7-Kelly Green | 1 | Daniel Ableman | 2016 | West Broward | Southwest Ranches | FL | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 1 | Luis Acevedo | 2016 | Marjory Stoneman Douglas | Coral Springs | FL | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 1 | Chase Achuff | 2016 | Osceola | St. Petersburg | FL | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 1 | Angel Acosta | 2016 | Trinity Christian Academy | Jacksonville | FL | USA | C | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 44 | Marcos Aguirre | 2016 | Miami Sunset Senior | Miami | FL | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 2 | Jonathan Alonso | 2018 | Northside Christian | Clearwater | FL | USA | 1B | 8.00 |
State College of Florida
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 19 | Ramid Alvarez | 2017 | Barbara Goleman | Miami Gardens | FL | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 1 | Alex Alvord | 2016 | Woodward Academy | Douglasville | GA | USA | C | 8.50 |
Mercer
|
|
| Premium Content |
6-Red | 1 | Angel Amadeo | 2016 | West Broward | Miramar | FL | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 23 | Ryan Anderson | 2016 | Palatine | Palatine | IL | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 1 | Will Anderson | 2018 | Key West | Key West | FL | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 3 | Omar Andriaquis | 2016 | Mooresville | Mooresville | NC | USA | RHP | 7.50 |
Rockingham CC
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 30 | Eduardo Antonini | 2016 | North Broward Prep | Hollywood | FL | USA | C | 8.00 |
Middle Tennessee State
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 2 | Brooks Aristy | 2016 | Palm Beach Central | Loxahatchee | FL | USA | C | 9.00 |
St. Petersburg College
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 20 | Eddy Arteaga | 2017 | Miami Palmetto Senior | Miami | FL | USA | C | 9.00 |
Broward CC
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 31 | Drew Ashley | 2017 | Reitz Memorial | Chandler | IN | USA | C | 7.50 |
Indiana
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 31 | Zach Asnes | 2016 | Spruce Creek | Daytona Beach | FL | USA | SS | 7.50 |
FSCJ
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 45 | Kobe Atkins | 2016 | Arabia Mountain | Stone Mountain | GA | USA | 1B | 8.50 |
Tampa
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 30 | Jason Avers | 2017 | Walton | Marietta | GA | USA | C | 8.00 |
Appalachian State
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 30 | Akil Baddoo | 2016 | Salem | Conyers | GA | USA | OF | 9.00 |
Kentucky
|
Rd 2 Comp by Twins (2016)
|
Tigers (2021)
| Premium Content |
2-TX Orange | 1 | Will Banfield | 2018 | Brookwood | Lawrenceville | GA | USA | C | 9.00 |
Vanderbilt
|
Rd 2 by Marlins (2018)
|
| Premium Content |
24-Maroon | 32 | Jackson Bannon | 2017 | Grady | Atlanta | GA | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 2 | Julian Barcelo | 2017 | Pembroke Pines Charter | Pembroke Pines | FL | USA | C | 7.00 |
Barry
|
|
| Premium Content |
17-White | 2 | Cameron Bare | 2017 | Providence | Charlotte | NC | USA | 3B | 8.50 |
Gardner-Webb
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 1 | Addison Barger | 2018 | King | Thonotosassa | FL | USA | SS | 7.00 |
Florida
|
Rd 6 by Blue Jays (2018)
|
| Premium Content |
16-Orange | 1 | Kevin Barham | 2017 | Rockdale County | Conyers | GA | USA | LHP | 8.50 |
Georgia Highlands
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 33 | Emmanuel Barrios | 2016 | West Broward | Pembroke Pines | FL | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 45 | Chris Bashlor | 2016 | Calvary Baptist Day | Savannah | GA | USA | C | 9.00 |
Lipscomb
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 30 | Landon Batchler | 2016 | Blacksburg | Gaffney | SC | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 3 | Tyus Beach | 2017 | East Kentwood | Ada | MI | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 30 | Christian Beal | 2017 | Marian Catholic | Flossmoor | IL | USA | OF | 7.00 |
Richmond
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 30 | Austin Beck | 2017 | North Davidson | Arcadia | NC | USA | OF | 10.00 |
North Carolina
|
Rd 1 by Athletics (2017)
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 3 | Alex Belch | 2017 | John Marshall | Rochester | MN | USA | RHP | 8.50 |
Kansas State/Florence-Darlington Technical College
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 31 | Malik Bell | 2016 | South Cobb | Powder Springs | GA | USA | SS | 8.00 |
Southern Union State CC
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 2 | Liam Bendo | 2017 | Garnet Valley | Glen Mills | PA | USA | SS | 7.50 |
St. Joseph's
|
|
| Premium Content |
17-White | 3 | J.T. Bernard | 2016 | Woodward Academy | Douglasville | GA | USA | LHP | 7.50 |
Harvard
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 1 | Matthew Bertochi | 2016 | Marlborough | Marlborough | MA | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
28-Red | 30 | Eric Blanc | 2016 | Armwood | Temple Terrace | FL | USA | 1B | 9.00 |
Florida A&M
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 19 | Michael Blanco | 2016 | Chaminade Madonna College Prep | Miami Lakes | FL | USA | 1B | 8.50 |
Barry
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 31 | Tommy Blitchok | 2018 | Grandville | Grandville | MI | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 1 | Myles Blocker | 2017 | Rockdale County | Locust Grove | GA | USA | OF | 7.00 |
Southern
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 31 | Cal Bocchino | 2017 | St. John Paul II | Delray Beach | FL | USA | SS | 7.50 |
Lynn
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 30 | Mike Borucki | 2016 | Cherokee | Marlton | NJ | USA | C | 8.00 |
Elon
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 1 | Jackson Braden | 2017 | Calhoun | Adairsville | GA | USA | RHP | 7.50 |
Middle Georgia State University
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 2 | Cole Brannen | 2017 | The Westfield Schools | Elko | GA | USA | OF | 8.50 |
Georgia Southern
|
Rd 2 by Red Sox (2017)
|
| Premium Content |
27-Purple | 46 | Charles Brantley | 2016 | Ardrey Kell | Charlotte | NC | USA | 3B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 31 | Jacob Brewer | 2016 | Mcgavock Comprehensive | Hermitage | TN | USA | MIF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 31 | Lucas Briggs | 2017 | Maclay | Crawfordville | FL | USA | 3B | 7.50 |
Oglethorpe University
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 2 | Arnaldo Brito | 2016 | City Of Hialeah Education Academy | Hialeah | FL | USA | OF | 9.50 |
Savannah State
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 31 | Brandon Brookins | 2016 | Palmetto High School | Palmetto Bay | FL | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 19 | Wesley Brooks | 2016 | North Gwinnett | Suwanee | GA | USA | 1B | 8.50 |
Valdosta State/Spartanburg Methodist College
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 3 | Corbin Brooksbank | 2017 | McCallie School | Signal Mountain | TN | USA | RHP | 9.00 |
Vanderbilt
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 27 | Myles Broughton | 2016 | Shiloh | Lilburn | GA | USA | C | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 31 | Ryan Brown | 2016 | St James | Hagerstown | MD | USA | OF | 8.00 |
Charleston Southern
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 2 | Victor Brown | 2016 | Arabia Mountain | Lithonia | GA | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 1 | Chris Brubaker | 2017 | Hilton Head | Hilton Head Island | SC | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 2 | Matt Brubaker | 2017 | Hilton Head Island | Hilton Head Island | SC | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 2 | Trace Bucey | 2016 | Carroll | Corpus Christi | TX | USA | OF | 9.50 |
Texas
|
|
| Premium Content |
3-Black | 23 | Tyler Buckner | 2016 | Santa Fe | High Springs | FL | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 1 | Danny Bullard | 2017 | Divine Child | Livonia | MI | USA | LHP | 8.00 |
Davenport University
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 3 | Julian Burgess | 2016 | West Broward | Pembroke Pines | FL | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 32 | William Burgess | 2017 | Malvern Preparatory | Pottstown | PA | USA | SS | 7.50 |
Tufts University
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 24 | Griffin Burke | 2017 | The Cheshire Academy | West Barnstable | MA | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 4 | Ricardo Bustamante | 2017 | St Joseph Regional | Bergenfield | NJ | USA | MIF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 2 | Zackary Byron | 2016 | Daniel Boone | Kingsport | TN | USA | LHP | 8.00 |
Bluefield University/Waubonsee CC
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 33 | Cameron Callihan | 2016 | Central Private | Greenwell Springs | LA | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 34 | Connor Callihan | 2016 | Central Private | Greenwell Springs | LA | USA | OF | 8.00 |
Butler CC (Kansas)
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 3 | Mason Calloway | 2016 | Newton | Covington | GA | USA | OF | 8.00 |
Savannah State
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 3 | Tyler Calvert | 2016 | Hebron Christian Academy | Braselton | GA | USA | SS | 8.50 |
Berry College
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 3 | Cary Campbell | 2016 | Salem | Conyers | GA | USA | SS | 9.00 |
Northwest Florida State College
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 2 | Cory Campbell | 2016 | North Forsyth | Cumming | GA | USA | OF | 9.00 |
Air Force
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 4 | Trey Campbell | 2017 | Riverside | Aldie | VA | USA | OF | 7.50 |
UNC-Asheville
|
|
| Premium Content |
28-Red | 31 | Ross Cappo | 2016 | Blue Valley West | Overland Park | KS | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 4 | Alex Carballo | 2016 | Archbishop McCarthy | Pembroke Pines | FL | USA | OF | 9.00 |
Kennesaw State/Broward CC
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 32 | Nick Cardieri | 2017 | Midwood | Brooklyn | NY | USA | C | 8.00 |
Stetson
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 3 | Trace Carpenter | 2017 | Hartselle | Hartselle | AL | USA | 2B | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 22 | Cody Carroll | 2016 | Eustis | Mount Dora | FL | USA | RHP | 9.00 |
University of Southern Mississippi
|
|
| Premium Content |
6-Red | 5 | Derek Cartaya | 2016 | Somerset Academy Charter | Pembroke Pines | FL | USA | 2B | 8.50 |
Florida International
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 19 | Triston Casas | 2018 | American Heritage | Pembroke Pines | FL | USA | 3B | 9.50 |
Miami
|
Rd 1 by Red Sox (2018)
|
Red Sox (2022)
| Premium Content |
28-Red | 32 | Kevin Casey | 2018 | The King's Academy | Jupiter | FL | USA | OF | 7.00 |
Haverford College
|
|
| Premium Content |
28-Red | 45 | Kieran Casey | 2016 | The Benjamin School | Jupiter | FL | USA | RHP | 8.00 |
Davidson/St. Petersburg College
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 4 | Ihosvany Castaneda | 2017 | Charles W Flanagan | Hialeah | FL | USA | OF | 7.00 |
Broward CC
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 30 | Matthew Catalfo | 2016 | Manhasset Secondary | Manhasset | NY | USA | OF | 7.50 |
Union College
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 31 | Christopher Cerniglia | 2016 | St John Vianney | Monroe | NJ | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 32 | Matthew Cerniglia | 2017 | St John Vianney | Monroe | NJ | USA | RHP | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 4 | Luis Chavez | 2016 | Somerset Academy Charter | Miramar | FL | USA | C | 8.50 |
Florida International/ASA
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 2 | Jared Chick | 2016 | Roosevelt | Johnstown | CO | USA | SS | 7.50 |
Garden City CC
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 26 | Chase Christopher | 2016 | Athens | Athens | AL | USA | 1B | 7.50 |
Huntingdon College
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 20 | Jose Ciccarello | 2017 | Alonso | Tampa | FL | USA | SS | 9.00 |
Florida
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 5 | Calder (Coco) Clay | 2017 | Woodberry Forest School | Lansing | NC | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 3 | Gabriel Coburn | 2016 | Montverde Academy | Windermere | FL | USA | MIF | 8.50 |
St. Johns River CC
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 19 | Mark Coleman | 2016 | Palm Harbor University | Palm Harbor | FL | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 35 | Christian Condello | 2016 | St Anthonys | East Northport | NY | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 35 | Connor Cook | 2016 | Lake Park | Roselle | IL | USA | SS | 8.00 |
Wisconsin-La Crosse
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 4 | Will Cooke | 2016 | Oakwood School | Greenville | NC | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 5 | Tyler Coppo | 2016 | Monadnock Regional | Fitzwilliam | NH | USA | C | 7.50 |
Hartford
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 4 | Bryce Couch | 2016 | Ohio Connections Academy | Hamilton | OH | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 32 | Paul Coumoulos | 2017 | Bishop McLaughlin Catholic | Spring Hill | FL | USA | OF | 8.00 |
Saint Leo
|
Rd 40 by Phillies (2017)
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 4 | Cage Cox | 2016 | Cairo | Whigham | GA | USA | C | 8.50 |
Alabama State
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 3 | Austin Crisp | 2016 | Union Grove | Locust Grove | GA | USA | OF | 8.50 |
Chipola College
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 6 | Alex Crotty | 2016 | Windermere Prep | Lake Mary | FL | USA | C | 9.00 |
Mercer
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 33 | Josh Crouch | 2017 | Sebring | Sebring | FL | USA | C | 8.00 |
State College of Florida
|
Rd 11 by Tigers (2021)
|
| Premium Content |
29-Royal | 30 | Allen Cruz | 2016 | Belleville Sr | Belleville | NJ | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 32 | Victor Cruz | 2017 | Westfield | Westfield | NJ | USA | 3B | 7.50 |
Rowan University
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 5 | Xzavion Curry | 2016 | Mays | Atlanta | GA | USA | RHP | 10.00 |
Georgia Tech
|
Rd 7 by Indians (2019)
|
Indians (2022)
| Premium Content |
1-Purple | 5 | Brad Czerniejewski | 2017 | Lake Forest | Lake Forest | IL | USA | OF | 9.50 |
TCU
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 6 | Zach Daniels | 2017 | Eagle's Landing Christian Academy | Stockbridge | GA | USA | OF | 9.00 |
Tennessee
|
Rd 4 by Astros (2020)
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 7 | Colin Davis | 2017 | Blessed Trinity Cath | Roswell | GA | USA | OF | 8.50 |
Wofford
|
Rd 7 by Mariners (2021)
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 30 | Henry Davis | 2018 | Fox Lane | Bedford | NY | USA | C | 8.50 |
Louisville
|
Rd 1 by Pirates (2021)
|
Pirates (2023)
| Premium Content |
4-Royal | 5 | Raynel Delgado | 2018 | Calvary Christian Academy | Miami Lakes | FL | USA | SS | 7.50 |
Florida International
|
Rd 6 by Indians (2018)
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 32 | Ciaran Devenney | 2016 | St. John Vianney | Manalapan | NJ | USA | C | 8.00 |
Massachusetts at Lowell
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 5 | Sam Devorkin | 2017 | Grafton | Milwaukee | WI | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 20 | Mason Doolittle | 2017 | Jupiter | Jupiter | FL | USA | C | 8.50 |
Appalachian State/Palm Beach State
|
Rd 18 by Nationals (2019)
|
| Premium Content |
12-Steel | 4 | Aaron Douglas | 2017 | Arabia Mountain | Lithonia | GA | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 34 | Jeter Downs | 2017 | Pace | Miami | FL | USA | SS | 8.50 |
Miami
|
Rd 1 Comp by Reds (2017)
|
Red Sox (2022)
| Premium Content |
12-Steel | 5 | Garrett Dupuis | 2016 | Blessed Trinity Cath | Kennesaw | GA | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 2 | Hayes Durant | 2016 | Pensacola Catholic | Pensacola Beach | FL | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 7 | Blake Durrence | 2016 | Tattnall County | Glennville | GA | USA | RHP | 9.00 |
Abraham Baldwin College
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 6 | Graham Dvorak | 2017 | TNXL Academy | Windermere | FL | USA | SS | 7.50 |
Pensacola State
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 6 | Larkin Easterwood | 2016 | Lagrange | LaGrange | GA | USA | C | 7.50 |
Central Alabama CC
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 33 | Kea'von Edwards | 2016 | Putnam City | Oklahoma City | OK | USA | SS | 8.50 |
Coastal Carolina
|
Rd 30 by Rays (2016)
|
| Premium Content |
28-Red | 33 | Xavier Edwards | 2018 | North Broward Prep | Wellington | FL | USA | SS | 9.00 |
Vanderbilt
|
Rd 1 by Padres (2018)
|
Marlins (2023)
| Premium Content |
18-Navy | 6 | Jeffrey Eidelman | 2016 | Parkway Central | Creve Coeur | MO | USA | LHP | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 36 | Theodore (Ted) Elsner | 2016 | Sports And Medical Sciences Academy | Tolland | CT | USA | C | 7.00 |
Rochester Community & Technical College
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 19 | Carrington Evans | 2016 | Cartersville | Cartersville | GA | USA | OF | 8.00 |
Augusta University
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 34 | Cole Evans | 2016 | Rock Bridge | Columbia | MO | USA | OF | 9.00 |
Missouri
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 5 | Luis Ezra | 2017 | Calvary Christian Academy | Miami Lakes | FL | USA | RHP | 7.50 |
Seminole State College
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 1 | Yasel Fabra | 2016 | Doral Academy Charter | Miami | FL | USA | OF | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 2 | Michael (Mike) Falcon | 2016 | Tampa Preparatory | Tampa | FL | USA | RHP | 9.00 |
Stevens Institute of Technology
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 34 | Alex Falla | 2016 | Belen Jesuit Prep | Miami | FL | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 45 | Zac Fascia | 2016 | Turner Fenton | Brampton | ON | CAN | C | 9.00 |
Purdue/Indian Hills CC
|
Rd 37 by Mets (2018)
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 33 | Alex Featherstone | 2017 | Ardrey Kell | Charlotte | NC | USA | SS | 8.00 |
Oglethorpe University
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 3 | Jack Ferguson | 2017 | North Atlanta | Atlanta | GA | USA | LHP | 8.00 |
Navy
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 7 | Matthew Ferguson | 2016 | North Lambton | Warwick Township | ON | CAN | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 6 | George Fernandez | 2016 | Immaculata-La Salle | Miami | FL | USA | C | 9.00 |
Florida International
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 6 | David Flores | 2016 | Western | Plantation | FL | USA | OF | 8.50 |
C of Central Florida
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 7 | J.C. Flowers | 2016 | Trinity Christian Academy | Orange Park | FL | USA | RHP | 9.50 |
Florida State
|
Rd 4 by Pirates (2019)
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 34 | Nick Forche | 2016 | Castle | Newburgh | IN | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 32 | Ryan Fortgang | 2016 | Etowah | Woodstock | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 20 | Darius Foster | 2017 | Norcross | Norcross | GA | USA | OF | 9.00 |
San Francisco
|
|
| Premium Content |
28-Red | 46 | Blake Fraley | 2016 | Mays | Marietta | GA | USA | OF | 7.00 |
Georgia Highlands
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 33 | Jamal Fraley | 2016 | Jonesboro | Atlanta | GA | USA | MIF | 8.00 |
University of South Carolina-Sumter
|
|
| Premium Content |
17-White | 4 | Bo Fricks | 2016 | First Presbyterian Day | Macon | GA | USA | MIF | 8.00 |
Western Carolina
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 20 | Jeffrey Fripp II | 2016 | Trinity Christian Academy | Orange Park | FL | USA | 1B | 9.00 |
Lander
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 35 | Cade Fulton | 2016 | Mustang | Oklahoma City | OK | USA | RHP | 8.50 |
Eastern Oklahoma State College
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 3 | Chris Gambert | 2016 | Dupont Manual | Louisville | KY | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 8 | Cole Ganopulos | 2016 | Eagle's Landing Christian Academy | Jonesboro | GA | USA | LHP | 9.00 |
South Carolina/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 4 | Jason Garcia | 2017 | Key West | Key West | FL | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 5 | Randy Garcia | 2016 | Key West | Key West | FL | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 8 | Roger Garcia | 2016 | Archbishop McCarthy | Miami | FL | USA | RHP | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
28-Red | 47 | Miles Gary | 2017 | Charlotte Christian | Charlotte | NC | USA | RHP | 8.00 |
Morehouse
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 45 | Johann Geheb | 2016 | East Lake | Oldsmar | FL | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 35 | Ian Gehres | 2017 | Jonathan Alder | Plain City | OH | USA | C | 7.00 |
Lindsey Wilson College
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 2 | Zach Gibbs | 2017 | Wentzville Holt | Wentzville | MO | USA | RHP | 9.00 |
Missouri State
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 10 | Raymond Gil | 2017 | Gulliver Schools | Miami | FL | USA | 3B | 9.00 |
Miami
|
Rd 37 by Athletics (2017)
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 45 | William Gilbert | 2016 | Trinity Christian Academy | Plano | TX | USA | RHP | 8.50 |
Baylor
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 3 | Erickie Godfrey | 2016 | KIPP Atlanta Collegiate | Atlanta | GA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 4 | Connor Gonzalez | 2017 | Bishop Kenny | Jacksonville | FL | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 21 | Ricardo Gonzalez | 2016 | Boca Raton Community | Boca Raton | FL | USA | SS | 9.00 |
Palm Beach State
|
|
| Premium Content |
3-Black | 5 | Chase Goodband | 2016 | Clarence Senior | Williamsville | NY | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 33 | John Goolsby | 2016 | Thompson | Alabaster | AL | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 33 | Zachary Gottfried | 2016 | Jensen Beach | Palm City | FL | USA | MIF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
28-Red | 34 | Jason Grana | 2016 | Southwest Miami | Miami | FL | USA | SS | 7.50 |
Miami-Dade College
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 34 | Bryan Grant | 2017 | Kell | Acworth | GA | USA | OF | 8.50 |
West GA Tech
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 36 | Chase Gray | 2018 | Hibriten | Hudson | NC | USA | SS | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 20 | Cody Greenhill | 2017 | Russellville | Russellville | AL | USA | RHP | 8.50 |
Auburn
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 37 | Carson Griffis | 2016 | Homewood | Birmingham | AL | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 35 | Jack Griffith | 2016 | Bloom-Carroll | Lancaster | OH | USA | SS | 7.50 |
Northwood
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 36 | Jake Grubbs | 2016 | Venice Senior | Nokomis | FL | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 32 | Nick Gulotta | 2016 | St Dominic | Muttontown | NY | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 19 | Trevor Gustavson | 2017 | Ashland | Ashland | MA | USA | C | 7.50 |
Western New England College
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 35 | Daniel Gutierrez | 2017 | Marian Catholic | Thornton | IL | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 45 | Max Guzman | 2016 | Calvary Christian Academy | Miami | FL | USA | C | 10.00 |
Florida International/Chipola College
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 8 | Tate Hagan | 2016 | Lawton Chiles | Tallahassee | FL | USA | OF | 8.50 |
Dayton
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 8 | Zachary Haines | 2016 | Richmond Hill | Richmond Hill | GA | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 8 | Chase Haley | 2017 | Creek Wood | Dickson | TN | USA | RHP | 7.50 |
Volunteer State CC
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 34 | Travis Hall | 2016 | Lincoln | Tallahassee | FL | USA | 3B | 8.50 |
Chipola College
|
|
| Premium Content |
28-Red | 35 | Kyle Hammitt | 2017 | Muskego | Muskego | WI | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 21 | Jordan Hampton | 2017 | The Westfield Schools | Kathleen | GA | USA | RHP | 8.50 |
Reinhardt University
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 42 | Gavin Harmon | 2017 | Alexander | Douglasville | GA | USA | C | 7.50 |
GGC/Georgia Highlands
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 33 | Grey Harmon | 2016 | The Columbus Academy | New Albany | OH | USA | LHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 46 | James Harness | 2016 | Wayne | Huber Heights | OH | USA | RHP | 8.50 |
Eastern Michigan
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 35 | Daniel Harris IV | 2017 | Miller Grove | Stone Mountain | GA | USA | SS | 7.00 |
Kentucky
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 37 | Matt Harrison | 2017 | St Rose | Wall | NJ | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 6 | Bryan Hart | 2016 | Xaverian Brothers | Franklin | MA | USA | SS | 8.50 |
Bryant
|
|
| Premium Content |
17-White | 5 | Johnny Hawk | 2016 | Creighton Preparatory | McClelland | IA | USA | C | 7.50 |
Alabama/Iowa Western CC
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 32 | Joseph Heery | 2016 | Lehighton Area | Lehighton | PA | USA | 1B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 33 | Jeremiah Hendrix | 2016 | Mundy`s Mill | Jonesboro | GA | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 35 | Marcial Hernandez | 2016 | City Of Hialeah Education Academy | Hialeah Gardens | FL | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 5 | Ryan Hernandez | 2016 | St Brendan | Pinecrest | FL | USA | C | 9.00 |
St. Louis
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 6 | Jorge Hernando | 2016 | Forest Hill Community | West Palm Beach | FL | USA | 1B | 7.50 |
Erie CC
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 36 | William Hesslink | 2017 | Rice Memorial | Shelburne | VT | USA | LHP | 8.00 |
Boston College
|
|
| Premium Content |
6-Red | 6 | Jose Hidalgo | 2016 | Somerset Academy Charter | Pembroke Pines | FL | USA | LHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 37 | Jackson Hill | 2016 | Xavier | Brooklyn | NY | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 9 | Ian Hislop | 2018 | Northside Christian | Clearwater | FL | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 6 | Hans Hodes | 2016 | Rockhurst | Kansas City | MO | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 6 | Garrett Hodges | 2016 | South Effingham | Guyton | GA | USA | OF | 9.00 |
Kennesaw State
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 6 | Josh Hollifield | 2016 | Weddington | Weddington | NC | USA | SS | 9.00 |
VMI
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 38 | Travis Holt | 2017 | American Heritage | Plantation | FL | USA | SS | 7.00 |
High Point
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 32 | Koby Hott | 2016 | Rider | Wichita Falls | TX | USA | OF | 8.00 |
Hill College
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 45 | Garrett Houston | 2016 | Starrs Mill | Peachtree City | GA | USA | 1B | 8.00 |
Army
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 53 | Braxton "Bubba" Hubbard | 2016 | Powell Valley | Big Stone Gap | VA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 20 | Austin Hurwitz | 2016 | Spanish River Community | Boca Raton | FL | USA | C | 7.50 |
North Florida/Seminole State College of Florida
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 5 | Kyle Iarrobino | 2018 | Key West | Key West | FL | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 7 | Herbert Iser | 2016 | Osceola | Miami | FL | USA | C | 10.00 |
Dallas Baptist/San Jacinto CC
|
Rd 23 by Phillies (2019)
|
| Premium Content |
3-Black | 24 | Caleb Jackson | 2016 | Lakewood Ranch | Bradenton | FL | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 6 | Cole Jackson | 2016 | Sandy Creek | Tyrone | GA | USA | C | 9.50 |
Georgia State
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 19 | Tyler Jackson | 2016 | West Florida High School/Technical | Cantonment | FL | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 37 | Johnathan Jahn | 2016 | Westside | Augusta | GA | USA | LHP | 9.50 |
Ohio State
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 5 | Curtis Jamerson | 2016 | Druid Hills | Decatur | GA | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 34 | Josh Jano | 2017 | McKeel Academy of Technology | Lakeland | FL | USA | 1B | 7.50 |
West Virginia Wesleyan
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 6 | Austin Jeter | 2016 | The Lovett School | Atlanta | GA | USA | OF | 8.00 |
Morehouse
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 46 | Thomas Johns | 2016 | Clay-Chalkville | Pinson | AL | USA | 1B | 9.50 |
University of Alabama at Birmingham
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 35 | Lance Johnson | 2016 | Thompson | Alabaster | AL | USA | RHP | 8.50 |
Troy
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 7 | Matthew Johnson | 2017 | Chaminade Madonna College Prep | Plantation | FL | USA | 3B | 7.50 |
Alliance University
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 36 | Moravia Johnson | 2017 | Porter-Gaud | North Charleston | SC | USA | OF | 6.50 |
The Citadel
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 44 | Tervont Johnson | 2016 | Mays High School | Atlanta | GA | USA | SS | 9.00 |
Eastern Kentucky
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 8 | Trey Johnson | 2016 | George Walton Academy | Social Circle | GA | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 36 | Miles Jones | 2016 | Whitewater | Fayetteville | GA | USA | 1B | 8.50 |
Eastern Kentucky
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 7 | Tyler Jones | 2017 | TNXL Academy | Longwood | FL | USA | RHP | 8.00 |
Santa Fe College
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 38 | John Joslin, III | 2016 | Acadiana | Lafayette | LA | USA | RHP | 8.50 |
LSU - Eunice
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 33 | Sam Joyce | 2016 | Pensacola Catholic | Los Alamos | NM | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 39 | Hunter Judd | 2016 | Knoxville Catholic | Knoxville | TN | USA | OF | 7.50 |
Lincoln Memorial
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 39 | Chandler Kelley | 2018 | Hurricane | Milton | WV | USA | 2B | 6.50 |
Marshall
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 47 | Joseph Kelly | 2017 | Park Vista Community | Lake Worth | FL | USA | C | 7.50 |
New York Tech
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 35 | Levi Kelly | 2018 | IMG Academy | Cape Coral | FL | USA | RHP | 9.50 |
Louisiana State
|
Rd 8 by Diamondbacks (2018)
|
| Premium Content |
22-Gold | 34 | Jake Kessinger | 2017 | Pine Crest | Boca Raton | FL | USA | 3B | 7.00 |
Emory
|
|
| Premium Content |
6-Red | 19 | Jack Khawly | 2016 | Somerset Academy Charter | Southwest Ranches | FL | USA | 3B | 9.50 |
Miami
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 9 | Benjamin Kimbrough | 2016 | Hartselle | Hartselle | AL | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 7 | Khaalis King | 2016 | Lakeside | Decatur | GA | USA | SS | 8.50 |
Grambling State
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 9 | James Kirklin III | 2016 | North Cobb | Kennesaw | GA | USA | OF | 9.00 |
Jacksonville State/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 4 | John Klimowich | 2016 | Fair Lawn | Fair Lawn | NJ | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 36 | Tyler "TK" Knierim | 2019 | Calvary Christian Academy | Weston | FL | USA | OF | 6.00 |
South Alabama
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 8 | Antonio Knowles | 2018 | Key West | Key West | FL | USA | RHP | 6.50 |
Stetson
|
Rd 13 by Dodgers (2021)
|
| Premium Content |
1-Purple | 20 | Ethan Koehler | 2016 | TNXL Academy | Ocoee | FL | USA | LHP | 8.50 |
Campbell
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 47 | Jacob Kornick | 2017 | Blessed Trinity Cath | Woodstock | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 19 | Matt Krause | 2016 | Spotswood | Spotswood | NJ | USA | OF | 8.00 |
American International
|
|
| Premium Content |
3-Black | 7 | Jaret LaCagnina | 2016 | Naples | Naples | FL | USA | LHP | 7.50 |
Davidson
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 38 | Nicholas Lamari | 2017 | Fordham Preparatory | Yonkers | NY | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 11 | Alex Lambeau | 2017 | Newport | Bellevue | WA | USA | SS | 8.00 |
Loyola Marymount
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 19 | Simon Landry | 2016 | Ponchatoula | Ponchatoula | LA | USA | 1B | 8.00 |
|
Rd 22 by Dodgers (2018)
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 45 | Jensen Lapoint | 2017 | Bridgton Academy | Kennebunk | ME | USA | C | 8.50 |
James Madison/Pitt CC
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 10 | Nick Laster | 2016 | West Lake | Atlanta | GA | USA | RHP | 9.00 |
Eastern Kentucky
|
|
| Premium Content |
3-Black | 8 | Greg Latushko | 2016 | Ramapo | Franklin Lakes | NJ | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 9 | Yasnier Laureano | 2016 | T L Hanna | Anderson | SC | USA | RHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 40 | Ryan Lawrence | 2016 | Briarcrest Christian | Bartlett | TN | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 5 | Jack Layrisson | 2016 | Ponte Vedra | Ponte Vedra | FL | USA | 3B | 9.00 |
LaGrange College/Northwest Florida State College
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 9 | Anthony Leary | 2017 | Western | Davie | FL | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 38 | Jose Ledesma | 2017 | Passaic | Passaic | NJ | USA | SS | 7.00 |
Rowan College at Gloucester County
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 6 | Austin Ledet | 2016 | Druid Hills | Atlanta | GA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 10 | Kale Ledford | 2017 | George Walton Academy | Oxford | GA | USA | C | 9.50 |
Georgia/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
3-Black | 9 | Andrew Lee | 2018 | Homeschool | Boynton Beach | FL | USA | OF | 9.00 |
Louisiana State
|
|
| Premium Content |
6-Red | 7 | Johnny Leone | 2017 | Archbishop Edward Mccarthy | Hollywood | FL | USA | RHP | 9.00 |
Nova Southeastern
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 37 | Avery Liu | 2016 | Plano Senior | Plano | TX | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 36 | Robbie Lively | 2016 | Helena | Helena | AL | USA | RHP | 7.50 |
Birmingham-Southern College/Southern Union State CC
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 36 | Micah Lloyd | 2016 | Hebron | Plano | TX | USA | SS | 8.50 |
Incarnate Word
|
|
| Premium Content |
17-White | 7 | Lael Lockhart Jr. | 2016 | Friendswood | Friendswood | TX | USA | 1B | 9.00 |
University of Houston
|
Rd 9 by Dodgers (2021)
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 7 | Chris Lollo | 2017 | Sachem North | Holbrook | NY | USA | LHP | 7.50 |
Washington College (Maryland)
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 11 | Kobe Lopez | 2016 | Archbishop Edward Mccarthy | Orlando | FL | USA | SS | 8.50 |
Florida International
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 10 | Braden Lott | 2016 | Chester County | Henderson | TN | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 37 | Noah Ludy | 2017 | Woodland | Marietta | GA | USA | C | 7.00 |
Austin Peay State/Coastal Alabama CC
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 11 | JT Lund | 2016 | St Stephens Episcopal | Parrish | FL | USA | SS | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
28-Red | 48 | Joshua Lymon | 2018 | Bob Jones | Madison | AL | USA | 1B | 7.00 |
Martin Methodist College
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 38 | Joseph Mabry | 2016 | Gaffney | Gaffney | SC | USA | 3B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 8 | Andres Machado | 2017 | Gulliver Schools | Coral Gables | FL | USA | SS | 7.00 |
UMBC
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 15 | Brandon Madero | 2016 | Freedom | Orlando | FL | USA | SS | 9.00 |
St. Petersburg College
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 8 | Stephano Major | 2017 | La Salle | Miami | FL | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 47 | John Malcom | 2018 | Detroit Country Day Upper | West Bloomfield | MI | USA | UT | 9.00 |
Tampa/College of Central Florida
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 41 | Nicolas Mangia | 2016 | Herricks | New Hyde Park | NY | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 7 | Michael Markwordt | 2017 | Blessed Trinity Cath | Marietta | GA | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 34 | Kaleb Marshall | 2017 | Orange Co. | Unionville | VA | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 8 | Andrew Martinez | 2017 | Jupiter | Jupiter | FL | USA | 3B | 7.50 |
North Florida
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 37 | Andrew Martinez | 2017 | Bergen Catholic | Fair Lawn | NJ | USA | C | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 8 | Jose Martinez | 2017 | Archbishop McCarthy | Weston | FL | USA | RHP | 7.50 |
St. Joseph's
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 7 | Yan Mastin | 2017 | Grady | Atlanta | GA | USA | 3B | 6.00 |
Savannah State
|
|
| Premium Content |
17-White | 8 | David Mata | 2017 | Island Coast | Cape Coral | FL | USA | RHP | 8.00 |
College of Central Florida
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 12 | Tyler Mattes | 2016 | Cardinal Mooney | Lakewood Ranch | FL | USA | RHP | 8.50 |
Montevallo
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 9 | Michael Mayor | 2018 | Key West | Key West | FL | USA | OF | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 15 | Brandon McCabe | 2017 | Trinity Christian Academy | Boynton Beach | FL | USA | RHP | |
Palm Beach State
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 7 | Jake McCleskey | 2016 | Wesleyan | Sandy Springs | GA | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 9 | Ashton McGee | 2016 | Charles B Aycock | Goldsboro | NC | USA | MIF | 9.50 |
North Carolina
|
Rd 18 by Brewers (2019)
|
| Premium Content |
30-Steel | 40 | Tyler McHolland | 2016 | Evanston Twp | Evanston | IL | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 9 | Myles McKisic | 2017 | Next Level Academy | Delray Beach | FL | USA | SS | 8.00 |
Pensacola State
|
Rd 23 by Rangers (2017)
|
| Premium Content |
16-Orange | 11 | Haven McMillan | 2016 | Cook County | Cecil | GA | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 35 | Mike McVey | 2018 | Lincoln Southwest | Lincoln | NE | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 37 | Mason Meadows | 2016 | Pope | Roswell | GA | USA | C | 9.00 |
Georgia
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 45 | Christopher Mercedes | 2018 | TNXL Academy | Winter Garden | FL | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 9 | Brandon Merritt | 2016 | West Columbus | Hallsboro | NC | USA | OF | 8.00 |
Louisburg College
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 36 | Mark Miller | 2017 | Mooresville | Mooresville | NC | USA | OF | 7.50 |
Millersville
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 35 | Tyren Milliner | 2018 | North Springs Charter | Fairburn | GA | USA | MIF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 46 | Santino Miozzi | 2016 | Conrad Academy | Orlando | FL | USA | C | 8.50 |
Florida/Florida Southwestern State College
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 39 | Gerardo Miranda | 2016 | Tampa Preparatory | Clearwater | FL | USA | C | 7.50 |
North Alabama
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 20 | Jeff Misener | 2016 | Weeki Wachee | Spring Hill | FL | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 36 | Cole Mitchem | 2016 | West Orange | Windermere | FL | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 9 | Bryce Moore | 2018 | Christian Brothers Academy | North Syracuse | NY | USA | 3B | 6.50 |
Marshall/Niagara County CC
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 12 | Jaiden Moore | 2018 | Kell | Marietta | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 19 | Sean Mootrey | 2017 | Lakeside | Atlanta | GA | USA | 3B | 9.00 |
GGC
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 40 | Michael Moreno | 2017 | Cypress Bay | Miramar | FL | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 11 | Livingston Morris | 2016 | Montverde Academy | Dacula | GA | USA | OF | 9.50 |
GGC
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 37 | Jake Morse | 2017 | Lakeland Senior | Lakeland | FL | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 20 | Thomas Moustakis | 2018 | Boca Raton Community | Boca Raton | FL | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 19 | Matt Mullinax | 2016 | Calhoun | Calhoun | GA | USA | 1B | 8.00 |
Snead State CC
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 41 | Houston Mullinix | 2017 | Stephens County | Toccoa | GA | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 10 | Matt Murdock | 2017 | Summit | Summit | NJ | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 42 | Mason Murray | 2018 | Silsbee | Silsbee | TX | USA | SS | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 12 | Tyler Musselwhite | 2016 | Fairmont | Lumberton | NC | USA | MIF | 9.00 |
Winthrop
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 9 | Tyler Nejaime | 2019 | Cypress Bay | Weston | FL | USA | RHP | 6.00 |
Flagler College
|
|
| Premium Content |
3-Black | 10 | Kai Nelson | 2017 | Fieldston | New York | NY | USA | OF | 7.50 |
Georgetown
|
Rd 39 by Nationals (2017)
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 11 | Brady Netherton | 2017 | Hartselle | Decatur | AL | USA | RHP | 9.00 |
Wallace CC-Dothan
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 37 | Terence Norman | 2016 | Kennesaw Mountain | Marietta | GA | USA | OF | 9.00 |
Kennesaw State
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 12 | Sam Nozicka | 2016 | Grayslake Central | Grayslake | IL | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 12 | Joseph Odachowski | 2017 | Mount Pisgah Christian | Alpharetta | GA | USA | SS | 8.00 |
University of North Georgia/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 11 | Ricky Offenberg | 2019 | Choate Rosemary Hall | Westport | CT | USA | SS | 6.00 |
Bentley
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 67 | Michael Oh | 2016 | Glenbrook North | Northbrook | IL | USA | RHP | 8.00 |
North Carolina/NIACC
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 10 | Matt Oldham | 2017 | Northwood | Pittsboro | NC | USA | C | 9.00 |
Elon
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 36 | Matthew Olson | 2016 | Dupont Manual | Louisville | KY | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 40 | Jonathon Oswald | 2016 | Ramstein | APO | AE | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 21 | Kameron Ouellette | 2016 | Palm Beach Central | Lake Worth | FL | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 11 | Max Pearton | 2017 | F. W. Buchholz | Gainesville | FL | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 11 | Tate Pennington | 2017 | Butler | Matthews | NC | USA | SS | 9.00 |
University of North Carolina-Charlotte
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 38 | Franco Perdomo | 2017 | Inspiration Academy | Pembroke Pines | FL | USA | 3B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 38 | Luis Perez | 2017 | Everglades | Miramar | FL | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 13 | Matthew Perez | 2016 | West Broward | Miramar | FL | USA | LHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 10 | Tyler Perez | 2016 | Mater Academy Charter | Miami | FL | USA | RHP | 8.00 |
South Alabama
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 7 | Jordan Perkins | 2016 | Brookwood | Snellville | GA | USA | 2B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 13 | Austin Perrin | 2017 | Hahnville | Boutte | LA | USA | LHP | 8.00 |
Louisiana-Lafayette
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 39 | Salvatore Pezzolla | 2016 | Lasalle Institute | East Greenbush | NY | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 39 | Matt Phipps | 2016 | Dublin Coffman | Dublin | OH | USA | C | 8.00 |
Western Kentucky/Allen County CC
|
|
| Premium Content |
28-Red | 36 | Mack Pickering | 2017 | Oak Grove | Hattiesburg | MS | USA | SS | 7.00 |
Meridian CC
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 38 | Leyton Pinckney | 2018 | Veterans | Kathleen | GA | USA | C | 8.50 |
University of Houston
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 39 | Xavier Posada | 2017 | Barbara Goleman | Hialeah | FL | USA | C | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 9 | Colton Price | 2016 | Faith West Academy | Salado | TX | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 20 | Brandon Puckett | 2016 | Lassiter | Roswell | GA | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 37 | Andrew Puglielli | 2016 | Gulf Coast | Naples | FL | USA | 3B | 7.00 |
|
Rd 40 by White Sox (2016)
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 40 | Carson Ragsdale | 2016 | Bishop McLaughlin Catholic | Wesley Chapel | FL | USA | RHP | 9.00 |
South Florida
|
Rd 4 by Phillies (2020)
|
| Premium Content |
22-Gold | 39 | Easton Rainer | 2018 | Clarkdale | Meridian | MS | USA | SS | 7.00 |
Jones College
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 19 | Andre Ramirez | 2016 | Miami Springs Senior | Miami | FL | USA | C | 7.00 |
John Wood CC
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 21 | Bryce Ramsay | 2016 | Northwestern Regional | Barkhamsted | CT | USA | C | 8.00 |
Hartford
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 46 | Jimmy Ramsey | 2017 | Minnetonka | Tonka Bay | MN | USA | RHP | 8.00 |
Kentucky
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 8 | Rodney Randers, Jr. | 2016 | Sandy Creek | Fayetteville | GA | USA | RHP | 8.00 |
Florida A&M
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 41 | Michael Ray | 2017 | Fox Creek Charter | North Augusta | SC | USA | SS | 7.50 |
The Citadel
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 14 | Jeremy "JJ" Raymond | 2017 | Seminole Ridge Community | West Palm Beach | FL | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 43 | Michael Reda | 2016 | St Dominic | Saint James | NY | USA | OF | 6.50 |
St. Joseph’s College (New York)
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 39 | Jacob Redman | 2018 | Newton | Covington | GA | USA | LHP | 5.50 |
Paine
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 8 | James (JP) Reiling | 2016 | Bishop Fenwick | Nahant | MA | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 45 | Sean Reilly | 2016 | St John Neumann | Naples | FL | USA | OF | 6.00 |
Belmont Abbey
|
|
| Premium Content |
6-Red | 12 | Steven Revilla | 2016 | West Broward | Pembroke Pines | FL | USA | OF | 8.00 |
Florida Atlantic
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 40 | Brendan Ridley | 2016 | Model | Rome | GA | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 46 | Miguel Rivera | 2017 | G. Holmes Braddock | Miami | FL | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 13 | Daniel Rivero | 2016 | Pembroke Pines Charter | Davie | FL | USA | RHP | 9.00 |
Miami
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 37 | Corey Roberts | 2016 | Lovejoy | Fairview | TX | USA | 3B | 8.00 |
University of Puget Sound
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 48 | Tyler Robison | 2017 | Ridgeview | Orange Park | FL | USA | 1B | 7.00 |
Savannah State
|
|
| Premium Content |
28-Red | 37 | Alex Rodriguez | 2016 | Mater Academy Charter | Miami | FL | USA | 2B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 10 | Tyler Roeder | 2016 | Thomas Jefferson | Cedar Rapids | IA | USA | IF | 8.00 |
Southeastern CC
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 38 | Zach Rogers | 2016 | Seminole Ridge Community | Loxahatchee | FL | USA | SS | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 38 | David Ross | 2017 | Flint Hill | Vienna | VA | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 20 | Matthew Rubayo | 2016 | Montgomery | Skillman | NJ | USA | OF | 8.50 |
Marist
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 24 | Calvin Rucker | 2017 | Tampa Catholic | Tampa | FL | USA | 1B | 8.00 |
Prairie View A&M
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 21 | Connor Rudy | 2017 | Ardrey Kell | Charlotte | NC | USA | LHP | 8.00 |
University of North Carolina-Charlotte
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 46 | Collier Rutledge | 2016 | IMG Academy | Sarasota | FL | USA | OF | 8.00 |
Eastern Florida State
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 39 | Brendan Ryan | 2016 | Lake Nona | Orlando | FL | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 40 | Chris Ryan | 2016 | East Hampton | East Hampton | CT | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
28-Red | 41 | Kevin Sabatier | 2017 | Christopher Columbus | Miami | FL | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 40 | Drake Sanchez | 2016 | Sparkman | Huntsville | AL | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 14 | Chase Sanguinetti | 2018 | Plant | Tampa | FL | USA | OF | 9.00 |
Florida State
|
|
| Premium Content |
28-Red | 38 | Christian Santana | 2017 | American Heritage | Hialeah | FL | USA | RHP | 9.00 |
Florida International
|
Rd 15 by Brewers (2017)
|
| Premium Content |
26-Teal | 40 | Hernen Sardinas | 2016 | Christopher Columbus | Miami | FL | USA | OF | 8.00 |
Maine
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 11 | Will Sarsen | 2016 | Fleming Island | Fleming Island | FL | USA | C | 8.50 |
Army
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 42 | Diaz Saunderson | 2016 | Northville | Novi | MI | USA | OF | 7.50 |
Indiana Wesleyan University
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 12 | Gabe Scavone | 2016 | Bishop Moore | Orlando | FL | USA | 1B | 8.50 |
High Point
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 41 | Sam Schaeffer | 2016 | Parkway Central | Chesterfield | MO | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 12 | Jordan Schulefand | 2017 | Pine Crest | Parkland | FL | USA | MIF | 9.00 |
Richmond
|
|
| Premium Content |
7-Kelly Green | 15 | Ty Schuler | 2016 | Haddam-Killingworth | Higganum | CT | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 48 | Hogan Scoggins | 2018 | Mill Creek | Dacula | GA | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 41 | Toby Scoles | 2017 | Pine Creek | Elbert | CO | USA | OF | 7.00 |
Colorado School of Mines
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 27 | Brady Scott | 2017 | Mt Paran Christian | Powder Springs | GA | USA | RHP | 9.50 |
Florida State
|
|
| Premium Content |
3-Black | 13 | Robert Scott | 2017 | Lyman | Longwood | FL | USA | SS | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 13 | Blake Seeley | 2016 | Spruce Creek | Port Orange | FL | USA | 3B | 7.50 |
Valdosta State
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 10 | Hunter Sellers | 2016 | Key West | Key West | FL | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Red | 14 | Benjamin Sems | 2016 | Westminster Christian Academy | Chesterfield | MO | USA | SS | 8.00 |
Kansas
|
Rd 15 by Rockies (2021)
|
| Premium Content |
26-Teal | 42 | Abraham Sequera | 2017 | St Brendan | Doral | FL | USA | SS | 7.50 |
North Florida
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 9 | Daniel Seres | 2016 | Sequoyah | Canton | GA | USA | C | 10.00 |
Kennesaw State
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 9 | Damian Serralta | 2016 | American Heritage | Miami Lakes | FL | USA | 3B | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Black | 14 | Anthony Servideo | 2017 | Jupiter | Jupiter | FL | USA | 2B | 7.50 |
Mississippi
|
Rd 3 by Orioles (2020)
|
| Premium Content |
12-Steel | 10 | Davis Sharpe | 2018 | Mill Creek | Dacula | GA | USA | RHP | 7.50 |
Clemson
|
Rd 13 by Indians (2021)
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 9 | Zarion Sharpe | 2016 | Oakwood School | Winterville | NC | USA | LHP | 8.00 |
UNC-Wilmington
|
Rd 19 by Cardinals (2019)
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 41 | Matthew Shatto | 2016 | Manheim Twp | Lancaster | PA | USA | C | 8.50 |
UMBC
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 10 | David Shepherd | 2016 | Fort Zumwalt South | St. Peter's | MO | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 39 | Shane Shifflett | 2017 | Venice Senior | Venice | FL | USA | SS | 9.50 |
South Carolina/State College of Florida
|
|
| Premium Content |
29-Royal | 34 | Michael Siano | 2018 | Queensbury Senior | Queensbury | NY | USA | 1B | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 41 | Cristian Sieman | 2017 | East Lake | Tarpon Springs | FL | USA | OF | 8.00 |
Tampa
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 38 | Blake Simmons | 2016 | Tattnall Square Academy | Macon | GA | USA | SS | 8.00 |
Georgia Southern
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 11 | Kendall Logan Simmons | 2018 | Tattnall Square Academy | Macon | GA | USA | SS | 9.50 |
Georgia Tech
|
Rd 6 by Phillies (2018)
|
| Premium Content |
30-Steel | 41 | Logan Sisson | 2016 | Millard North | Omaha | NE | USA | OF | 8.50 |
Wichita State
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 12 | Nicholas Skeffington | 2016 | Martin | Arlington | TX | USA | LHP | 8.00 |
Abilene Christian
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 13 | Andrew Skorcz | 2017 | Blessed Trinity Cath | Canton | GA | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 14 | Austin Slaten | 2017 | Russell Co | Phenix City | AL | USA | RHP | 7.50 |
Florida Southwestern State College
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 13 | Carter Smith | 2016 | Canterbury | Fort Myers | FL | USA | C | 8.00 |
Florida State
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 11 | Forrest Smith | 2016 | Maggie L. Walker Governors | Midlothian | VA | USA | C | 8.50 |
William & Mary
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 10 | Myles Smith | 2016 | Shiloh | Stone Mountain | GA | USA | OF | 8.50 |
GA Gwinnett Coll
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 11 | Kyle Snow | 2017 | Key West | Key West | FL | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 11 | Justin Snyder | 2017 | Blacksburg | Christiansburg | VA | USA | OF | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 14 | Michael Sookdeo | 2016 | Mississauga Secondary School | Brampton | ON | CAN | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 41 | Mike Speck | 2017 | Central | Roaring Spring | PA | USA | OF | 7.00 |
Spartanburg Methodist College
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 39 | Ben Spencer | 2016 | Walton | Marietta | GA | USA | OF | 8.00 |
Grinnell
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 12 | Patrick Spencer | 2018 | Key West | Key West | FL | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 42 | Parker Stahlman | 2016 | Perry | Perry | GA | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 42 | Jacob Stanley | 2017 | Marjory Stoneman Douglas | Parkland | FL | USA | OF | 7.50 |
Florida Southwestern State College
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 13 | Jared Staples | 2017 | Woodstock | Canton | GA | USA | P | 7.00 |
Kennesaw State
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 43 | Logan Stephens | 2016 | Valdosta | Valdosta | GA | USA | 2B | 8.00 |
Eastern Kentucky
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 13 | Alex Stiegler | 2016 | Trinity Christian Academy | Dallas | TX | USA | RHP | 8.50 |
Yale
|
|
| Premium Content |
6-Red | 45 | Nate Stinson | 2016 | Woodward Academy | Atlanta | GA | USA | OF | 8.50 |
Lincoln Memorial
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 20 | Ben Stover | 2016 | Jasper | Jasper | TX | USA | 3B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 43 | Brady Stover | 2016 | Collins Maxwell | Huxley | IA | USA | LHP | 8.50 |
South Dakota State
|
Rd 31 by Nationals (2019)
|
| Premium Content |
8-Teal | 22 | Erik Strandberg | 2016 | Palm Beach Central | Wellington | FL | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 41 | Anrae Strane Jr | 2018 | Next Level Academy | Conyers | GA | USA | OF | 7.00 |
Coahoma CC
|
|
| Premium Content |
22-Gold | 44 | Zachary Strickland | 2016 | Ware County | Waycross | GA | USA | RHP | 9.50 |
Georgia Southern
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 12 | Kade Stuart | 2018 | Lonoke | Lonoke | AR | USA | 3B | 7.50 |
Ouachita Baptist
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 12 | Nicolas Suarez | 2017 | Christopher Columbus | Miami | FL | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 12 | Nikolas Subaric | 2016 | Harry D Jacobs | Carpentersville | IL | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 13 | Jake Swartz | 2018 | West Florence | Florence | SC | USA | OF | 8.00 |
Duke
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 42 | Tyler Sylvester | 2016 | Southwest Dekalb | Lithonia | GA | USA | 3B | 8.50 |
Tennessee Tech
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 43 | Felix Taveras | 2017 | American Senior | Miami | FL | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 14 | Spencer Taylor | 2016 | Trinity Christian Academy | Sorrento | FL | USA | OF | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Teal | 13 | Luke Tevyaw | 2016 | Crystal Lake Central | Lakewood | IL | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
28-Red | 49 | Angel Tiburcio | 2018 | Trinity Christian Academy | Wellington | FL | USA | RHP | 8.00 |
Florida International
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 43 | Landon Tidwell | 2017 | Danville | Hartselle | AL | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 40 | Ryan Tierney | 2016 | Basha | Chandler | AZ | USA | OF | 8.00 |
South Mountain CC
|
|
| Premium Content |
11-Dark Green | 13 | Brett Tivnan | 2017 | Inspiration Academy | Hingham | MA | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 40 | Tyler Tolbert | 2016 | Hewitt-Trussville | Trussville | AL | USA | 2B | 8.50 |
University of Alabama at Birmingham
|
Rd 13 by Royals (2019)
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 48 | Aaron Toporek | 2016 | Walton | Marietta | GA | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 15 | Travis Torosian | 2016 | Cape Coral | Cape Coral | FL | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 12 | Danny Torres | 2016 | St Joseph`s | South Bend | IN | USA | SS | 8.00 |
Saint Leo
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 42 | Robert Touron | 2017 | Gulliver Schools | Miami | FL | USA | RHP | 9.50 |
St. Petersburg College
|
Rd 37 by Reds (2017)
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 20 | Alec Trela | 2016 | Normal Community | Bloomington | IL | USA | SS | 9.00 |
Memphis
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 14 | Nolan Tressler | 2017 | Woodstock | Canton | GA | USA | OF | 7.50 |
Shawnee State University
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 45 | Joshua Trotter | 2016 | Forest Hill | Jackson | MS | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 42 | John Trousdale | 2016 | Lauderdale County | Rogersville | AL | USA | SS | 8.00 |
Alabama
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 42 | Max Trucks | 2016 | Mt. Pleasant Senior | Mount Pleasant | MI | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-Gold | 6 | Oscar Trujillo | 2017 | Doral Academy Charter | Miami | FL | USA | RHP | 7.50 |
Alabama State
|
|
| Premium Content |
15-Maroon | 14 | Charles Tsintolas | 2016 | The Heights | Rockville | MD | USA | C | 8.00 |
George Washington
|
|
| Premium Content |
25-Navy | 41 | JT Turley | 2017 | IMG Academy | Bradenton | FL | USA | LHP | 7.00 |
Butler
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 42 | Jaylin Turner | 2017 | Rockdale County | Oxford | GA | USA | LHP | 6.50 |
Alvin CC
|
|
| Premium Content |
28-Red | 39 | Matt Turner | 2017 | Miami Palmetto Senior | Miami | FL | USA | LHP | 6.50 |
Broward CC
|
Rd 11 by Indians (2017)
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 13 | Luis Valbuena | 2016 | Doral Academy Charter | Miami | FL | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Vegas Gold | 15 | Javier Valdes | 2016 | Gulliver Schools | Miami | FL | USA | SS | 9.50 |
Florida International
|
Rd 21 by Braves (2019)
|
| Premium Content |
17-White | 11 | Alvaro Valdez | 2016 | Westminster Christian | Melbourne | FL | USA | OF | 9.00 |
Reinhardt University/Eastern Florida State
|
|
| Premium Content |
4-Royal | 14 | Bryce Van Horn | 2016 | Ida S. Baker | Cape Coral | FL | USA | RHP | 8.50 |
Nova Southeastern
|
|
| Premium Content |
28-Red | 40 | Noah Vargas | 2017 | Jupiter | Jupiter | FL | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
24-Maroon | 44 | Eric Vaz | 2017 | Seton Hall Preparatory | Edison | NJ | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 46 | Ricky Vermaat | 2016 | Leroy | Arrowsmith | IL | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 14 | Jake Verniel | 2016 | Blacksburg | Blacksburg | VA | USA | LHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Cardinal | 14 | Henry Anthony Vilar | 2018 | Westminster Christian | Miami | FL | USA | SS | 7.50 |
Miami
|
Rd 15 by Padres (2021)
|
| Premium Content |
24-Maroon | 46 | Fox Wagner | 2017 | Socastee | myrtle beach | SC | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
16-Orange | 15 | William Wallace | 2016 | Richmond Hill | Richmond Hill | GA | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
20-Columbia Blue | 47 | Brandyn Ward | 2016 | Jupiter | Jupiter | FL | USA | OF | 8.50 |
South Florida State College
|
|
| Premium Content |
19-Cardinal | 44 | Tyler Waters | 2016 | Creekside | St. Johns | FL | USA | 1B | 8.50 |
Colorado State-Pueblo
|
|
| Premium Content |
12-Steel | 12 | Lyndon Weaver | 2018 | Redan | Atlanta | GA | USA | SS | 8.00 |
Shorter University/Chattanooga State Technical CC
|
Rd 40 by Athletics (2018)
|
| Premium Content |
17-White | 13 | John Weber | 2016 | Wakulla | Crawfordville | FL | USA | OF | 7.50 |
Daytona State College
|
|
| Premium Content |
23-Kelly Green | 43 | Brady West | 2016 | Lutheran | Caledonia | IL | USA | C | 8.00 |
Indiana Wesleyan University
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 14 | Marcus White | 2016 | Johns Creek | Johns Creek | GA | USA | C | 8.00 |
Virginia Tech
|
|
| Premium Content |
5-TX Orange | 41 | Kyle Wilkie | 2016 | Creekview | Cumming | GA | USA | C | 8.50 |
Clemson
|
Rd 12 by Pirates (2019)
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 15 | Jay Wilkinson | 2017 | Hillgrove | Marietta | GA | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 48 | Jaquez Williams | 2016 | East Coweta | Newnan | GA | USA | 1B | 9.50 |
Georgia State
|
Rd 18 by Padres (2016)
|
| Premium Content |
17-White | 14 | Malik Williams | 2017 | Satec @ WA Porter CI | Toronto | ON | CAN | 1B | 9.00 |
Lipscomb/Johnson County CC
|
|
| Premium Content |
27-Purple | 43 | Emory Willis | 2017 | Tucker | Loganville | GA | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 44 | Jacob Wilson | 2017 | Ankeny Centennial | Ankeny | IA | USA | 2B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
30-Steel | 30 | Jordan Wilson | 2017 | Ankeny Centennial | Ankeny | IA | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
26-Teal | 47 | Joshua Wilson | 2016 | Edgewater | Maitland | FL | USA | RHP | 8.00 |
Florida A&M
|
|
| Premium Content |
13-Columbia Blue | 14 | Nolan Wilson | 2017 | Lakeside | Atlanta | GA | USA | C | 8.50 |
Virginia Tech
|
|
| Premium Content |
17-White | 15 | Connor Wironen | 2018 | Cushing Academy | Leominster | MA | USA | OF | 7.00 |
Assumption
|
|
| Premium Content |
2-TX Orange | 15 | Chaz Wittingham | 2016 | Southwest Dekalb | Decatur | GA | USA | OF | 8.50 |
Southern Union State CC
|
|
| Premium Content |
18-Navy | 21 | Justin Woolbright | 2016 | Rockford Lutheran | Rockford | IL | USA | 3B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
17-White | 18 | Alden Wright | 2016 | Rabun County | Clayton | GA | USA | OF | 9.00 |
Maryville College (Tennessee)
|
|
| Premium Content |
21-Dark Green | 43 | Jack Wronski | 2016 | Faith West | Katy | TX | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Purple | 21 | Andrew Yerzy | 2016 | York Mills Collegiate | Toronto | ON | CAN | C | 9.50 |
Notre Dame
|
Rd 2 by Diamondbacks (2016)
|
| Premium Content |