Not a member yet?
Subscribe Now!
2011 Sunshine West Tentative Pitching Rotation
           
1-Col Blue   2-Crimson   3-Gold  
Sat. 10:00 AM @ Eastlake   Sat. 10:00 AM @ Eastlake   Sat. 10:45 AM @ Southwestern  
Roman Federico   Grayson Pratt   Eddie Scheuber  
Dillon Jackson   Vincent Aibelo   Donald Hernandez  
Joey Rice   Tyler Rowe   Jacob Kendra  
    Alex Kotheimer   Joe Munoz  
           
Sun. 8 AM @ Southwestern   Sun. 12:15 PM @ Southwestern   Sun. 10:45 AM @ Eastlake  
Steve Carr   Jake Meloche   George Martin  
Dylan McDonald   Marc Vela   Jake Rupe  
Stephen Gonsalves   Bryce Olson   Will Jones  
Colin Winters   Jaiden France   Christopher Flores  
           
4-Green   5-Purple   6-Maroon  
Sat. 10:45 AM @ Southwestern   Sat. 12:45 PM @ Eastlake   Sat. 12:45 PM @ Eastlake  
Eric Tu   Brent Weatley   Dillon Houser  
Eli Rivera   J. Kyle Kornegay   Nathan Bouton  
Elliott Stepanof   Brandon Sylvia   Parker Bugg  
Anthony Fernandez   Michael Behen   Troy Zarubin  
           
Sun. 3:00 PM @ Eastlake   Sun. 12:15 PM @ Southwestern   Sun. 8:00 AM @ Southwestern  
Brett Seeburger   Mark Young   Jackson Zarubin  
Jared Mattera   John Gamble   Robert Hill  
Lars Leweck   James Roman   Nolan Gannon  
Joshua Bailey   Steven Tickemyer   Bowdien Derby  
           
           
           
7-Navy   8-Red   9-Steel  
Sat. 1:15 PM @ Southwestern   Sat. 1:15 PM @ Southwestern   Sat. 4:00 PM @ Southwestern  
Jack Freeman   PJ Conlon   Jordan Wilcox  
Jordan Cavazos   Jake Harris   Adrian De Horta  
Kiko Garcia   Tim Willittes   CJ Saylor  
Ian Clarkin   Nick Medrano   Omar Maldonaldo  
           
Sun. 3:00 PM @ Eastlake   Sun. 10:45 AM @ Eastlake   Sun. 8:00 AM @ Eastlake  
Alexander Bernstein   Thanasi Lycou   Chase DeJong  
Graham Gomez   Tanner Gage   Max Fried  
Mark Detrow   Tyler Clayton   Ty France  
Ramsey Romano   Nate Glasser   Daniel Rasmussen  
Myles Jefferson   Sean Bouchard   Niko Contreras  
        Michael Dlugos  
           
10-Teal   11-Tx Orange   12-White  
Sat. 4:00 PM @ Southwestern   Sat. 4:30 PM @ Eastlake   Sat. 4:30 PM @ Eastlake  
Justin Garza   David Carpenter   Josh Palet  
Ryan McFadden   Kevin Menker   Anthony Sardo  
Brock Larson   Alejandro Robles   Justin Aden  
Devon Loomis   Nathan Michalski   Austin Cipres  
           
Sun. 3:00 PM @ Southwestern   Sun. 3:00 PM @ Southwestern   Sun. 8:00 AM @ Eastlake  
Michael Martin   CJ Burdick   Carter Johnson  
Daniel Solis   Christian Hellmers   Jackson Carter  
Garrett Frediani   Dallas Thomas   Daniel Arellano  
Joseph Duffin   Caleb Whitley   Martin Alcoverde  
        Tyler Kollmann  
        Bobby Zarubin