8-Black | 31 | Jake Baker | 2016 | The Canterbury Episcopal Schoo | Cedar Hill | TX | USA | OF | 8.00 |
Fordham
|
|
| Premium Content |
9-Crimson | 21 | Nicholas Bethea | 2016 | Episcopal School Of Dallas | Prosper | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
14-Purple | 2 | Drew Cable | 2016 | Vista Ridge | Cedar Park | TX | USA | RHP | 8.00 |
Southwestern Oklahoma State
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 3 | Davis Ferguson | 2018 | Madison-Ridgeland Academy | Brandon | MS | USA | OF | 8.00 |
Meridian CC
|
|
| Premium Content |
19-Vegas Gold | 1 | Richard Gilbert | 2017 | Johnson | San Antonio | TX | USA | LHP | 8.50 |
Texas San Antonio/Blinn College
|
|
| Premium Content |
19-Vegas Gold | 21 | Alex Griggs | 2016 | Covenant Christian Academy | Colleyville | TX | USA | RHP | 9.00 |
Baylor
|
|
| Premium Content |
12-Navy | 1 | Dane Grounds | 2016 | Ponderosa | Parker | CO | USA | SS | 7.50 |
College of Southern Idaho
|
|
| Premium Content |
11-Maroon | 3 | Sam Haley | 2016 | Central Heights | Nacogdoches | TX | USA | 2B | 7.50 |
Eastern Oklahoma State College
|
|
| Premium Content |
20-White | 32 | Nathan Hawkins | 2016 | Sunnyvale | Sunnyvale | TX | USA | LHP | 8.00 |
Abilene Christian/Grayson County College
|
|
| Premium Content |
11-Maroon | 4 | Connor Heffron | 2016 | Reagan | San Antonio | TX | USA | LHP | 8.50 |
Texas San Antonio/McLennan CC
|
|
| Premium Content |
10-Dark Green | 9 | Tom Kim | FA | Singapore American School | Singapore | SG | SGP | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Crimson | 13 | Joseph Martin | 2018 | Comfort | Kaufman | TX | USA | LHP | 7.00 |
Dallas Baptist/McLennan CC
|
|
| Premium Content |
14-Purple | 10 | Mason Meredith | 2016 | Memorial | Houston | TX | USA | OF | |
Trinity University (Texas)
|
|
| Premium Content |
8-Black | 41 | Mason Minister | 2016 | Smithson Valley | New Braunfels | TX | USA | RHP | 8.00 |
St. Mary’s University (Texas)
|
|
| Premium Content |
18-Texas Orange | 3 | Donald"Trey" Moskal | 2016 | Boerne - Samuel V Champion | Fair Oaks Ranch | TX | USA | 1B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Royal | 50 | Connor Queen | 2016 | Boerne | Boerne | TX | USA | RHP | 9.00 |
Texas Tech/Odessa College
|
|
| Premium Content |
16-Royal | 37 | Ty Sawka | 2016 | McKinney North | McKinney | TX | USA | OF | 7.50 |
University of Texas at Arlington
|
|
| Premium Content |
8-Black | 45 | Derek Schumann | 2016 | Cypress Woods | Cypress | TX | USA | RHP | 7.50 |
Black Hawk College-Moline
|
|
| Premium Content |
18-Texas Orange | 7 | Philip Scott | 2016 | Bishop Kelley | Tulsa | OK | USA | 3B | 8.00 |
Eastern Oklahoma State College
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 8 | Trevor Sessions | 2017 | John H Guyer | Corinth | TX | USA | OF | 7.00 |
Oklahoma Wesleyan University
|
|
| Premium Content |
16-Royal | 40 | Charles Shipp | 2016 | Boerne - Samuel V Champion | Fair Oaks Ranch | TX | USA | 3B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Navy | 11 | Braxton Webb | 2016 | McKinney Boyd | McKinney | TX | USA | LHP | 9.00 |
Oklahoma/Grayson County College
|
|
| Premium Content |
17-Teal | 12 | Andrew White | 2017 | Moore | Moore | OK | USA | C | 7.00 |
Southwestern Oklahoma State/Labette CC
|
|
| Premium Content |
19-Vegas Gold | 3 | Matt Willrodt | 2016 | Atascocita | Humble | TX | USA | RHP | 9.00 |
Texas State/Cisco Junior College
|
Rd 15 by Mariners (2018)
|
| Premium Content |