California (Purple) | 23 | Randy Abshier | 2018 | Otay Ranch | Chula Vista | CA | USA | LHP | 10.00 |
Arizona
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 24 | Brady Allen | 2018 | George W. Jenkins | Lakeland | FL | USA | OF | 9.50 |
South Carolina
|
Rd 5 by Marlins (2021)
|
| Premium Content |
California (Purple) | 1 | Jacob Allred | 2018 | Cathedral Catholic | San Diego | CA | USA | OF | 9.00 |
Arizona
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 8 | Jordan Armstrong | 2018 | Ola | McDonough | GA | USA | RHP | 9.50 |
Auburn/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 7 | Jack Baird | 2018 | Legend | Parker | CO | USA | RHP | 8.50 |
Pepperdine
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 11 | Will Banfield | 2018 | Brookwood | Lawrenceville | GA | USA | C | 10.00 |
Vanderbilt
|
Rd 2 by Marlins (2018)
|
| Premium Content |
National (Navy) | 2 | Jonah Beamon | 2018 | Charlotte Christian | Charlotte | NC | USA | SS | 9.00 |
South Carolina
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 19 | Austin Becker | 2018 | Big Walnut | Sunbury | OH | USA | RHP | 10.00 |
Vanderbilt
|
Rd 16 by Rockies (2022)
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 7 | Ian Bedell | 2018 | Davenport Central | Davenport | IA | USA | RHP | 10.00 |
Missouri
|
Rd 4 by Cardinals (2020)
|
| Premium Content |
California (Purple) | 19 | James Bell | 2018 | Clovis North | Fresno | CA | USA | C | 9.50 |
Oregon
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 7 | Cooper Benson | 2019 | San Luis Obispo | San Luis Obispo | CA | USA | LHP | 9.50 |
Arizona State
|
Rd 17 by Blue Jays (2021)
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 1 | Chaz Bertolani | 2018 | Johns Creek | Alpharetta | GA | USA | UT | 8.50 |
Lipscomb
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 24 | Alex Binelas | 2018 | Oak Creek | Oak Creek | WI | USA | 3B | 9.50 |
Louisville
|
Rd 3 by Brewers (2021)
|
| Premium Content |
East (Grey) | 1 | Ryan Bliss | 2018 | Troup County | Lagrange | GA | USA | MIF | 10.00 |
Auburn
|
Rd 2 by Diamondbacks (2021)
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 6 | Tim Borden | 2018 | Our Lady Of Providence | Sellersburg | IN | USA | SS | 9.50 |
Georgia Tech
|
Rd 16 by Astros (2022)
|
| Premium Content |
East (Grey) | 2 | Ethan Bowdoin | 2019 | Chattahoochee | Alpharetta | GA | USA | LHP | 9.00 |
Chipola College
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 8 | Kendall Burnett | 2018 | Torrey Pines | Solana Beach | CA | USA | LHP | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 7 | Michael Burrows | 2018 | Waterford | Waterford | CT | USA | RHP | 10.00 |
University of Connecticut
|
Rd 11 by Pirates (2018)
|
| Premium Content |
California (Purple) | 9 | Grant Burton | 2018 | Mater Dei | San Juan Capistrano | CA | USA | OF | 9.50 |
Stanford
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 16 | Jacob Burton | 2018 | New Diana | Diana | TX | USA | RHP | 9.50 |
Arkansas
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 8 | Tyler Callihan | 2019 | Providence | Neptune Beach | FL | USA | 3B | 10.00 |
South Carolina
|
Rd 3 by Reds (2019)
|
| Premium Content |
East (Grey) | 10 | Griffin Carroll | 2018 | Next Level Academy | Alexandria | AL | USA | 3B | 9.00 |
Wallace State CC-Hanceville
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 2 | Tyler Casagrande | 2018 | Riverside | Leesburg | VA | USA | OF | 9.00 |
Arizona
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 1 | Colton Cassinelli | 2018 | Queen Creek | San Tan Valley | AZ | USA | C | 9.00 |
University of Washington
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 20 | Chandler Champlain | 2018 | Santa Margarita Catholic | Coto De Caza | CA | USA | RHP | 10.00 |
Southern California
|
Rd 9 by Yankees (2021)
|
| Premium Content |
West (Green) | 19 | Dalton Chandler | 2018 | Lamar | Lamar | CO | USA | RHP | 9.00 |
Cal State Northridge
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 19 | Jackson Cobb | 2018 | Seaman | Topeka | KS | USA | C | 9.00 |
Kansas
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 10 | Brooks Coetzee | 2018 | Mahomet-Seymour | Mahomet | IL | USA | OF | 9.00 |
Notre Dame
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 11 | Harrison Cook | 2019 | Prairie | Solon | IA | USA | RHP | 9.50 |
Kentucky
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 3 | Nolan Crisp | 2019 | Locust Grove | Locust Grove | GA | USA | RHP | 9.50 |
Georgia
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 19 | Casey Daiss | 2019 | TNXL Academy | Clermont | FL | USA | RHP | 9.00 |
Pasco-Hernando CC
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 8 | Jack Damelio | 2018 | Junipero Serra | Hillsborough | CA | USA | SS | 8.50 |
Pomona-Pitzer Colleges
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 7 | Raynel Delgado | 2018 | Calvary Christian Academy | Miami Lakes | FL | USA | SS | 9.50 |
Florida International
|
Rd 6 by Indians (2018)
|
| Premium Content |
West (Green) | 2 | Brandon Dieter | 2018 | South Hills | Covina | CA | USA | SS | 10.00 |
Stanford
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 3 | Ryan Dyal | 2019 | East Coweta | Senoia | GA | USA | C | 9.50 |
Georgia State
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 4 | Cameron English | 2018 | Canyon Springs | Moreno Valley | CA | USA | C | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 8 | Kyler Fedko | 2018 | Vincentian Acad/Duquesne Univ | Gibsonia | PA | USA | SS | 9.00 |
University of Connecticut
|
Rd 12 by Twins (2021)
|
| Premium Content |
West (Green) | 3 | Jack Filby | 2018 | C. K. Mcclatchy | Sacramento | CA | USA | 3B | 9.00 |
UCLA
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 4 | Jarrett Ford | 2018 | Decatur | Decatur | GA | USA | OF | 10.00 |
Young Harris College/St. Johns River CC
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 2 | Maxwell Foxcroft | 2018 | Mater Dei | Newport Coast | CA | USA | 2B | 9.00 |
Oregon
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 18 | Brayden Frazier | 2018 | Thomas Jefferson | Cedar Rapids | IA | USA | IF | 9.50 |
Iowa
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 24 | Garrett Frechette | 2019 | Orange Lutheran | Orange | CA | USA | OF | 9.50 |
San Diego State
|
Rd 5 by Giants (2019)
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 4 | Chandler Freeman | 2019 | Colleyville Heritage | Colleyville | TX | USA | 3B | 9.00 |
Baylor
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 17 | Aidan Frye | 2018 | Chestnut Hill Academy | Harleysville | PA | USA | RHP | 9.00 |
La Salle
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 20 | Henry Gargus | 2019 | Davis | Yakima | WA | USA | 1B | 9.50 |
Stanford
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 9 | Mateo Gil | 2018 | Timber Creek | Keller | TX | USA | SS | 10.00 |
TCU
|
Rd 3 by Cardinals (2018)
|
| Premium Content |
California (Purple) | 12 | Jake Goddard | 2018 | Cathedral Catholic | La Mesa | CA | USA | OF | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 9 | Alberto Gonzalez | 2018 | John B Alexander | Laredo | TX | USA | RHP | 9.50 |
New Mexico Junior College
|
Rd 18 by Reds (2018)
|
| Premium Content |
West (Green) | 18 | Jose Gonzalez | 2018 | Klein | Spring | TX | USA | 1B | 9.50 |
Texas State/Navarro College
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 12 | Kevin Graham | 2018 | Westminster Christian Academy | O'Fallon | MO | USA | 3B | 9.50 |
Mississippi
|
Rd 14 by Diamondbacks (2022)
|
| Premium Content |
East (Grey) | 12 | Matthew Gravely | 2018 | Johns Creek | Johns Creek | GA | USA | SS | 8.50 |
Davidson
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 13 | Eric Grintz | 2019 | Downingtown West Campus | Glenmoore | PA | USA | C | 9.50 |
North Carolina
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 3 | Ethan Groff | 2018 | Trinity Preparatory | Orlando | FL | USA | SS | 9.00 |
Tulane
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 20 | Jordan Groshans | 2018 | Magnolia | Magnolia | TX | USA | SS | 10.00 |
Kansas
|
Rd 1 by Blue Jays (2018)
|
Marlins (2022)
| Premium Content |
California (Purple) | 22 | Kameron Guangorena | 2018 | St. John Bosco | La Mirada | CA | USA | C | 10.00 |
Cal State Fullerton
|
Rd 36 by Blue Jays (2018)
|
| Premium Content |
National (Navy) | 10 | Luke Gutos | 2018 | St. Joseph's Prep | Moorestown | NJ | USA | SS | 9.00 |
Massachusetts
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 13 | Brett Hammit | 2018 | Nixa | Nixa | MO | USA | SS | 9.00 |
Nebraska
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 21 | Trae Harmon | 2018 | Somerset | Somerset | KY | USA | 1B | 10.00 |
Kentucky
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 19 | Drayton Harris | 2018 | Royse City | Royse City | TX | USA | RHP | 9.00 |
Navarro College
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 13 | Preston Hartsell | 2018 | Corona Del Mar | Newport Coast | CA | USA | OF | 10.00 |
Southern California
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 14 | Sterling Hayes | 2018 | Francis W. Parker | La Jolla | CA | USA | SS | |
Vanderbilt
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 22 | Jake Heimlicher | 2018 | Regis Jesuit | Parker | CO | USA | OF | 9.00 |
Pennsylvania
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 14 | Liam Henry | 2018 | Park Hill | Kansas City | MO | USA | LHP | 9.00 |
Arkansas
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 4 | Ford Hilyer | 2018 | Alabama Christian Academy | Wetumpka | AL | USA | C | 8.50 |
Faulkner University
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 21 | Jake Holland | 2019 | Montverde Academy | Clermont | FL | USA | C | 10.00 |
Georgia Tech
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 18 | Ben Hurst | 2018 | Bishop Amat | Glendora | CA | USA | OF | 9.00 |
Long Beach State
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 9 | Justin Jarvis | 2018 | Lake Norman | Mooresville | NC | USA | RHP | 9.00 |
UNC-Wilmington
|
Rd 5 by Brewers (2018)
|
| Premium Content |
West (Green) | 22 | Cody Jensen | 2018 | Jesuit | Roseville | CA | USA | RHP | 9.00 |
Stanford
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 20 | Spencer Jones | 2019 | La Costa Canyon | Encinitas | CA | USA | LHP | 10.00 |
Vanderbilt
|
Rd 1 by Yankees (2022)
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 1 | Nicholas Juaire | 2018 | Lakeville North | Farmington | MN | USA | C | 9.50 |
TCU
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 20 | Adam Kloffenstein | 2018 | Magnolia | Magnolia | TX | USA | RHP | 10.00 |
TCU
|
Rd 3 by Blue Jays (2018)
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 10 | Austin Knight | 2018 | The Bolles | Jacksonville | FL | USA | SS | 9.00 |
Tennessee
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 11 | Paul Komistek | 2018 | Farragut | Knoxville | TN | USA | OF | 9.50 |
University of Cincinnati
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 24 | Austin Kretzschmar | 2018 | Helix | La Mesa | CA | USA | SS | 9.00 |
Stanford
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 21 | Carson Lambert | 2018 | Newbury Park | Thousand Oaks | CA | USA | RHP | 9.00 |
Southern California
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 10 | Luke Leisenring | 2018 | Ralston Valley Senior | Golden | CO | USA | C | 9.50 |
Arizona State
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 6 | Jack Leiter | 2019 | Delbarton | Summit | NJ | USA | RHP | 9.00 |
Vanderbilt
|
Rd 1 by Rangers (2021)
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 15 | Stephen Lund | 2018 | Verona Area | Verona | WI | USA | C | 9.00 |
Gonzaga
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 17 | Boston Mabeus | 2018 | Coronado | Henderson | NV | USA | LHP | 9.50 |
Brigham Young
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 15 | Joe Magrisi | 2018 | Torrey Pines | San Diego | CA | USA | RHP | 9.00 |
Cal State Fullerton
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 23 | John Malcom | 2018 | Detroit Country Day Upper | West Bloomfield | MI | USA | UT | 10.00 |
Tampa/College of Central Florida
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 22 | Dillon Marsh | 2018 | Lancaster Catholic | Elizabethtown | PA | USA | LHP | 9.00 |
Kentucky
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 21 | Aaron McKeithan | 2018 | T C Roberson | Arden | NC | USA | C | 9.00 |
University of North Carolina-Charlotte/State College of Florida
|
Rd 16 by Cardinals (2021)
|
| Premium Content |
California (Purple) | 3 | Matt McLain | 2018 | Arnold O. Beckman | Tustin | CA | USA | SS | 9.50 |
UCLA
|
Rd 1 by Diamondbacks (2018)
|
Reds (2023)
| Premium Content |
National (Navy) | 22 | Owen Meaney | 2018 | St. Thomas | Houston | TX | USA | RHP | 9.50 |
Texas
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 11 | Jordan Medina | 2018 | Highlands Ranch | Lone Tree | CO | USA | C | 9.00 |
Northern Colorado
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 23 | AJ Miller | 2018 | Casa Grande | Petaluma | CA | USA | 1B | 9.00 |
Oregon
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 16 | Preston Miller | 2018 | JSerra Catholic | San Clemente | CA | USA | 3B | 9.00 |
San Diego
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 23 | Andrew Moore | 2018 | Jackson | Flovilla | GA | USA | RHP | 9.50 |
Chipola College
|
Rd 14 by Mariners (2021)
|
| Premium Content |
East (Grey) | 23 | JP Murphy | 2018 | Calvert Hall College | Reisterstown | MD | USA | OF | 9.50 |
High Point
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 17 | Nick Nastrini | 2018 | Cathedral Catholic | San Diego | CA | USA | RHP | |
UCLA
|
Rd 4 by Dodgers (2021)
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 16 | Noah Naylor | 2018 | St. Joan of Arc Catholic Secondary | Mississauga | ON | CAN | C | 10.00 |
Texas A&M
|
Rd 1 by Indians (2018)
|
Indians (2022)
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 17 | Clayton Nettleton | 2018 | Davenport West | Davenport | IA | USA | RHP | 9.50 |
Kirkwood CC
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 15 | Kennedy Norton | 2018 | Greater Atlanta Christian School | Ball Ground | GA | USA | RHP | 9.00 |
Tulane
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 18 | Clay Owens | 2018 | Norco | Corona | CA | USA | C | 9.00 |
Southern California
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 18 | Luke Patzner | 2018 | Urbandale | Urbandale | IA | USA | RHP | 9.50 |
Heartland CC
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 24 | Stephen Pelli | 2018 | St. Mary's | Arnold | MD | USA | RHP | 9.50 |
Kansas State/Wabash Valley College
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 4 | Marcelo Perez | 2018 | John B Alexander | Laredo | TX | USA | RHP | 10.00 |
TCU
|
Rd 11 by Mariners (2022)
|
| Premium Content |
California (Purple) | 10 | Blake Peyton | 2018 | El Capitan | Santee | CA | USA | LHP | 9.50 |
Arizona
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 5 | Bradley Polinsky | 2018 | Cathedral Catholic | San Diego | CA | USA | C | 9.00 |
Washington State
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 6 | Zack Prajzner | 2018 | San Marcos | Carlsbad | CA | USA | SS | 9.00 |
Notre Dame
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 5 | Bradley Prince Jr | 2018 | South Forsyth | Cumming | GA | USA | C | 9.00 |
Bryan College/Grayson County College
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 11 | Tyler Ras | 2018 | Middletown North | Middletown | NJ | USA | RHP | 9.50 |
Alabama
|
Rd 14 by Rockies (2021)
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 12 | Bryce Reagan | 2018 | IMG Academy | Amherst | NH | USA | SS | 10.00 |
Texas
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 13 | Jake Renteria | 2018 | Buchanan | Clovis | CA | USA | OF | 9.00 |
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 16 | Erick Rivera | 2018 | Carlos Colon Burgos | Salinas | PR | USA | OF | 9.50 |
|
Rd 14 by Twins (2018)
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 2 | Miko Rodriguez | 2018 | Forest Hills Central | Ada | MI | USA | OF | 9.50 |
Southern California
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 5 | Dylan Rogers | 2019 | Dorman | Spartanburg | SC | USA | OF | 9.50 |
Appalachian State/Chattahoochee Valley CC
|
|
| Premium Content |
California (Purple) | 11 | Emilio Rosas | 2018 | Mater Dei | Yorba Linda | CA | USA | SS | 10.00 |
Southern California
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 17 | Chase Sanguinetti | 2018 | Plant | Tampa | FL | USA | OF | 9.50 |
Florida State
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 14 | Anthony Sasso | 2018 | Colts Neck | Colts Neck | NJ | USA | RHP | 9.00 |
Immaculata
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 3 | Shay Schanaman | 2018 | Grand Island Senior | Hastings | NE | USA | SS | 9.00 |
Nebraska
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 20 | Anthony Seigler | 2018 | Cartersville | Cartersville | GA | USA | C | 10.00 |
Florida
|
Rd 1 by Yankees (2018)
|
| Premium Content |
National (Navy) | 15 | Kade Self | 2018 | Shawnee | Shawnee | OK | USA | C | 9.00 |
Grayson County College
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 12 | Derek Shaver | 2019 | Grand Junction | Grand Junction | CO | USA | 3B | 9.00 |
Wichita State
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 6 | Jack Sigrist | 2018 | Plano West Senior | Plano | TX | USA | SS | 9.00 |
Wichita State
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 21 | Kendall Logan Simmons | 2018 | Tattnall Square Academy | Macon | GA | USA | SS | 10.00 |
Georgia Tech
|
Rd 6 by Phillies (2018)
|
| Premium Content |
West (Green) | 5 | Tanner Smith | 2018 | Servite | Newport Beach | CA | USA | OF | 9.00 |
Oregon
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 6 | Alfredo Soto | 2018 | American Heritage | Miami Lakes | FL | USA | SS | 9.00 |
Tallahassee CC
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 22 | Kristopher Soto | 2018 | Florida Christian | Miami | FL | USA | 3B | 9.00 |
Pittsburgh
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 5 | Makenzie Stills | 2018 | Fayette | Fayetteville | GA | USA | RHP | 10.00 |
Kennesaw State
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 25 | Zeb Stough | 2018 | Red Land | Lewisberry | PA | USA | 3B | 9.00 |
High Point
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 6 | Harrison Stovern | 2018 | Obra D. Tompkins | Fulshear | TX | USA | LHP | 9.00 |
Harvard
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 12 | Nick Swanson | 2018 | Mt Paran Christian | Kennesaw | GA | USA | RHP | 9.00 |
West Georgia/San Jacinto CC
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 13 | Cole Tillotson | 2019 | Providence Christian Academy | Peachtree Corners | GA | USA | LHP | 9.00 |
Young Harris College
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 24 | Brendan Tinsman | 2018 | Cape Elizabeth | Cape Elizabeth | ME | USA | C | 9.50 |
Wake Forest
|
Rd 20 by Angels (2022)
|
| Premium Content |
West (Green) | 13 | Vinny Tosti | 2018 | Mater Dei | Santa Rosa | CA | USA | OF | 9.50 |
Arizona State/Golden West College
|
|
| Premium Content |
East (Grey) | 7 | Xavier Valentin | 2018 | Leadership Christian Academy | Manati | PR | USA | C | 9.00 |
Florida International
|
Rd 19 by Rangers (2018)
|
| Premium Content |
West (Green) | 23 | Ian Villers | 2018 | Northgate | Walnut Creek | CA | USA | RHP | 9.50 |
California
|
Rd 8 by Giants (2021)
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 15 | Devin Warner | 2018 | Cartersville | Euharlee | GA | USA | SS | 10.00 |
GGC/Grayson County College
|
Rd 30 by Diamondbacks (2018)
|
| Premium Content |
West (Green) | 14 | Hunter Watson | 2018 | Pottsboro | Pottsboro | TX | USA | 3B | 10.00 |
Texas A&M
|
|
| Premium Content |
USA (Royal) | 16 | Michael Wein | 2018 | Kings Ridge Christian | Milton | GA | USA | SS | 9.00 |
University of Southern Mississippi
|
|
| Premium Content |
National (Navy) | 14 | Brody Westbrooks | 2019 | North Forsyth | Cumming | GA | USA | RHP | 8.50 |
Georgia Tech
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 4 | Sam Wibbels | 2019 | Hastings Senior | Hastings | NE | USA | RHP | 9.00 |
Kentucky
|
Rd 36 by Nationals (2019)
|
| Premium Content |
West (Green) | 15 | Landry Wideman | 2018 | Churchill | San Antonio | TX | USA | RHP | 9.00 |
Kansas State/McLennan CC
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 5 | Treet Williams | 2018 | Home School | Tomball | TX | USA | C | 9.00 |
Dallas Baptist
|
|
| Premium Content |
West (Green) | 16 | Easton "Bo" Willis | 2019 | Magnolia | Magnolia | TX | USA | C | 9.00 |
Texas Tech
|
|
| Premium Content |
Central (Cardinal) | 8 | Bobby Witt Jr | 2019 | Colleyville Heritage | Colleyville | TX | USA | SS | 10.00 |
Oklahoma
|
Rd 1 by Royals (2019)
|
Royals (2022)
| Premium Content |
East (Grey) | 14 | Justin Wrobleski | 2018 | Sequoyah | Canton | GA | USA | LHP | 9.50 |
Oklahoma State/State College of Florida
|
Rd 11 by Dodgers (2021)
|
| Premium Content |
West (Green) | 17 | Carter Young | 2019 | Selah | Selah | WA | USA | SS | 9.00 |
Vanderbilt
|
Rd 17 by Orioles (2022)
|
| Premium Content |
National (Navy) | 1 | Jack Zyska | 2018 | Seton Hall Preparatory | Berkeley Heights | NJ | USA | OF | 9.50 |
Notre Dame
|
|
| Premium Content |