine Bluff/Paris Junior College
|
|
| Premium Content |
9-Black | 13 | Luke McKellar | 2017 | Southlake Carroll | Westlake | TX | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 7 | Jake McKinnon | 2016 | Edmond North | Edmond | OK | USA | SS | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 28 | Eric Monroe Moll | 2016 | Kingwood | Kingwood | TX | USA | 1B | 9.00 |
Louisiana-Lafayette
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 8 | Patrick Mora | 2015 | Westwood | Austin | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 55 | Kyle Muller | 2016 | Jesuit College Prep | Dallas | TX | USA | LHP | 7.50 |
Texas
|
Rd 2 by Braves (2016)
|
Braves (2021)
| Premium Content |
12-Kelly Green | 7 | Philip Nance | 2016 | Paris | Paris | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
17-Red | 12 | Brock Nelson | 2015 | McKinney Boyd | McKinney | TX | USA | RHP | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
17-Red | 49 | Michael Neustifter | 2016 | Hebron | Carrollton | TX | USA | C | 9.00 |
Oklahoma State
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 47 | Noah Nicaud | 2015 | St Stanislaus | Diamond Head | MS | USA | 2B | 8.00 |
Pearl River CC
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 46 | Marshall Nichol | 2015 | The Parish Episcopal | Dallas | TX | USA | OF | 7.50 |
Hendrix College
|
|
| Premium Content |
17-Red | 11 | Caylon Nichols | 2016 | Lakeridge | Arlington | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 17 | Jackson Noakes | 2016 | Trinity Christian Academy | Dallas | TX | USA | C | 7.00 |
Weatherford College
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 40 | Bennett Oberstein | 2015 | Plano West Senior | Plano | TX | USA | C | 7.50 |
Grayson County College
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 27 | Obiefuna Obinwa | 2015 | Berkner | Richardson | TX | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 49 | Garrett Oltmann | 2015 | Giddings | Giddings | TX | USA | C | 8.00 |
Incarnate Word
|
|
| Premium Content |
19-Steel | 9 | Kevin Orr | 2015 | Santa Fe | Edmond | OK | USA | C | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 16 | Malik Orr | 2016 | Cedar Hill High School | Cedar Hill | TX | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 12 | Joesph "Joey" Orsak | 2016 | James Earl Rudder | Bryan | TX | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 42 | Isaiah Ortega | 2017 | Americas | El Paso | TX | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 10 | Christopher Paddack | 2015 | Cedar Park | Cedar Park | TX | USA | RHP | 8.00 |
Texas A&M
|
Rd 8 by Marlins (2015)
|
Padres (2019)
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 15 | Ryan Pennington | 2015 | North Forney | Forney | TX | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 6 | Jake Pfeiffer | 2017 | Lubbock | Lubbock | TX | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Black | 58 | Tyler Pinkston | 2015 | Rockwall-Heath | Rockwall | TX | USA | C | 9.00 |
Stephen F. Austin
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 9 | Austin Preiss | 2015 | La Vernia | Adkins | TX | USA | LHP | 8.50 |
Incarnate Word
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 6 | Dakota Priest | 2015 | Robinson | Lorena | TX | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 45 | Zane Pritchard | 2016 | Magnolia West | Magnolia | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 6 | Daniel Priwin | 2015 | Clements | Sugar Land | TX | USA | OF | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 12 | Hayden Proctor | 2015 | Rider | Wichita Falls | TX | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
17-Red | 10 | Brandon Provence | 2015 | Lovejoy | Fairview | TX | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 8 | Joel Queen | 2015 | Stillwater | Stillwater | OK | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
17-Red | 9 | Daniel Quintanilla | 2016 | Garland | Garland | TX | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Black | 12 | Caleb Ralston | 2015 | Second Baptist | Houston | TX | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Black | 11 | Devon Reynolds | 2015 | Challenge Early College | Stafford | TX | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
19-Steel | 8 | Mason Rodriguez | 2015 | Southlake Carroll | Southlake | TX | USA | 3B | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 41 | Jakob Romines | 2015 | Robert E. Lee | Tyler | TX | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 5 | Joey Rosato | 2015 | Sunnyvale | Sunnyvale | TX | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
19-Steel | 7 | Marshall Rosenberg | 2017 | Memorial | Houston | TX | USA | 2B | |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 26 | Adrian Rubalcaba | 2016 | Raymondville | Raymondville | TX | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 11 | Chris Sagrera | 2015 | Vermilion Catholic | Abbeville | LA | USA | RHP | 7.50 |
University of Texas at Tyler
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 3 | Robert Salazar | 2015 | Birdville | North Richland Hills | TX | USA | SS | 8.50 |
Navarro College
|
|
| Premium Content |
17-Red | 8 | Jacob Salim | 2016 | IMG Academy | Dallas | TX | USA | 3B | 7.50 |
Oral Roberts/Howard College
|
|
| Premium Content |
17-Red | 7 | Jordan Salim | 2016 | Prestonwood Christian Academy | Dallas | TX | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
17-Red | 6 | Joshua Salim | 2016 | Prestonwood Christian Academy | Dallas | TX | USA | SS | 7.00 |
Ouachita Baptist
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 44 | Jake Salinas | 2015 | Rockwall-Heath | Rockwall | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 54 | Kyle Schnell | 2015 | Trinity Valley | Fort Worth | TX | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 14 | Isaac Schueller | 2016 | Fort Worth Christian | Southlake | TX | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Black | 10 | Trevor Sessions | 2017 | John H Guyer | Corinth | TX | USA | OF | 7.00 |
Oklahoma Wesleyan University
|
|
| Premium Content |
9-Black | 9 | Mak Sexton | 2018 | Cedar Park | Cedar Park | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 47 | Zack Shepherd | 2015 | Jesuit College Prep | Allen | TX | USA | 3B | 7.50 |
St. Edward’s
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 55 | Braden Shields | 2015 | Dripping Springs | Austin | TX | USA | OF | 7.50 |
Galveston College
|
|
| Premium Content |
9-Black | 8 | Brandt Shilling | 2015 | West | West | TX | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 10 | Patrick Shore | 2016 | Pine Tree | Longview | TX | USA | 1B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 9 | Noah Sifrit | 2017 | Lubbock | Lubbock | TX | USA | LHP | 7.00 |
Oklahoma State
|
|
| Premium Content |
21-Vegas Gold | 13 | Ryan Simon | 2015 | Round Rock | Round Rock | TX | USA | RHP | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 25 | Trey Sledge | 2015 | The Parish Episcopal | Coppell | TX | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 54 | Austin Sliva-Wynne | 2016 | Foster | Richmond | TX | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 68 | Jarrett Smith | 2015 | Kingwood | Kingwood | TX | USA | 1B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Orange | 5 | Andres P. Sosa | 2016 | Reagan | San Antonio | TX | USA | SS | 8.00 |
Dallas Baptist/San Jacinto CC
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 39 | Tyler Starks | 2015 | North Mesquite | Mesquite | TX | USA | LHP | 8.00 |
Stephen F. Austin
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 43 | Chris Stevens | 2017 | Barbers Hill | Mont Belvieu | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 38 | Bo Stewart | 2017 | Hyde Park Baptist School - Cen | Austin | TX | USA | SS | |
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 37 | Jake Taylor | 2017 | Shawnee | Tecumseh | OK | USA | C | 8.00 |
Oklahoma State
|
Rd 25 by Braves (2017)
|
| Premium Content |
16-Purple | 8 | Nathan Taylor | 2015 | Atascocita | Humble | TX | USA | OF | 8.00 |
Blinn College
|
|
| Premium Content |
19-Steel | 5 | Nicholas Tepera | 2015 | Bryan | Bryan | TX | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 44 | Jeffrey Thomas | 2015 | Atlanta | Atlanta | TX | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Black | 7 | Kurt Thompson | 2016 | St Pauls | Covington | LA | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
20-Tx. Orange | 67 | Drew Van Norman | 2015 | Memorial | Houston | TX | USA | RHP | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 2 | Cameron Vega | 2016 | Wakeland | Frisco | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 1 | Logan Vega | 2016 | Wakeland | Frisco | TX | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 7 | Camron Verastegui | 2015 | Smithson Valley | San Antonio | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Purple | 6 | Hunter Weems | 2017 | Barbers Hill | Baytown | TX | USA | C | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Maroon | 7 | Clay Wegner | 2015 | San Angelo Central | San Angelo | TX | USA | OF | 7.50 |
Angelo State
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 39 | John Weichel | 2015 | Lovejoy | Lucas | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Navy | 42 | Graham Welch | 2015 | Plano Senior | Allen | TX | USA | OF | 7.50 |
University of Texas at Tyler
|
|
| Premium Content |
9-Black | 6 | Graham White | 2015 | Ruston | Ruston | LA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Kelly Green | 3 | Peyton Woble | 2016 | Alonso | Tampa | FL | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Gold | 37 | Garrett Wolforth | 2015 | Concordia Lutheran | Spring | TX | USA | C | 9.00 |
Dallas Baptist
|
Rd 14 by Reds (2019)
|
| Premium Content |
11-Gold | 36 | Branson Woodward | 2015 | Benton | Benton | LA | USA | 1B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 4 | Garrett Wright | 2017 | Lubbock | Lubbock | TX | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Royal | 36 | Ian Wright | 2015 | The Parish Episcopal | Dallas | TX | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |