2-Columbia Blue | 1 | Darian Abram | 2014 | Booker T. Washington | Tulsa | OK | USA | OF | 7.50 |
Neosho County CC
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 1 | Nathan Alberius | 2014 | Little Rock Christian Academy | Little Rock | AR | USA | SS | 8.00 |
Jackson State CC
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 1 | Quintin Aleman Jr | 2014 | Cy-Fair | Cypress | TX | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 15 | Caleb Allen | 2015 | Seven Lakes | Katy | TX | USA | LHP | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 2 | Marc Anthony Alvarez | 2014 | Hempstead | Hempstead | TX | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 1 | Jordan Antley | 2014 | West Ouachita | West Monroe | LA | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 12 | Jeremy Arriaga | 2014 | B F Terry | Rosenberg | TX | USA | C | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 2 | Dallas Backer | 2016 | Bandera | Bandera | TX | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 1 | Brian Barefoot | 2014 | Neville | Monroe | LA | USA | SS | 8.50 |
Louisiana-Monroe
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 3 | Kyle Barfield | 2014 | A & M Cons | College Station | TX | USA | OF | 8.50 |
Kansas State/San Jacinto CC
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 2 | Stephan Barrera | 2014 | Columbia | Brazoria | TX | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 1 | Braedon Barrett | 2014 | Alfred M. Barbe | Lake Charles | LA | USA | 3B | 9.00 |
Northwestern State
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 1 | Reece Barrett | 2016 | Calallen | Corpus Christi | TX | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 2 | Blaze Beason | 2016 | Prestonwood Christian Academy | Plano | TX | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 2 | Austin Bocciardi | 2014 | Woodlands Christian Academy | Spring | TX | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 1 | Trent Bohny | 2015 | Fort Bend Christian Academy | Sugar Land | TX | USA | C | 8.50 |
Dallas Baptist
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 3 | Nolan Bond | 2015 | Klein Oak | Spring | TX | USA | RHP | 7.50 |
University of Houston
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 2 | Bryce Bonnin | 2017 | Barbers Hill | Baytown | TX | USA | RHP | |
Texas Tech
|
Rd 3 by Reds (2020)
|
| Premium Content |
10-Red | 1 | Bradley Boring | 2014 | Clements | Sugar Land | TX | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 1 | Edouard Bosseloo | 2014 | College Park | The Woodlands | TX | USA | C | 6.50 |
Northland College
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 2 | Jordan Brewer | 2014 | Booker T. Washington | Tulsa | OK | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 1 | Alex Britz | 2015 | Clear Lake | Houston | TX | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 22 | Ben Brookover | 2014 | Reagan | San Antonio | TX | USA | 1B | 9.00 |
Texas San Antonio
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 2 | Drew Brooks | 2014 | Reagan | San Antonio | TX | USA | SS | 9.00 |
Hill College
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 23 | Reece Calvert | 2014 | Plano East | Plano | TX | USA | RHP | 9.00 |
Western Kentucky
|
|
| Premium Content |
1-Black | 3 | Josh Campbell | 2016 | Angleton | Angleton | TX | USA | UT | |
Stephen F. Austin
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 21 | James Carr | 2015 | Clear Lake | Houston | TX | USA | OF | 8.50 |
Concordia University at Austin
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 3 | T.J. Child | 2015 | James Madison | San Antonio | TX | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 2 | Britton Chism | 2014 | lake dallas | Lake Dallas | TX | USA | MIF | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 3 | Logan Clark | 2015 | Smackover | Smackover | AR | USA | LHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 3 | David Coffman | 2014 | Cinco Ranch | Katy | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 21 | Patton Collie | 2014 | Deer Creek | Edmond | OK | USA | RHP | 8.00 |
Colorado School of Mines
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 4 | Braden Comeaux | 2015 | Alfred M. Barbe | Lake Charles | LA | USA | SS | 9.50 |
Rice
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 3 | Joseph Constantin | 2014 | Reagan | San Antonio | TX | USA | C | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 5 | Gabriel Constantine | 2015 | Mckinney North | McKinney | TX | USA | LHP | 7.50 |
Wichita State
|
|
| Premium Content |
1-Black | 4 | Max Conway | 2014 | The Woodlands | The Woodlands | TX | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 2 | Zach Cook | 2014 | Ridgepoint | Missouri City | TX | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 5 | Jake Crain | 2014 | Pearland | Pearland | TX | USA | LHP | 8.00 |
Tulane
|
|
| Premium Content |
14-White | 1 | Chase Cryer | 2014 | Belton | Belton | TX | USA | SS | 9.00 |
Sam Houston State
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 4 | Nico Cuccia | 2014 | Northshore | Slidell | LA | USA | C | 9.00 |
Southeastern Louisiana
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 21 | Tyler Culver | 2014 | Pawhuska | Pawhuska | OK | USA | RHP | 9.00 |
Northern Oklahoma College-ENID
|
|
| Premium Content |
10-Red | 3 | Matthew Currie | 2014 | Clear Springs | League City | TX | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 20 | Lake Dabney | 2014 | Dripping Springs | Driftwood | TX | USA | LHP | 9.50 |
Missouri
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 20 | Jake Dame | 2014 | Clements | Sugar Land | TX | USA | RHP | 8.50 |
Ranger College
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 21 | Colby Day | 2014 | Clear Springs | League City | TX | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 20 | Rhett Deaton | 2014 | Winnsboro | Winnsboro | TX | USA | RHP | 8.50 |
McNeese State/Grayson County College
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 23 | Francisco DeJesus | 2014 | Mckinney Boyd | McKinney | TX | USA | 1B | 9.00 |
TCU
|
|
| Premium Content |
14-White | 20 | Hunter Doucet | 2015 | Monsignor Kelly | Lumberton | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 4 | Ryan Dudley | 2015 | Lindale | Tyler | TX | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 22 | Dayton Dugas | 2015 | Sam Houston | Lake Charles | LA | USA | OF | 9.50 |
Wichita State
|
Rd 16 by Tigers (2018)
|
| Premium Content |
9-Purple | 3 | Kamren Dukes | 2014 | Pearland | Pearland | TX | USA | 2B | 7.50 |
Texas Southern
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 4 | Colin Durrett | 2015 | Klein Oak | Spring | TX | USA | SS | |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 2 | Rawlings Elam | 2014 | Saint Thomas | Houston | TX | USA | OF | 8.00 |
Loyola University (Louisiana)
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 20 | Caleb Eldridge | 2014 | Deer Creek | Edmond | OK | USA | 1B | 9.50 |
Oklahoma State
|
Rd 20 by Phillies (2016)
|
| Premium Content |
14-White | 2 | Kristopher Elers | 2014 | Silsbee | Silsbee | TX | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 4 | Carlos Elizondo | 2014 | George Ranch | Sugar Land | TX | USA | C | 8.00 |
Trinity University (Texas)
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 5 | Travis Entrop | 2015 | Celina | Celina | TX | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 5 | Ryan Erickson | 2014 | Lumberton | Lumberton | TX | USA | RHP | 9.00 |
Lamar
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 3 | Justin Farrar | 2014 | Ridgepoint | Missouri City | TX | USA | LHP | 9.00 |
Texas State
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 17 | Charles Farrugia | 2014 | Kempner | Sugar Land | TX | USA | RHP | 8.00 |
Lamar
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 11 | James Ferguson | 2016 | Fort Worth Country Day | Fort Worth | TX | USA | LHP | 7.50 |
North Carolina State
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 6 | Jacob Finke | 2014 | Pearland | Pearland | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 4 | Skylar Finn | 2014 | Port Neches-Groves | Groves | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 2 | Anthony Finnegan | 2014 | Bellaire | Bellaire | TX | USA | OF | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 20 | Tyler Fiscella | 2014 | Cypress Creek | Houston | TX | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 12 | Raul Flores | 2015 | Arlington | Arlington | TX | USA | 3B | 8.00 |
Hill College
|
|
| Premium Content |
10-Red | 17 | Colton Fontana | 2014 | Cypress Woods | Cypress | TX | USA | OF | 7.50 |
Belhaven College
|
|
| Premium Content |
14-White | 3 | Justin Fragale | 2015 | Cinco Ranch | Richmond | TX | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 5 | Gavin Fritz | 2014 | Rogers | Temple | TX | USA | RHP | 8.00 |
Dallas Baptist
|
Rd 16 by Marlins (2017)
|
| Premium Content |
10-Red | 6 | Lane Fritz | 2014 | Klein | Spring | TX | USA | RHP | 8.00 |
Sam Houston State
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 5 | Brett Gannaway | 2014 | Mckinney | McKinney | TX | USA | RHP | 9.00 |
Columbia
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 6 | Hill Garbo | 2015 | Southlake Carroll | Southlake | TX | USA | LHP | 8.00 |
Navy
|
|
| Premium Content |
14-White | 22 | Orlando Garcia | 2014 | Americas | El Paso | TX | USA | SS | 8.50 |
Texas Tech
|
Rd 15 by Giants (2017)
|
| Premium Content |
7-Navy | 20 | Collin Garrett | 2015 | Montgomery | Montgomery | TX | USA | RHP | 9.50 |
Baylor
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 19 | Tyler Giovanoni | 2014 | Samuel Clemens | Schertz | TX | USA | RHP | 9.00 |
Howard College
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 19 | Riley Greenlee | 2014 | Mt Pleasant | Dangerfield | TX | USA | C | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 20 | Bradley Greer | 2015 | George Ranch | Sugar Land | TX | USA | 1B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 15 | Hunter Haley | 2015 | Mt Vernon | Mount Vernon | TX | USA | RHP | 7.50 |
Tyler Junior College
|
|
| Premium Content |
1-Black | 6 | Mark Hammel | 2014 | Cypress Woods | Cypress | TX | USA | RHP | 9.00 |
Arkansas/Alvin CC
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 2 | Blane Hamon | 2015 | Gregory-Portland | Portland | TX | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 3 | Cole Hanson | 2014 | Cy-Fair | Cypress | TX | USA | RHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 4 | David Harrison | 2014 | George Ranch | Missouri City | TX | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 5 | Henry Hausman | 2014 | Ray | Corpus Christi | TX | USA | C | 8.50 |
Cisco Junior College
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 21 | Chris Hawkins | 2014 | Cy-Fair | Cypress | TX | USA | 1B | 8.00 |
East Texas Baptist University
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 21 | Ke'Bryan Hayes | 2015 | Concordia Lutheran | Tomball | TX | USA | 3B | 9.50 |
Tennessee
|
Rd 1 Comp by Pirates (2015)
|
Pirates (2020)
| Premium Content |
4-Gold | 22 | James "Matthew" Hebert | 2016 | Atascocita | Humble | TX | USA | 2B | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 5 | Trevor Hickman | 2014 | Woodville | Chester | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 3 | Tyler Hockenbury | 2015 | Santa Fe | Santa Fe | TX | USA | C | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 7 | Tanner Holly | 2014 | Huntsville | Huntsville | TX | USA | C | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 4 | Aaron Holub | 2014 | West Feliciana | St. Francisville | LA | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 4 | Riley Hood | 2015 | Foster | Rosenberg | TX | USA | 3B | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 7 | Travis Howard | 2015 | Oak Ridge | Spring | TX | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 5 | Tryce Howard | 2015 | Orangefield | Orange | TX | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 8 | Victor Huerta | 2014 | Cinco Ranch | Katy | TX | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 6 | Tristan Hunt | 2014 | Bonham | Wolfe City | TX | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 5 | John Hyde | 2014 | St Pius X | Houston | TX | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 6 | Karnell Irby | 2016 | Ryan | Corinth | TX | USA | MIF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 5 | Jared Irvine | 2015 | Dripping Springs | Austin | TX | USA | 3B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 5 | Tyler Irvine | 2014 | Pope John XXIII | Houston | TX | USA | C | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 13 | Alex Jackson | 2016 | Marcus | Double Oak | TX | USA | SS | 8.00 |
Wichita State
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 6 | Cameron Jackson | 2014 | Lutheran South Academy | Pearland | TX | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 15 | Drew Jackson | 2015 | Marcus | Double Oak | TX | USA | 2B | 8.00 |
Pensacola State
|
Rd 5 by Mariners (2015)
|
| Premium Content |
6-Maroon | 7 | John Paul Jackson | 2015 | Brookhaven Academy | Brookhaven | MS | USA | 1B | 7.00 |
Williams Baptist College
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 4 | Stephen Cole Jackson | 2014 | Seven Lakes | Katy | TX | USA | OF | 9.00 |
Louisiana-Lafayette
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 20 | Teddy Jahn | 2014 | Bellaire | Houston | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 22 | Phillip James | 2014 | Strake Jesuit College Prep | Houston | TX | USA | OF | |
Rhodes College
|
|
| Premium Content |
14-White | 4 | Kendal Jefferies | 2015 | Klein | Spring | TX | USA | SS | 8.50 |
Rice
|
|
| Premium Content |
14-White | 5 | Trey Jimmerson | 2015 | Concordia Lutheran | Cypress | TX | USA | OF | 8.00 |
Texas A&M
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 6 | Griffin Jones | 2014 | The Woodlands | The Woodlands | TX | USA | C | 9.00 |
Colorado School of Mines
|
|
| Premium Content |
14-White | 6 | Jonathan Jones | 2014 | East View | Georgetown | TX | USA | IF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 5 | Jonathan Kastens | 2015 | George Ranch | Sugar Land | TX | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 21 | Matt Kellogg | 2013 | Bellaire | | TX | USA | LHP | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 7 | Jacob Kelly | 2013 | Central | Pollok | TX | USA | OF | |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 9 | Caldwell Kent | 2016 | Monsignor Kelly | Beaumont | TX | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 6 | Jaylon Keys | 2014 | Northeast Jones | Bay Springs | MS | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 7 | Tremarcus Koontz | 2014 | Mt Pleasant | Mt Pleasant | TX | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 6 | Kevin Kopps | 2015 | George Ranch | Sugar Land | TX | USA | RHP | 8.00 |
Arkansas
|
Rd 3 by Padres (2021)
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 7 | Mason Kukowski | 2014 | Seven Lakes | Katy | TX | USA | SS | 9.00 |
Yale
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 6 | Joseph LaGreco | 2015 | Northshore | Pearl River | LA | USA | C | 7.50 |
Northwestern State/Delgado CC
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 7 | Robbie Lammons | 2015 | Spring | Spring | TX | USA | C | 7.00 |
Rice/Howard College
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 7 | Clay Lane | 2014 | Kaufman | Kaufman | TX | USA | OF | 8.50 |
Cisco Junior College
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 6 | Grayson Lassiter | 2017 | Episcopal | Bellaire | TX | USA | OF | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 8 | Alex Leal | 2014 | Seven Lakes | Katy | TX | USA | SS | 8.50 |
Point Loma Nazarene
|
|
| Premium Content |
14-White | 7 | Ryan Leftwich | 2015 | Cypress Ranch | Cypress | TX | USA | SS | 8.00 |
Texas State
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 8 | Joshua Lightfoot | 2016 | Calallen | Corpus Christi | TX | USA | OF | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 7 | Jacob Linford | 2014 | Brazosport Christian | Lake Jackson | TX | USA | SS | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 7 | Lael Lockhart Jr. | 2016 | Friendswood | Friendswood | TX | USA | 1B | 7.50 |
University of Houston
|
Rd 9 by Dodgers (2021)
|
| Premium Content |
1-Black | 20 | Leonel Lopez | 2014 | Klein Oak | Spring | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 8 | Sean Lopez | 2015 | Royse City | Royse City | TX | USA | SS | 7.00 |
Central Christian College
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 8 | Austin Lord | 2014 | Lee | Baytown | TX | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 8 | Jacob Mardick | 2014 | The Woodlands College Park | The Woodlands | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 9 | Jayton Marrington | 2014 | Centennial | Burleson | TX | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 8 | Andrew Aaron Martinez | 2015 | Cypress Community Christian | Cypress | TX | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 8 | Genaro Martinez | 2015 | Clear Creek | League City | TX | USA | OF | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 9 | Oscar Martinez | 2016 | Klein Collins | Spring | TX | USA | OF | |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 6 | Harrison Matherne | 2015 | Lamar | Houston | TX | USA | OF | 7.50 |
Rhodes College
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 9 | Cameron McCarty | 2015 | Raleigh | Louin | MS | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 7 | Bryce McCormick | 2015 | Gregory-Portland | Portland | TX | USA | C | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 8 | Macen McGee | 2015 | North Delta | Pope | MS | USA | LHP | 7.50 |
Itawamba CC
|
|
| Premium Content |
1-Black | 9 | Brannon McInerney | 2014 | College Park | The Woodlands | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 10 | Michael McKinstrey | 2014 | The Woodlands | The Woodlands | TX | USA | OF | 9.00 |
Colorado School of Mines
|
|
| Premium Content |
10-Red | 7 | Austin McNicholas | 2016 | Akins | Austin | TX | USA | SS | |
Louisiana State University, Shreveport
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 7 | Norman Medina | 2014 | Carroll | Corpus Christi | TX | USA | LHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 8 | Cameron Melcher | 2016 | Tivy | Kerrville | TX | USA | C | 7.50 |
Midland College
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 9 | Zachary Menchaca | 2015 | O`Connor | Helotes | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 15 | Jack Mercer | 2014 | Strake Jesuit College Prep | Houston | TX | USA | SS | 7.50 |
Rhodes College
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 19 | Cody Michalec | 2015 | Cinco Ranch | Katy | TX | USA | 1B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 23 | Tyler Miller | 2014 | Oak Ridge | Conroe | TX | USA | RHP | 8.00 |
Incarnate Word
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 20 | Nicholas Moore | 2014 | Plano West Senior | Plano | TX | USA | SS | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 10 | Zach Moore | 2014 | Midway | McGregor | TX | USA | OF | 8.50 |
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 9 | Cody Moos | 2015 | Medina Valley | Castroville | TX | USA | RHP | 8.50 |
Incarnate Word
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 10 | Kyle Moos | 2016 | Medina Valley | Castroville | TX | USA | C | 8.00 |
Sam Houston State/Northeast Texas CC
|
|
| Premium Content |
10-Red | 9 | Marcos Mora | 2014 | St Pius X | The Woodlands | TX | USA | 2B | 8.00 |
Northwest Florida State College
|
|
| Premium Content |
14-White | 8 | Luke Moreau | 2015 | Sam Houston | Lake Charles | LA | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 11 | Parker Morris | 2015 | Northshore | Slidell | LA | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
1-Black | 11 | Drew Morytko | 2014 | Oak Ridge | Spring | TX | USA | RHP | 8.00 |
Webster University
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 10 | Bailey Mullins | 2016 | Atascocita | Humble | TX | USA | SS | 9.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 9 | Matt Myers | 2014 | Churchill | San Antonio | TX | USA | RHP | 9.50 |
TCU
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 10 | Alex Naiser | 2014 | Cy-Fair | Cypress | TX | USA | OF | 8.50 |
University of Texas at Tyler
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 11 | Aaron Naranjo | 2014 | Odem | Odem | TX | USA | 2B | |
|
|
| Premium Content |
14-White | 9 | Branson Nelson | 2016 | Fort Worth Country Day | Fort Worth | TX | USA | LHP | |
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 10 | Jackson Nichols | 2016 | Central Heights | Nacogdoches | TX | USA | C | 8.00 |
McLennan CC
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 20 | Mitchell North | 2015 | George Ranch | Sugar Land | TX | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 8 | Anthony Obeid | 2014 | Fort Bend Christian Academy | Sugar Land | TX | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 9 | Justin Olivarez | 2015 | Clark | San Antonio | TX | USA | MIF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 10 | Jairon Ordonez | 2015 | Sweeny | Sweeny | TX | USA | 3B | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 9 | Jonathan Ortega | 2015 | Victoria East | Victoria | TX | USA | SS | 8.50 |
Texas State
|
Rd 19 by Red Sox (2018)
|
| Premium Content |
1-Black | 1 | Grant Ozarchuk | 2015 | Klein Oak | Spring | TX | USA | 2B | 7.50 |
Alvin CC
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 11 | Andrew Pace | 2015 | Monsignor Kelly | Beaumont | TX | USA | OF | 6.00 |
Oral Roberts/Panola College
|
|
| Premium Content |
1-Black | 19 | Erik Patterson | 2014 | Columbia | Brazoria | TX | USA | 3B | 8.50 |
Concordia University at Austin
|
|
| Premium Content |
10-Red | 10 | Dane Pedersen | 2014 | Northshore | Slidell | LA | USA | 1B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 10 | Devin Perez | 2013 | Memorial | Tulsa | OK | USA | C | 8.00 |
Clarendon College
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 11 | Jaime Perez II | 2015 | San Marcos | Kyle | TX | USA | LHP | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 22 | Brady Pessel | 2014 | Texas | Texarkana | TX | USA | 3B | 8.50 |
East Texas Baptist University
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 12 | Peyton Piersol | 2014 | Cypress Woods | Cypress | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 11 | Gabriel Pizarro | 2016 | George Bush | Katy | TX | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 21 | Zack Plunkett | 2014 | L.D. Bell | Hurst | TX | USA | C | 9.50 |
Arkansas
|
Rd 20 by Dodgers (2019)
|
| Premium Content |
12-Teal | 13 | Ethan Pompa | 2016 | Flour Bluff | Corpus Christi | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 10 | Colby Price | 2015 | Nederland | Nederland | TX | USA | OF | 7.50 |
University of Texas at Arlington/Panola College
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 8 | Brandon Rayne | 2015 | Cypress Woods | Cypress | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 12 | Zachary Rider | 2015 | Kinder | Kinder | LA | USA | RHP | 8.00 |
McNeese State
|
|
| Premium Content |
14-White | 10 | Christian Rios | 2014 | Sterling | Baytown | TX | USA | OF | 8.00 |
Angelina College
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 13 | Rolando Rocha | 2015 | Pearland | Pearland | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 11 | Liam Roden | 2015 | Bixby | Bixby | OK | USA | RHP | 7.50 |
VMI
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 11 | Devon Roedahl | 2015 | West Brook | Beaumont | TX | USA | RHP | 10.00 |
University of Houston/San Jacinto CC
|
Rd 27 by Red Sox (2019)
|
| Premium Content |
1-Black | 13 | Wyatt Saltarelli | 2014 | Homeschooled | Montgomery | TX | USA | RHP | 8.00 |
College of the Ozarks
|
|
| Premium Content |
10-Red | 11 | Mitch Schallenberg | 2015 | Westwood | Austin | TX | USA | OF | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 21 | Grant Schneider | 2014 | Lake Travis | Austin | TX | USA | RHP | 9.00 |
Arizona State
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 10 | Mason Schuh | 2014 | Magnolia | Magnolia | TX | USA | LHP | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 19 | Jason Sellers | 2015 | Fort Bend Elkins | Missouri City | TX | USA | C | 7.50 |
Texas San Antonio
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 12 | Shane Selman | 2015 | Alfred M. Barbe | Lake Charles | LA | USA | OF | 9.00 |
McNeese State
|
Rd 21 by Athletics (2019)
|
| Premium Content |
7-Navy | 22 | Kevin (Alex) Shelton | 2014 | Lake Travis | Lakeway | TX | USA | RHP | 9.00 |
Louisiana-Lafayette
|
|
| Premium Content |
12-Teal | 14 | Zack Shepherd | 2015 | Jesuit College Prep | Allen | TX | USA | 3B | 7.00 |
St. Edward’s
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 19 | Zachary Shirey | 2015 | Homeschool | Spring | TX | USA | RHP | 9.50 |
Lipscomb
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 11 | David Short | 2014 | Cypress Creek | Houston | TX | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 13 | Chase Shugart | 2015 | Bridge City | Bridge City | TX | USA | RHP | 9.50 |
Texas
|
Rd 12 by Red Sox (2018)
|
| Premium Content |
4-Gold | 12 | Jack Silva | 2015 | Katy | Katy | TX | USA | LHP | 6.50 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 22 | Johnathon Smith | 2014 | Lumberton | Lumberton | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 15 | Michael Soto | 2014 | Austin | Austin | TX | USA | 2B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 11 | Seth Spinn | 2016 | Holland | Holland | TX | USA | OF | 7.50 |
Texas A&M-Kingsville/Temple College
|
|
| Premium Content |
1-Black | 18 | Scott Stephens | 2014 | The Woodlands | The Woodlands | TX | USA | 3B | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 12 | Hayden Stoeber | 2015 | Cypress Woods | Cypress | TX | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 11 | Brady Sullivan | 2014 | Boerne - Samuel V Champion | Fair Oaks Ranch | TX | USA | OF | 8.50 |
McLennan CC
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 12 | Weston Talley | 2013 | College Park | The Woodlands | TX | USA | OF | 8.00 |
|
|
| Premium Content |
10-Red | 20 | Hunter Taylor | 2014 | Klein | Spring | TX | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 19 | Ky Taylor | 2014 | Tascosa | Amarillo | TX | USA | 1B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 14 | Brayden Theriot | 2015 | Fort Bend Elkins | Sugar Land | TX | USA | RHP | 8.00 |
Texas State
|
|
| Premium Content |
9-Purple | 12 | Christian Avery Thomas | 2015 | Lutheran South Academy | League City | TX | USA | C | 7.00 |
Austin College
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 14 | Tyrone Thomas | 2016 | Clear Springs | League City | TX | USA | 3B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 14 | Logan Thompson | 2016 | Hardin-Jefferson | Sour Lake | TX | USA | SS | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
3-Dark Green | 19 | Christian Tripp | 2015 | Klein | Spring | TX | USA | RHP | 7.50 |
New Mexico
|
Rd 13 by Mets (2018)
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 15 | Casey Turner | 2015 | Clear Lake | Houston | TX | USA | LHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
7-Navy | 13 | Jared Turner | 2014 | Holy Cross Middle | New Orleans | LA | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 12 | Garrett Velko | 2015 | Kingwood Park | Kingwood | TX | USA | OF | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
14-White | 19 | Zaq Walsh | 2015 | Clear Creek | League City | TX | USA | LHP | 6.00 |
|
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 12 | Bryan Warhurst | 2014 | Ronald Reagan | San Antonio | TX | USA | OF | 8.00 |
Hill College
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 13 | Hillin Warren | 2014 | The Woodlands | The Woodlands | TX | USA | SS | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 13 | Sam Wheatley | 2015 | Kingwood | Kingwood | TX | USA | C | 8.50 |
St. Mary’s University (Texas)
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 19 | Eric White | 2014 | Parkers Chapel | El Dorado | AR | USA | RHP | 9.50 |
Dallas Baptist
|
Rd 26 by Phillies (2018)
|
| Premium Content |
2-Columbia Blue | 13 | Tres White | 2016 | Tivy | Mountain Home | TX | USA | OF | 8.00 |
Navarro College
|
|
| Premium Content |
4-Gold | 14 | Cody Wile | 2015 | Needville | Needville | TX | USA | RHP | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 9 | Cameron Williams | 2015 | Victoria East | Victoria | TX | USA | OF | 8.00 |
|
Rd 25 by Angels (2016)
|
| Premium Content |
7-Navy | 14 | Colby Williams | 2014 | Clear Falls | Taylor Lake Village | TX | USA | RHP | 7.50 |
|
|
| Premium Content |
6-Maroon | 14 | Matthew Williams | 2014 | Clear Springs | League City | TX | USA | RHP | 9.00 |
Redlands CC
|
|
| Premium Content |
14-White | 13 | Steven Williams | 2014 | Brookhaven Academy | Summit | MS | USA | OF | 8.00 |
Southwest Mississippi CC
|
|
| Premium Content |
10-Red | 16 | Allonte Wingate | 2015 | Monsignor Kelly | Beaumont | TX | USA | SS | 7.50 |
Texas A&M
|
|
| Premium Content |
5-Kelly Green | 16 | Chris Winter | 2015 | St. Thomas | Houston | TX | USA | C | 7.50 |
Rhodes College
|
|
| Premium Content |
11-Steel | 13 | Parker Wodskow | 2014 | Ridgepoint | Fresno | TX | USA | 2B | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
14-White | 12 | Dallas Woods | 2014 | Sterling | Baytown | TX | USA | RHP | 7.50 |
Paris Junior College
|
|
| Premium Content |
13-Vegas Gold | 15 | Christopher Worthey | 2015 | Parker's Chapel | El Dorado | AR | USA | C | 7.00 |
|
|
| Premium Content |
8-Orange | 10 | Austin Woyt | 2014 | Kingwood | Kingwood | TX | USA | RHP | 9.00 |
Sam Houston State
|
|
| Premium Content |
10-Red | 19 | Zach Zubia | 2016 | Strake Jesuit College Prep | Richmond | TX | USA | 3B | 8.00 |
Texas
|
Rd 20 by Marlins (2021)
|
| Premium Content |