1-Black | 3 | Gregory Albert | 2017 | Shawnee | Medford | NJ | USA | RHP | 8.00 |
UMBC
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 1 | Chance Almonte | 2017 | South Hadley | Minoa | NY | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 20 | Chris Altopiedi | 2016 | Archbishop John Carroll | Bryn Mawr | PA | USA | LHP | 8.50 |
La Salle/Frederick CC
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 3 | Vincent Amalfitano | 2016 | St Anthonys | Massapecqua | NY | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 1 | Bo Anderson | 2018 | Tower Hill | Wilmington | DE | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 2 | Brett Anderson | 2016 | Tower Hill | Wilmington | DE | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 28 | Liam Anderson | 2017 | Cherry Hill West | Cherry Hill | NJ | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 4 | Sam Aslansan | 2019 | Chestnut Hill Academy | Philadelphia | PA | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 5 | East Assogna | 2016 | Cresskill | Cresskill | NJ | USA | C | 8.00 |
Brookdale CC
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 1 | Darren Aupperle | 2016 | Triton | Barrington | NJ | USA | 3B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 1 | Juan Carlos Ball | 2016 | Elizabeth | Elizabeth | NJ | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 3 | Jake Barbiere | 2017 | Randolph | Randolph | NJ | USA | SS | 7.50 |
Rider
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 15 | Geoff Beere | 2018 | IMG Academy | Philadelphia | PA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 2 | Gabe Bergman | 2018 | Columbia | Maplewood | NJ | USA | RHP | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 20 | Colin Birzes | 2016 | Penncrest | Media | PA | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 1 | Cody Bokash | 2016 | Woodstown | Bridgeton | NJ | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 6 | Ryan Boyle | 2017 | Jackson Memorial | Jackson | NJ | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 1 | Kyle Bravin | 2016 | Westwood Junior/Senior | Washington Township | NJ | USA | LHP | 7.50 |
Scranton
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 1 | Noah Brisach | 2016 | Interboro | Norwood | PA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 2 | Andrew Brito | 2017 | Paramus Catholic | Lyndhurst | NJ | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 2 | Robert Buecker | 2019 | Notre Dame | Allentown | NJ | USA | SS | 7.50 |
Army
|
|
| Premium Content |
10-Red | 1 | Joe Bulger | 2016 | The Peddie School | Manalapan | NJ | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 1 | Rory Burke | 2016 | Absegami | Galloway | NJ | USA | LHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 20 | Patrick Callaghan | 2016 | Southwest Guilford | High Point | NC | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 1 | Ryan Callahan | 2018 | IMG Academy | Newton | NJ | USA | 3B | 7.00 |
Brookdale CC
|
|
| Premium Content |
10-Red | 15 | Dylan Campbell | 2016 | Delaware Co Christian | Philadelphia | PA | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 2 | Patrick Campbell | 2018 | Avon Grove | West Grove | PA | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 20 | Christian Capuano | 2016 | Vernon Twp | Vernon | NJ | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 2 | Charles Cardell | 2016 | | Norwood | PA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 2 | Vinny Carlesi | 2016 | Morris Catholic | Andover | NJ | USA | OF | 7.50 |
Immaculata
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 4 | Brendan Carroll | 2017 | Jim Thorpe Area | Jim Thorpe | PA | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 3 | Dominic Catalano | 2018 | St. Mark's | Woodstown | NJ | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 20 | Kevin Chaimowitz | 2017 | Wellington C Mepham | Bellmore | NY | USA | 3B | 6.50 |
Union College
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 20 | Michael Chuisano | 2016 | | Middletown | NJ | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 3 | Jacob Ciccone | 2019 | South Brunswick | Monmouth Junction | NJ | USA | LHP | 7.50 |
Lafayette
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 1 | Kyle Collinsworth | 2016 | Pitman | Pitman | NJ | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 2 | Roberto Concepcion Jr | 2017 | Audubon | Cherry Hill | NJ | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 3 | Dylan Connors | 2016 | St Peter`s Preparatory | Jersey City | NJ | USA | LHP | 8.50 |
Army
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 3 | Connor Coyle | 2016 | Sparta | Sparta | NJ | USA | RHP | 8.50 |
Towson/Gloucester County College
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 3 | Perry Cozzone | 2016 | West Chester Bayard Rustin | West Chester | PA | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 6 | John Crowley | 2018 | St. Rose | Spring Lake Heights | NJ | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 3 | Michael Cruz | 2016 | Springfield Central | Springfield | MA | USA | OF | 8.00 |
Shenandoah University
|
|
| Premium Content |
10-Red | 4 | Andrew Culp | 2016 | | Oxford | PA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 2 | Dean D'Angelo | 2016 | Prep Charter | Philadelphia | PA | USA | C | 7.50 |
Camden County College
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 3 | Henry Davis | 2018 | Fox Lane | Bedford | NY | USA | C | 9.00 |
Louisville
|
Rd 1 by Pirates (2021)
|
Pirates (2023)
| Premium Content |
7-Navy | 3 | Anthony DeRosa | 2017 | Red Bank Catholic | Little Silver | NJ | USA | 3B | 8.00 |
Rutgers
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 21 | Jarrett DiBlasio | 2016 | | Sparta | NJ | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 21 | A.J. DiFillipo | 2016 | Belmont Hill | Peabody | MA | USA | 3B | 9.00 |
Columbia
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 20 | Colin Donnelly | 2016 | Immaculata | Flemington | NJ | USA | LHP | 8.50 |
Quinnipiac
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 21 | Ryan Dorneo | 2018 | St. Peter's Preparatory | Springfield | NJ | USA | 1B | 7.50 |
Lafayette
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 4 | Daniel Duarte | 2016 | Fort Lee | Fort Lee | NJ | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 30 | A.J. Dunham | 2016 | Moorestown Friends | Medford | NJ | USA | 3B | 8.00 |
Washington University (Missouri)
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 4 | Colby Dunlop | 2017 | Millbrook | Dover Plains | NY | USA | RHP | 7.50 |
University of Connecticut
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 20 | Michael "MJ" Dziczkowski Jr | 2017 | Notre Dame | Woodbridge | CT | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 22 | Dylan Erickson | 2017 | Hilton Head | Hilton Head Island | SC | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 5 | Matteo Falcone | 2018 | Archbishop Stepinac | Yonkers | NY | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 6 | Michael Farinelli | 2017 | Horace Mann | New York | NY | USA | SS | 8.50 |
Middlebury College
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 22 | Michael Farr | 2017 | St Joseph | Metuchen | NJ | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 7 | Joseph Felipe | 2017 | Manchester | Manchester | NJ | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 21 | Tyler Fischer | 2016 | Holmdel | Holmdel | NJ | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 27 | Connor Fitzsimmons | 2016 | Vernon | Sussex | NJ | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 6 | Daniel Frawley | 2016 | John C Birdlebough | Fulton | NY | USA | OF | 8.00 |
American International
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 2 | Matthew Furlong | 2016 | Howell | Howell | NJ | USA | RHP | 7.50 |
Washington College (Maryland)
|
|
| Premium Content |
1-Black | 7 | Hutch Gagnon | 2018 | Downingtown East Campus | Downingtown | PA | USA | LHP | 8.00 |
Penn State
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 4 | Davis Gallagher | 2018 | St. Joseph Regional | Tuxedo Park | NY | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 4 | Jason Genshaw | 2018 | Sussex Technical | Seaford | DE | USA | MIF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 22 | Jesse Gerdes | 2017 | Montgomery | Belle Mead | NJ | USA | C | 8.00 |
Wilkes University
|
|
| Premium Content |
1-Black | 8 | Yacoub Ghajar | 2016 | IMG Academy | Orchard Park | NY | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 4 | CJ Gillmer | 2017 | Central Bucks-East | Doylestown | PA | USA | 2B | 7.50 |
Washington College (Maryland)
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 1 | Freddy Giovanelli | 2017 | Manhasset Secondary | Manhasset | NY | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 1 | Robert Giovanelli | 2017 | Manhasset Secondary | Manhasset | NY | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 23 | Jared Graver | 2016 | Notre Dame | Yardley | PA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 4 | Nicholas Grifone | 2017 | | Sussex | NJ | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 5 | Thomas Grilli | 2018 | St. Michaels College | Mississauga | ON | CAN | C | 7.50 |
Panola College
|
|
| Premium Content |
1-Black | 9 | David Gross | 2018 | Christian Brothers Academy | Jamesville | NY | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 2 | Jake Guggenheimer | 2016 | Great Neck North | Great Neck | NY | USA | C | 7.50 |
McGill University
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 2 | Connor Gurt | 2016 | Hershey | Hershey | PA | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 21 | Timothy Halasnik | 2017 | Jackson Memorial | Jackson | NJ | USA | RHP | 8.00 |
York College (Pennsylvania)
|
|
| Premium Content |
10-Red | 19 | Isaiah Hall | 2017 | St Mary-Assumption | North Brunswick | NJ | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 20 | Jared Haugland | 2016 | Southern Reg | Manahawkin | NJ | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 22 | John Herring | 2017 | Archbishop Molloy | Valley Stream | NY | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 21 | Liam Hibbits | 2017 | Xavier | New York | NY | USA | 1B | 8.50 |
VCU
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 3 | Tyler Hickey | 2016 | C. Milton Wright | Bel Air | MD | USA | RHP | 8.50 |
Salisbury University
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 14 | Maxwell Hines | 2017 | High School For Math, Science And Engineering | New York | NY | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 4 | Daniel Hoff | 2017 | Archbishop Molloy | Howard Beach | NY | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 2 | Mikayle Holloway | 2016 | Appoquinimink | Middletown | DE | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 7 | Quentin Holmes | 2017 | Monsignor McClancy Memorial | East Elmhurst | NY | USA | OF | 9.50 |
Mississippi State
|
Rd 2 by Indians (2017)
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 7 | Brandon Hoskins | 2016 | Baldwin Senior | Freeport | NY | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 8 | Nick Houghton | 2018 | Hamilton North-Nottingham | Hamilton | NJ | USA | RHP | 8.00 |
Monmouth
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 24 | James Hrbek | 2016 | N Valley Reg H Old Tappan | Northvale | NJ | USA | OF | 7.50 |
Felician College
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 4 | Brandon Iorio | 2018 | West Morris Central | Long Valley | NJ | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 5 | Jack Ipsen | 2016 | Red Bank Catholic | Eatontown | NJ | USA | RHP | 8.00 |
Bryant
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 8 | Michael Jelliff | 2017 | Shore Reg | West Long Branch | NJ | USA | 2B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 5 | Justin Jimenez | 2016 | Salesian | Yonkers | NY | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 5 | Kyle Johnson | 2017 | St. Johns College | Rockville | MD | USA | OF | 8.50 |
Holy Cross
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 22 | Daniel Keer | 2017 | Marian Catholic | Lehighton | PA | USA | OF | 8.00 |
Shepherd College
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 11 | Brian Kelly | 2018 | Seton Hall Preparatory | Summit | NJ | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 6 | William Ketler | 2016 | Interboro | Norwood | PA | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 5 | Graham Ketrick | 2016 | | Glen Mills | PA | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 9 | Josh Kieffer | 2018 | Fox Chapel Area | Cheswick | PA | USA | MIF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 10 | Christopher Kramedas | 2016 | Conrad School of Science | Hockessin | DE | USA | OF | 8.00 |
Washington College (Maryland)
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 6 | Brendan Lake | 2016 | Governor Livingston | Berkeley Heights | NJ | USA | 1B | 7.50 |
Scranton
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 6 | David LaManna | 2017 | Bergen Catholic | Saddle River | NJ | USA | C | 9.50 |
Notre Dame
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 8 | Will Layton | 2018 | Camden Cath Cherry Hill | Riverton | NJ | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 7 | Aaron Lee | 2017 | Wyoming Area Sec Ctr | Wyoming | PA | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 12 | John Lewis Il | 2017 | Paramus Catholic | Nutley | NJ | USA | OF | |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 11 | Michael Livorio | 2017 | Bay Shore Senior | Bay Shore | NY | USA | OF | 8.00 |
Molloy College
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 6 | Steven Loden | 2019 | Wissahickon | Lower Gwynedd | PA | USA | 3B | 7.00 |
Florida Atlantic
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 21 | Ben Longacre | 2016 | Boyertown Area | Barto | PA | USA | OF | 8.00 |
Goshen College
|
|
| Premium Content |
10-Red | 6 | CJ Lopez | 2016 | Stroudsburg | East Stroudsburg | PA | USA | SS | 8.50 |
Wingate/Harford CC
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 23 | Alexander Loworn | 2017 | | Grafton | ME | USA | 1B | |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 8 | Conner MacNeil | 2018 | Haddonfield Memorial | Haddonfield | NJ | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 7 | Matthew Mainwaring | 2017 | Unionville | Kennett Square | PA | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 7 | Kyle Malejko | 2016 | Pope John XXIII | Lake Hopatcong | NJ | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 27 | Tyler Mandel | 2017 | Scarsdale Senior | Scarsdale | NY | USA | 3B | 8.00 |
Bridgeport
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 22 | Austin Markmann | 2016 | Middletown South | Red Bank | NJ | USA | 3B | 8.50 |
Sacred Heart
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 10 | John Marti | 2016 | Smithtown East | Saint James | NY | USA | 3B | 8.00 |
Delaware
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 21 | Kevin Martinez | 2017 | Fuquay-Varina | Fuquay Varina | NC | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 4 | Robert Matos | 2016 | Allentown | Millstone Township | NJ | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 3 | Daniel Matranga | 2017 | Archmere Academy | Kennett Square | PA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 8 | Evan Matthews | 2018 | St. Joseph`s Prep | Philadelphia | PA | USA | OF | 8.00 |
Bard College
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 11 | Frank Mayosky | 2017 | Charles Baker | Baldwinsville | NY | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 12 | Brian McCann | 2016 | Christian Brothers Academy | Chittenango | NY | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 17 | Jake McClelland | 2016 | Haverford | Havertown | PA | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 22 | Austin McCormack | 2016 | Cold Spring Harbor | Lloyd Harbor | NY | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 8 | Ryan McCourt | 2017 | Perkiomen Valley | Collegeville | PA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 10 | Colin McCreary | 2017 | Abington Heights | Clarks Summit | PA | USA | OF | 8.00 |
Monmouth
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 4 | Aaron McCulligh | 2017 | Jackson Memorial | Jackson | NJ | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 5 | Collin McCulligh | 2017 | Jackson Memorial | Jackson | NJ | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 24 | Christian McDowell | 2016 | Loudoun County | Leesburg | VA | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 15 | Justin McFadden | 2016 | Cedar Creek | Galloway | NJ | USA | SS | 8.00 |
Chestnut Hill College
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 6 | Drew McLaughlin | 2017 | LaSalle | North Wales | PA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 10 | Jonathan Meaney | 2016 | Manchester | Toms River | NJ | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 23 | Ronald Meehan | 2017 | Christian Brothers Academy | Brielle | NJ | USA | RHP | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 7 | Gabe Mejias | 2017 | St Joseph | Green Brook | NJ | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 5 | Marco Meleo | 2016 | Freehold Borough | Freehold | NJ | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 9 | Justin Meyer | 2018 | The Haverford School | Villanova | PA | USA | 3B | 8.00 |
Richmond
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 12 | Chris Micucci | 2016 | Auburn | Auburn | NY | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 22 | Jake Miller | 2016 | Shawnee | Mount Laurel | NJ | USA | RHP | 8.50 |
Binghamton
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 8 | Sean Miller | 2017 | Pope John XXIII | Newton | NJ | USA | RHP | 8.00 |
Seton Hall
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 11 | Riley Monahan | 2017 | LaSalle | Phoenixville | PA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 9 | Bryce Moore | 2018 | Christian Brothers Academy | North Syracuse | NY | USA | 3B | 7.00 |
Marshall/Niagara County CC
|
|
| Premium Content |
| | Carlos Morales | 2017 | Passaic Valley Regional | Woodland Park | NJ | USA | 2B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 8 | Sean Mullen | 2017 | Harriton | Bryn Mawr | PA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 9 | Ryan Mulvey | 2016 | Immaculate | Danbury | CT | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 21 | Alexander Munoz | 2016 | Paramus | Paramus | NJ | USA | 3B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 6 | Brendan Munoz | 2016 | Allentown | Perrineville | NJ | USA | MIF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 9 | Joseph Namendorf | 2017 | Wayne Valley | Wayne | NJ | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 11 | Austin Nappi | 2018 | Red Bank Catholic | Matawan | NJ | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 10 | Nicholas Natale | 2018 | Eastern | Berlin | NJ | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 10 | Brandon Neeck | 2018 | Horace Greeley | Chappaqua | NY | USA | LHP | 8.00 |
Virginia
|
Rd 9 by Dodgers (2022)
|
| Premium Content |
7-Navy | 9 | Cade Negley | 2017 | Butler Area | Butler | PA | USA | RHP | 8.50 |
Santa Clara
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 8 | Erikson Nichols | 2016 | Bergen Catholic | Oradell | NJ | USA | SS | 9.00 |
Duke
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 7 | Mike Nocchi | 2016 | Wall | Wall | NJ | USA | RHP | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 20 | Banks Northington | 2016 | Charlottesville | Charlottesville | VA | USA | 3B | 8.50 |
Gettysburg
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 6 | Joe Norton | 2016 | Cranford | Cranford | NJ | USA | C | 8.00 |
Montclair State
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 11 | Joshua O'Connell | 2016 | Newton South | Waban | MA | USA | RHP | 8.00 |
Rhodes College
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 21 | Mason O'Mara | 2017 | Red Bank Reg | Shrewsbury | NJ | USA | RHP | 8.50 |
George Mason
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 27 | Jacob Ott | 2017 | Lindenwold | Lindenwold | NJ | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 13 | Alex Pansini | 2017 | Westfield | Westfield | NJ | USA | RHP | 8.50 |
Marist
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 7 | Mike Pascoe | 2016 | Arlington | Poughkeepsie | NY | USA | RHP | 9.00 |
San Jacinto CC
|
Rd 24 by Blue Jays (2018)
|
| Premium Content |
12-Steel | 12 | Spencer Pellegrino | 2017 | Unionville | Kennett Square | PA | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 12 | Spencer Perez | 2017 | Eastern | Berlin | NJ | USA | RHP | 7.50 |
Rowan College at Gloucester County
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 10 | Trevor Perks | 2017 | Rancocas Valley | Hainesport | NJ | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 13 | Corey Pezak | 2018 | Valley View | Archbald | PA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 10 | Will Phillips | 2016 | The Episcopal Academy | Media | PA | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 9 | Chad Pinnix | 2016 | Elev8 Sports Institute | Washington Township | NJ | USA | RHP | |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 24 | Bryce Ramsay | 2016 | Northwestern Regional | Barkhamsted | CT | USA | C | 9.00 |
Hartford
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 15 | Christopher Rey | 2016 | Memorial | West New York | NJ | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 9 | Jason Reynolds | 2016 | Timber Creek | Sicklerville | NJ | USA | RHP | 8.50 |
Lehigh
|
Rd 32 by Padres (2019)
|
| Premium Content |
1-Black | 12 | Chris Rinaldi | 2016 | Westfield | Westfield | NJ | USA | SS | 9.00 |
Holy Cross
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 15 | Salvatore Rinaldi | 2017 | Christian Brothers Academy | Atlantic Highlands | NJ | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 11 | Ivan Rivera | 2016 | The Loomis Chaffee | Brooklyn | NY | USA | SS | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 11 | Conall Roberts | 2017 | Holy Cross Academy | Mt Laurel | NJ | USA | 3B | 7.50 |
Bridgeport
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 8 | Gionni Rosado | 2017 | Fort Lee | Fort Lee | NJ | USA | 2B | 7.50 |
Bergen CC
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 10 | Brian Rosen | 2016 | River Dell Regional | River Edge | NJ | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 7 | Steven Rullo | 2016 | Freehold Borough | Freehold | NJ | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Teal | 22 | John Ryan | 2016 | Wheatley | Mineola | NY | USA | RHP | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 9 | Matthew Ryan | 2017 | Montgomery | Skillman | NJ | USA | RHP | 8.00 |
Delaware
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 23 | Matt Salzano | 2017 | Don Bosco Prep | Towaco | NJ | USA | OF | 7.50 |
Rowan University
|
|
| Premium Content |
10-Red | 14 | Misael Sanchez | 2016 | Lehigh Valley Academy | Allentown | PA | USA | RHP | 7.50 |
Coppin State
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 11 | Eric Santiago | 2016 | Notre Dame | Easton | PA | USA | SS | 9.00 |
University of Cincinnati
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 8 | Thomas Scanlon | 2016 | Howell | Howell | NJ | USA | 2B | 7.50 |
Rutgers, State University(NJ), Newark
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 7 | Nathan Scheer | 2017 | IMG Academy | Norwich | NY | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 52 | Ian Schever | 2016 | | Lincroft | NJ | USA | LHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 10 | Steven Schilder | 2016 | West Windsor-Plainsboro North | Plainsboro | NJ | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 9 | Jack Schnell | 2017 | Suffern Senior | Suffern | NY | USA | OF | 8.50 |
Longwood
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 8 | TJ Scuderi | 2018 | Toms River South | Beachwood | NJ | USA | OF | 8.50 |
Brookdale CC
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 11 | Christian Seariac | 2016 | Framingham | Framingham | MA | USA | OF | 8.00 |
Massachusetts College of Liberal Arts
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 13 | Jon Sell | 2015 | Burnt Hills-Ballston Lake Senior | Charlton | NY | USA | RHP | 8.50 |
Long Island University
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 12 | Andrew (AJ) Serrino | 2017 | Brick Twp | Brick | NJ | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 25 | Colby Shimmel | 2016 | Eastern York | Windsor | PA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 13 | David Shore | 2016 | Strath Haven | Wallingford | PA | USA | C | 8.50 |
Missouri
|
|
| Premium Content |
1-Black | 22 | Roger Shultz IV | 2017 | | York | PA | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 12 | Nick Silber | 2016 | The Lawrenceville School | New York | NY | USA | P | 9.00 |
Rice
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 15 | Hunter Silvernail | 2017 | Pope John XXIII | Lafayette | NJ | USA | C | 8.00 |
Lafayette
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 9 | Brandon Siroki | 2016 | South Brunswick | Monmouth Junction | NJ | USA | RHP | 7.50 |
Mercer County CC
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 11 | Blaise Smith | 2016 | Clayton | Clayton | NJ | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 12 | Dan Smith | 2016 | Cranston West | Cranston | RI | USA | 3B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 9 | Evan Smith | 2017 | Rutherford | Rutherford | NJ | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 14 | Angelo Spataro | 2017 | Niskayuna | Niskayuna | NY | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 13 | Isaiah Spears | 2016 | John Jay | Brooklyn | NY | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 23 | Connor Stapleton | 2016 | Staten Island Academy | Staten Island | NY | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 14 | James Steindl | 2017 | N Valley Reg H Old Tappan | Harrington Park | NJ | USA | LHP | 8.00 |
Long Island University
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 14 | Ian Street | 2016 | West Chester East | West Chester | PA | USA | MIF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 10 | Gavin Sudano | 2016 | Montgomery | Skillman | NJ | USA | OF | 7.50 |
Misericordia University
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 11 | Aljo Sujak | 2017 | Tenafly | Tenafly | NJ | USA | LHP | 8.00 |
William & Mary
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 26 | Greggory Sywulak | 2017 | LaSalle | Chalfont | PA | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 13 | Christopher Szekeres, Jr. | 2016 | Cranford | Cranford | NJ | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 20 | Nicholas Taratko | 2016 | Mepham | North Bellmore | NY | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 12 | Nick Taylor | 2016 | McNicholas | Cincinnati | OH | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 13 | Justin Torres | 2016 | Dumont | Dumont | NJ | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 12 | Dylan Towey | 2016 | North Babylon | North Babylon | NY | USA | C | 7.50 |
Arcadia University
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 14 | Anthony Trifari | 2017 | Montville | Montville | NJ | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 10 | Andrew Troya | 2017 | Hudson Catholic Regl | North Bergen | NJ | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 14 | Michael Ukrainskyj | 2017 | Seton Hall Preparatory | Westfield | NJ | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 13 | Vincent Uzzi | 2017 | Shoreham-Wading River | Shoreham | NY | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 12 | Brendan Van Belle | 2016 | | Glen Mills | PA | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 15 | Tyler Villez | 2016 | Sayville | Sayville | NY | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 13 | Nolan Watson | 2017 | Southern Regional | West Creek | NJ | USA | C | 7.00 |
Dayton
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 15 | Grant Wetterau | 2016 | Shawnee | Medford | NJ | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-TX Orange | 10 | Aaron Winkler | 2016 | Fox Lane | Pound Ridge | NY | USA | RHP | 8.50 |
Richmond
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 25 | Tim Woodford | 2016 | Hauppauge | Smithtown | NY | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Vegas Gold | 11 | Fred Yahn | 2016 | Middletown South | Middletown | NJ | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 21 | Matthew Yard | 2017 | Wall | Wall | NJ | USA | RHP | 8.50 |
Scranton
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 22 | Michael Yard | 2016 | Acad Allied Health & Sci | Wall | NJ | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Royal | 13 | Aaron Zechman | 2016 | Selinsgrove Area | Middleburg | PA | USA | RHP | 7.50 |
Potomac State
|
|
| Premium Content |
1-Black | 14 | Travis Zurita | 2017 | Poly Prep Country Day | Ozone Park | NY | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 23 | Ryan Zwier | 2016 | Christ | Newark | DE | USA | C | 8.00 |
Washington College (Maryland)
|
|
| Premium Content |